Princessbet promosyonu
Haberler

Walker, Chelsea'ye karşı UCL'nin son 'satranç video oyununu' bekliyor

Manchester City sağ bek Kyle Walker, Cumartesi gecesi Şampiyonlar Ligi’nin Chelsea’ye karşı en son bir satranç video oyunu olmasını tavsiye etti.

Manchester City Premier Lig şampiyonları Cumartesi günü Porto’da Chelsea ile mücadele ederken, sağ bek Avrupa kulüp futbolunun başyapıt maçında ilk kez oynayacak.

Taraflar Aslında şu anda 2021 3 kez birbirleriyle anlaştı, Chelsea son 6 haftada bu konferanslardan 2’sini kazandı ve Walker bunun çekici bir karşılaşma yaratacağına inanıyor.


En iyi Futbol Ligi play-off son gerilim filmlerinden 5’i …


İngiltere’nin global Walker’ı şöyle dedi: “Onları anlamak ve onları gerçekte oynadığımız sıklıkta oynamak, biraz olacak bir satranç video oyunu.

“Devasa dakikalar ve benzersiz dakikalarda büyük oyunculara dönüştüğüne inanıyorum ve ideal olarak bu oyunculardan yeterince var. o ve o eşsiz dakikaları elde edin.

“Chelsea mükemmel rakipler. Aslında bu sezon bize birkaç kez üstünlük sağladılar, bu yüzden onlara borçluyuz. Üstüne çıkmamız gereken zor bir video oyunu olacak. “

Walker, şu anda 3 Premier Lig şampiyonluğu, 4 Lig Kupası kazanan bir dizi madalyayı bitirmek istiyor. ve FA Kupası, Tottenham’dan City’ye 2017 olarak kaydolduğu için.

31 – yıl -old, “Kaçırdığım tek ödül bu. Aslında burada bulunduğum için, Şampiyonlar Ligi barosu ile gerçekten ilişkilendirildiğim şeyi elde etmek için gerçekten uğraştım.

“Bunun büyük olasılıkla kulüp futbolunun zirvesi olduğuna inanıyorum. Şampiyonlar Ligi sonuncusu, çocukken hayalini kurduğunuz bir şey.

“Sadece o marşı duymak ve ödülün yanından geçmek gerçekten, son derece eşsiz bir dakika olacak. Aslında onu hiç görmedim, bu yüzden harika bir görünüm alacağım ve ideal olarak video oyununun tamamlanmasını beklemeliyim.

“Ancak burada oturmak istemiyorum ve kulağa kibirli ya da onun gibi bir şey geliyor. Gerçekten, gerçekten zor bir video oyunu olacak. “

Aynı şekilde, koruyucu arkadaşımız John Stones da kutlamaya hazırlanırken kendini pek dahil edemediğini itiraf ediyor.

Stoper şöyle dedi: “Günün çabuk gelmesini arzuluyorum. Bu sadece saf bir zevk. Bu, daha önce hiç deneyimlemediğimiz bir şey ve bizim ve ev halkımız için çok şaşırtıcı bir şey, ve şimdi ortaya çıkma yeteneğine sahip tüm taraftarlar.

“Bu, kulüp için tarih yazmak, oyuncular olarak tarih yazmak için en güzel dakikamızda gerçekten girmek istediğimiz bir şey. ve Şampiyonlar Ligi’nde olmayan insanları bu döngüyü kırmaya çalışın. Şimdi öyleyiz ve onu kazanma fırsatımız var. “

Stones, yepyeni bir final yapan Ruben Dias ile birlikte oynayarak canlandırdığı harika bir sezondan gerçekten çok memnun. süpervizör Pep Guardiola’nın etkisine indirgendi ve şimdi Şehir müdürüne geri ödeme yapmak istiyor.

27 – yaşındaki dedi: “Aslında bana sağladığı ve sahada bana öğrettiği şeyler, umarım verimliliklerimle geri ödeyebileceğimi umduğum bir şeydi.

” Kulüpteki herkes için , Manchester City’ye bu 5 yıl boyunca verdiği şey inanılmaz – ödüllerin miktarı, anılar.

“Sahada ve saha dışında gerekli ve ben onun vefat ettiğinden emin oluyorum kesinlikle bunu ele geçirmek için. “

.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu