Princessbet promosyonu
Haberler

Vieira, 'beraberlik' ve 'ruh' olmadığı için Fransa'ya saldırdı

Yayınlanma tarihi: Salı 16 Haziran 2021 : 1998 – Joshua Salonu

Patrick Vieira aslında Fransa’nın Euro’dan ayrılırken “birliktelik” ve “ruh” olmadığını ifade etti 2000 sonunda 16 Pazartesi gecesi İsviçre’ye suçlamaları kaybettikten sonra.

Fransızlar Euro’ya giden favorilerdi

, ancak 2 grup


bir maç oynadığı için Bükreş’te İsviçre’ye göre en iyi 2. oldular. İsviçreli ile 3-3 berabere suçlamalar talep ediyor ve zaferden ayrılıyor nt.

Paris Saint Germain yıldızı Kylian Mbappe kesin suçlamayı kaçırdı İsviçre’nin penaltı atışlarını 5-4 kazanarak İspanya’ya karşı çeyrek finale yükseldiğini gösterdi.F365 Devletler: Deschamps’ın faffing’i Fransa’nın düşüşünü tetikler

Vieira, ITV’deki video oyununun ardından Fransa’nın verimliliğinden rahatsız olduğunu açıkladı ve Didier Deschamps’ın tarafını eleştirmekten geri durmadı.

Dedi ki: “Bugün en iyi grubun kazandığını düşündüğüm için bu gece İsviçre grubuna kredi vermemiz gerekiyor,

” En iyi grup bir sonraki tura çıkmalı ve bu gece İsviçreli idi.

” Gerçekten memnun değilim Sahada sahip olduğumuz zihniyet. Bence ülke çapında kötü bir Fransız grubuydu, herhangi bir birliktelik yoktu, herhangi bir ruh yoktu. Grup olarak oynamadık, bu yüzden bir sonraki tura geçmeye layık değildik.”

Fransa maçın ardından 2 golle öne geçti. Paul Pogba tarafından harika bir hedeften 3-1 önde gidiyor 47 video oyununun 1. dakikası, ancak onbirinci saatte Mario Gavranovic’ten bir ekolayzere kaldı. poliçe süresinin.

Vieira, 2020 dünya çapında Fransa’yı arıyor ve 1998 Dünya Kupası’nı ve

Dedi ki: “Bazen iyi oynadığımıza inanıyorum, çünkü bir ayrım yapan oyuncuların özel kalitesi nedeniyle, ancak birlikte İsviçre’nin çok gerisindeydik”

İsviçre kalecisi Yann Sommer, kurtardıktan sonra ülkesinin kahramanı oldu Mbappe’nin suçu tarafının çeyrek final beraberliklerini oynayacakları St Petersburg’a biletini korumak.

Rakipleri

İspanya da geçen gün Hırvatistan’ı yenerek bir gerilim filmine katıldı Alvaro Morata ve Mikel Oyarzabal’ın 2 uzatma golünden sonra 5-3.

2021

2021

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu