Princessbet promosyonu
Haberler

Uzman– Araç Kutusu, 40 milyon Euro'luk Wolves yıldızı 'gerekmiyor'

Gabriel Agbonlahor aslında Granit Xhaka ve Ruben Neves’in çok “karşılaştırılabilir” olduğunu ve Toolbox’ta Wolves yıldızının gerekli olmadığını tavsiye etti.

Aslında Xhaka’yı öneren raporlar ortaya çıktı. Bu yaz

Toolbox‘dan çıkmak üzere ayarlandı. Aslında, Jose Mourinho’nun Roma’sını beş yıllık bir koluyla kabul etti.

Gunners, bu pencerede Xhaka’yı değiştirmek için yepyeni bir ana orta saha oyuncusu için muhtemelen piyasada kalacak.


F365 Devletler: Danimarka kahramanları Eriksen’in korkutucu ardından geri çekilir

Kurt adam Neves ilgi duydukları orta saha oyuncuları arasında. Portekizli yıldızın değeri yaklaşık EUR40 m.

Agbonlahor gerçekten Futbol Uzmanını Toolbox’ın çok daha iyi olacağını bildirdi Neves yerine Emiliano Buendia’yı transfer etti. Buendia aslında Aston Tatil Evi’ne ₤30 m kulüp rekoru ücreti artı eklentiler için kaydolmayı seçti:

” Xhaka ve Neves benim için karşılaştırılabilir oyuncular. İkisi de hata yapabilir, ikisi de serbest vuruş yapabilir, ancak sahada tam anlamıyla ilerleyemezler. Topu gerçekten geri alamazlar.

” Benim için Neves, oyuncuların Araç Kutusu gereksinimlerine uygun değil ve Arsenal taraftarlarının da aynı fikirde olacağına inanıyorum. Konuştuğum veya gördüğüm herhangi bir Toolbox hayranı, Buendia’nın Kiralık mülkü seçtiği için perişan oldu.

” Saldırı tehlikesine yatırılan parayı tercih ediyorlar. Muhtemelen birlikte oynayacakları daha güçlü birini yaratmaları gerekiyor. Partey orta sahada.

” Neves, istedikleri türden bir oyuncu değil.”

Diğer Yerlerde, Kevin Campbell aslında şunu tavsiye etti Neves’i EUR40 m.

karşılığında imzalasalardı Toolbox “çılgın” bir teklif alırdı. “O nasıl bir oyuncu. Bu çılgınca bir şey, Wolves’un ona asla teklif etmeyeceğinden endişelendiğim için asla radarımda olmadı.

” Neves harika bir yaşta harika bir orta saha oyuncusu. Vurabilir. onları kutunun dışından. Bu alışılmadık bir yetenek. O harika bir oyuncu ve konusunda hala zamanı var.

” Wolves’ta bu yaz sezonunda bazı büyük değişiklikler olacak ve Toolbox Neves için bir teklifte bulunursa bu harika olur. İnanıyorum ki ₤40 milyon onun için çok büyük bir bedel.”

Euro 2020 nihayet burada– ve anmak için yepyeni çok sporlu sitemizin lansmanını işaretlemek için bir ön izleme programından daha iyi ne olabilir? Dünya Sporu?

40.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu