Princessbet promosyonu
Haberler

Tuchel, 'çılgın' Aubameyang'ı ele aldığını anıyor

Çıkış tarihi: Çarşamba 12 Mayıs 2021 10: 51 – Joe Williams

Chelsea işvereni Thomas Tuchel, Borussia Dortmund’da 2 yıl boyunca idare ettiği Toolbox kaptanı Pierre-Emerick Aubameyang ile hala iletişim halinde olduğunu itiraf ediyor.

Aubameyang, 213 Dortmund için video oyunları ve set ‘da birlikte bir DFB-Pokal kazandı .

İngiliz futbolunda ilk kez birbirini tatmin edecek setle Tuchel, Toolbox’ı ileriye doğru tartıştı bu sezon normal türünü keşfetmekte gerçekten zorlananlar


MEDIAWATCH: Çift daha da kötüsü? Pogba’daki suçlular mı yoksa Tuchel’deki Collymore mu?


“Daha gençleşmiyor, sorun bu,” diye sorduğunda Tuchel Alet Kutusu Stamford Bridge’de forvet Aubameyang.

” Dortmund’daki geçmişler, onun takımda olması saf bir memnuniyetti. Auba harika bir forvetti, sahada harika bir bitiriciydi. Dahası, saha dışında harika bir çalışandı. 2 yılda tek bir eğitimde.

“Belki buraya eğitim okuluna 5 dakika geç gelmiştir, bu onunla olabilir! Bunu yaparsa acelesi var, mazeret ediyor, üzgün hissediyor, yüzünde hala bir gülümseme var.

Tuchel şaka yollu: “onun olmasını istediğimizde konferansın olduğu zamanı ona bildirdik 10. 45 konferansın yapıldığı zamanım 11 Öyleyse herkesle birlikte var olma ihtimali vardı.

“Bu en büyük sorun değil. Unutmayın ki kendisi de hiçbir antrenman seansını kaçırmayan öncü, öncü bir uzmandı.

“Onunla uğraşmak bir zevkti, sürekli yüzünde bir gülümseme, gerçekten, gerçekten samimi bir insan.

“Biraz deli bir adam, ama bu iyi bir çılgınlık. Hala zaman zaman iletişim halindeyiz ve birkaçımız büyük bir kazanç elde ettiğinde mesaj alışverişinde bulunuyoruz. Bazı yöntemlerde, sürekli olarak benim oyuncum olacak ve sürekli benim oyuncum olacak gibi görünüyor, bu yüzden onun başarılı olmasını ve nerede olursa olsun eğlenmesini arzuluyorsunuz.

“Bu temas asla tamamen durdu ve onu görmek harika çünkü sürekli kucaklaşmaya hazır ve onu güldürmek harika, ancak açıkçası onu durdurmak istiyoruz ve şu anda video oyunlarından önce bir alışveriş yok. Bu ilk değil eğittiğimiz adama bahse girdiğimizde kesinlikle orada benzersiz bir şey yok. “

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu