Princessbet promosyonu
Haberler

Tottenham 4 Sheffield United 0: Balya zorlamalı galibiyet

Gareth Bale, Sheffield United’ı 4-0 yükselterek Tottenham’ın zayıf Şampiyonlar Ligi umutlarını canlı tutarken bir hat-trick yaptı.

Bale ilk Spurs tizini ilan etti çünkü 2012 üç göz kamaştırıcı yüzeyle kendi tarafını 5. sıraya taşımak için, Chelsea’den 5 puanlık delege edilmiş 4 video oyunu oynadı.

Boy Heung-min de aynı şekilde harika bir hedef attı Ryan Mason’ın adamları, transfer kaderi şu anda belli olan bir Blades tarafına karşı isyan çıkarırken.

Bale oynanamazdı ve Premier Ligini aldı Son 8 video oyunundaki 8 hedefe çetele, ancak bununla birlikte bu sezonun ne olabileceği anlaşılmalı.

Bale önceki işveren Jose Mourinho tarafından inanılmaz derecede az kullanıldı , en üst düzey durumuna gerçekten dönmüş ve eğlenmiş olsa bile Harry Kane ile 4 numaralı cephede özgürce, Boy ve Dele Alli, Spurs sürekli bir riskti ve Mourinho’nun yaşını zorlayan pratik tasarımdan çok uzaktı.

Gelmiş olabilir Bu sezon önde gelen 4’ü bozmak için çok geç, ancak böyle oynamak onları bir Avrupa Ligi sahasına girmek için güçlü bir bahis haline getiriyor.

Saldırı, Boy’un Aaron Ramsdale’i akıllıca bir şekilde durdurmasını istediğinde başladı ve Blades kalecisi, alt köşeye doğru ilerleyen düşük bir şutu güçlü bir şekilde ele geçirdi.

Kane, 3. Premier Lig altın krampon yürüyüşü sırasında, alışılmadık bir şekilde, genellikle dönüştürebileceği 2 olasılığı kaçırdı, ilk önce konuma slalom yaptıktan ve ardından Sergio Reguilon’un havaya uçtuktan sonra engellenen bir atış gördü. utanç verici bir şekilde geri çekin.


Daniel Levy aslında Spurs ile ‘denedi’; şimdi ‘yapması’ gerekiyor


Ancak Spurs son olarak 36 bir dakikalık kalite ile. dakika.

Balya derinden kırıldı. Serge Aurier’in topu önde gitti ve ardından daha önce Ramsdale’e çizmesinin ötesinde büyüleyici bir yüzeyle yolladı.

Dünya çapında Galler Carabao Kupası’nda kaybettikten sonra ilk sıraya geri döndüm ve Tüm yarışmacılarda hedef.

Mahmuzlar 2. yarının 7 dakikasında iki kez VAR’a küfrediyordu.

İlk olarak Peter Bankes, John Fleck’in Giovani Lo Celso’nun yüzünü işaretlemek için göründüğünde şiddet içeren davranışlarda bulunmadığına karar verdi ve bundan sonra VAR bir Çocuk hedefini ortadan kaldırdı, Güney Kore’nin koltuk altının Toby Alderweireld’in uzun topunu ameliyat ettiğinde ofsayt pozisyonunda olduğunu değerlendiriyor.

Ev sahipleri uzun süre reddedilmedi, çünkü bir saat sonra korkunç bir kontra atakla liderliklerini ikiye katladılar.

Bir Blades köşesini temizledikten sonra, Çocuk 2 zorluğu önledi ve hedefe doğru Balya’yı gönderdi, Galli adam ön köşeye vurgulu bir yüzey sağladı.

Geleceği sezonu belirsiz kalan Bale, harika bir grubun ardından düşük çabayla hat-trickini bir dakika daha kaliteli yaparak bitirdi. Alli ve Aurier dahil yer değiştirme.

Bale ‘nın tizi yüksek bir gereklilikti, ancak Oğlan gecenin hedefini 13 dakika kalıyor.

Çocuk topu Steven Bergwijn’in solundan aldı, içeriyi kesti ve uzak karakolun arka bahçelerinden 20 bir kıvırma çabası gönderdi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu