Princessbet promosyonu
Haberler

Tehdit: Chelsea'nin bu yaz sezonunun dönüşü 'endişe dışı

Eden Danger, aslında bu yaz sezonunda Chelsea’ye geri dönüş söylentilerini reddetti ve bunun ‘endişenin dışında’ olduğunu belirtti.

Belçikalı forvet Stamford Bridge’i Temmuz ayında terk etti 2019 rüyasını korumak için Orijinal Madrid taşınması.

Bildirilen bir ₤ 2019 için imzalandı milyon kişi henüz bu maliyetin büyük bir kısmını geri ödeyecek.


5 Premier League yeniliği biz ‘ Görmek için baş döndürücü


Zamanının çoğunu yaralanmalara harcadı ve onu basitçe 14 La Liga bu terime benziyor.

Önceki 2 sezonda sadece 5 gol attı 43 eşleşiyor.

Risk ‘nin savaşları aslında bir Premier Lig’e geri dönün

Bu bağlantılara yanıt vererek 30 – yaşında belirtti ( Şehir aracılığıyla): “ Orijinal M adrid , bu yüzden İngiltere’ye dönmek endişeyi ortadan kaldırıyor.

“İlk 2 yılımın kötü olduğunu herkes anlıyor, bu yüzden başlangıçta kendimi Genuine’de göstermek istiyorum Madrid. Bunu yapmak için her şeyi yapacağım. “

Risk, projenin ilk lig hedefini Huesca’ya karşı 4-1 zaferle attı. Alaves ve Sevilla’ya karşı hedefler takip edildi, hepsi kas sorunları ve

Sezonu, son gün Villarreal karşısında 2-1 galibiyetinin dışında bırakan bir knock ile bitirdi.

Olasılıklarını tartışıyor. Belçika’yı Euro’da 2020 oynayarak, Risk devam etti: “Harikayım, iyi antrenman yapıyorum ve bunu 2 hafta daha yapabilirim. Rusya’daki ilk maça hazır olmak niyetindeyim.

“Antrenman maçları bana harika gelecek, grupla burada olmak her zaman harika. Hazırlanmak harika bir yarışma olacak için. Umarım ben de dahil herkes formdadır. İyi başlamak için bazı video oyunları oynamak harika olur.

“Kalçamda hala biraz rahatsızlık var ve ne olduğumuzu görüyorum tıp grubu ve süpervizörle yapıyorum.

“Genuine Madrid ile son video oyununu oynayamadım, bu yüzden bir hafta izin verdim ve şimdi ilk önce tek başıma antrenman yapmam gerekip gerekmediğini görme zamanı veya hayır. “

Belçika, yarışmaya hazırlanmak için Haziran ayı başlarında Yunanistan ve Hırvatistan ile ilgileniyor. Daha sonra grup aşamasında Rusya, Danimarka ve Finlandiya ile ilgilenecekler.

.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu