Princessbet promosyonu
Haberler

Swansea 1-1 Barnsley (2-1 agg): Kuğular en son play-off'ta Arılarla ilgilenir.

Swansea, son Barnsley yükselişini Wembley’de Brentford ile son bir Sky Bet Şampiyonu rezerve etmek için başardı.

Kuğular, Might’taki Premier League futbolunda kazanan her şansı alır 29 1-1 ile oynayarak bekledi. Liberty Arena’da 2-1’lik bir galibiyet.

Matt Grimes, devre öncesi olağanüstü bir vuruşla ilk maçtaki liderliğini ikiye katladı, ancak Barnsley’e beraberliği döndürme sözü verildi. Cauley Woodrow tam kanlı bir ilişkinin tamamlanmasından 19 dakika sonra kovulduğunda.

Barnsley kapanış aşamalarında baskıyı aştı ancak bu play-off yarı finalini ek süreye taşıyacak olan eşitleyiciyi bulamadı.

Swansea savunucuları – 3, 000 – ilk kez 443 Covid’in hafiflemesinden günler sonra – 19 yorum Galler’de aints.

Barnsley, 2006 daki 2 kulüp arasında sonuncu Lig Bir play-off kazandı. 3 kaybeden sebepte 34 objektif denemeye sahip olmasına bakılmaksızın, bu terim Swansea’ya karşı puanlanmadı.


Brentford 3-1 Bournemouth (3-2 agg): Forss, Wembley bölgesini perçinliyor


Tykes işveren Valerien Ismael, Carlton Morris ve Victor Adeboyejo’nun Pazartesi günkü Oakwell’deki yenilgisinden Daryl Dike ve Dominik Frieser’ı değiştirmesiyle ileri çizgisini şok etti. baş döndürücü bir hedefle ilk video oyununa gerçekten karar vermiş olan Andre Ayew, Jamal Lowe tarafından atlatıldı, ancak Barnsley kalecisi Brad Collins hücum etti.

Morris’in hedefi, iyi boğulmaktır. sonunda ancak açılış, Marc Guehi’nin hassas tavrıyla iptal edildi.

Aslında hedef üzerinde tek bir çaba olmamıştı, ancak bu, daha sonra dikkate değer bir tarzda değişti 39 dakika.

Kıdemli geniş adam Wayne Routledge, son video oyununu şu tarihten sonra Liberty Arena’da oynuyor 10 bir Swansea oyuncusu olarak yıllarca, fevkalade bir serbest vuruş kazanmak için savaştı.

Collins, Conor Hourihane’nin vuruşunu Jay Fulton’ın gittiği yerin kenarına vurdu.

Orta saha oyuncusu baskı altındaydı ancak bazı zekice hareketler Callum Brittain’i kandırdı ve netin köşesini harika bir şekilde keşfetti. arka bahçeler.

Barnsley, ilk yarıda Dike ve Jordan Williams’ın oyuna gönderilmesi ve Brittain’in çift yer değiştirmesiyle tepki gösterdi.

Dike’ın varlığı, Barnsley’e kaslı bir merkez sağladı ve Swansea, Routledge’ın dizini uzattığı ve çıkarılması gerektiğinin ortaya çıkmasıyla aynı şekilde yeniden düzenlendi.

Barnsley, sayı riskini ileri taşımaya başladı ve Freddie Woodma n, 64 dakikadan sonra ilk konsere girdi, Swansea kalecisi Morris’in bir Callum Styles köşesinden başını bastırdı.

Williams daha sonra uzaktaki karakolda işaretsiz kaldı ancak Jake Bidwell şutunu harika bir şekilde engelledi ve Ismael’i taç çizgisinde başını ellerinde tuttu.

Ancak, 443 dakika sonra, Williams sağa doğru hızla ilerlerken ve Woodrow’un mekanın kenarından evi süpürmesi için topu geri çekti.

Swansea alternatifi Koreci Smith, Collins’le bireysel olarak bittiğinde meseleleri halletmiş olmalıydı, ancak Steve Cooper’ın tarafı takıldı ve şimdi geçen sezonun Brentford’a yenilmesinin intikamını alma şansına sahip olacak.

.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu