Princessbet promosyonu
Haberler

Sterling: Just City en son CL kazanmasına engel olabilir

Raheem Sterling, Manchester City’nin bu hafta sonu Şampiyonlar Ligi’ni kazanmasına engel olabilecek tek grup olduğunu açıkladı.

Premier Lig şampiyonları, unutulmaz bir sezonu yenerek zirveye çıkarmak için teklif veriyor. Chelsea, Cumartesi günü Avrupa’nın en önemli ödülünü korumak için Porto’da.

Chelsea , geçtiğimiz 6 hafta içinde City’yi iki kez mağlup etti ancak durumlar o zaman çeşitli ve Sterling , bu sonuçların artık kesinlikle hiçbir şey olmadığını belirtiyor.


Unutulan Premier Lig’den ödünç alan XI


The City forvet “Chelsea, fiziksel olarak çok güçlü oyuncuları olan güçlü bir grup.

” Aslında iki kez oynadık ve iki kez kaybettik ancak bu son Şampiyonlar Ligi. Günde işler çok çeşitli.

“İçine düzenli bir zihin durumuyla giriyorsunuz, şu anki zamanlarda onlara karşı gerçekleşen video oyunları pencereden dışarı çıkıyor.

“Eğer dürüst olursam bizi durdurabilecek tek şey kendimizdir. Zor bir test beklediğim bir video oyunu ama aynı zamanda geçmemizi de bekliyorum. “

Şehir, onların olmasına rağmen Şampiyonlar Ligi’ni asla kazanmadı. sahiplerin birincil hedefi 2008 ‘nın kontrolünü ele geçirmesidir.

O zamandan beri 5 Premier Lig şampiyonluğu kazandılar, ancak bu onların ilk kez Avrupa’nın seçkin rakiplerinin sonuncusu.

Phil Foden, Bernardo Silva ve Riyad Mahrez’in mevcut Avrupa bileşenlerinde aslında onayladığı benzerlik türü olarak Sterling, Estadio do Dragao’da özel bir başlangıç olmayabilir. .

Ancak 5 alternatife izin verildiğinde, İngiltere globalinin oynayacak bir işlevi olma ihtimali güçlü.

26 – mesleğini ilerletmek için Liverpool’dan City’ye 2015 ayrıldı ve bu tür maçlarda oynamanın aslında uzun zamandır hedef olduğunu itiraf etti.

“Bu kulüpteki zamanımın bu aslında en büyük hedefti, en son Şampiyonlar Ligi’ne ulaşmaya çalışmak ve ödülü eve getirmeye çalışmak.

“Bir video oyunu var, o da Şampiyonlar Ligi olmak. bundan çok daha fazla ilhama ihtiyacınız yok. “

.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu