Princessbet promosyonu
Haberler

Southgate: Diz çökmeye devam edeceğiz

Gareth Southgate, İngiltereli oyuncularının Romanya’ya karşı galibiyetleri öncesinde diz çöktükleri için alay edilmelerini bekledi, ancak bir kez daha ileriye dönük jest yapmaya devam edeceklerinde ısrar etti.

3 Lions yöneticisi

aslında avukatlardan bu son Euro’nun 2021 arifesinde pozisyonu yuhalamamalarını talep etmişti. Riverside Arena’da ısınma oyunu, ancak Çarşamba gecesi burada yaptıkları gibi, bir azınlık Southgate’in ricalarını göz ardı etti.

Spekülatif ve vasıfsız bir İngiltere, Kaptan Marcus Rashford’un ikinci yarıdaki hücumu ile Romanya’yı 1-0 mağlup etti, ancak maçın geri kalanında yine maç öncesi tepkisi takıldı.

Jordan Henderson ikinci olarak sahaya geri döndü. Yarı değişiklik, kendi başına bir hücumu kaçırarak mahvoldu, hem Dominic Calvert-Lewin hem de Jadon Sancho üst direğe vurdu.

Southgate ve oyuncuları diz çökmeye devam etme kararına vardılar. bir jest olarak e karşı bağnazlık ve eşitsizliğe karşı mevcut olaylardan bağımsız olarak ve galibiyetten sonra pozisyonun değişmeyeceğini açıkladı.

“Ne yazık ki olacakları önceden tahmin ettiğimi düşünüyorum” dedi.

“Aslında grup olarak bunu kabul ettik. Yaptığımız ve şirketimizin inandığı şeyi durdurmayacak. Oyuncularımıza ve personelimize olan yardımımı kesinlikle kesmeyecek.

“İşte bu, bununla uğraşmamız gerekecek. Aslında ne ifade edeceğimizi belirttik.

” En iyisi bugün endişeyi sormakta fayda var, ancak devam edin, bu konuda daha fazla bilgi vermem anlamsız.”

Kaptan olan Rashford İngiltere ilk kez amirinin inançlarını yineledi ve ITV’yi bilgilendirdi: “Bu yönetemeyeceğimiz bir şey.

” Bizim için yapılacak en iyi şey bu, bu yüzden devam edeceğiz. yap.”

Sahada, geçen hafta sonu Şampiyonlar Ligi’ne katılan 7 oyuncudan oluşamayan İngiltere’nin bir başka zahmetli ekranıydı.

Jack Grealish bir an önce memnun olurken, James Ward-Prowse, incinmiş olan Trent Alexander-Arnold’u değiştirmek için çağrılan adam olduğunu iddia etti. Southgate’in 26- Euro için erkek takımı.

” Prowsey’nin profesyoneli Bütün hafta boyunca lism ve yöntem, göz ardı edilmenin hüsranını sundu, aslında çok birinci sınıftı, kesinlikle birinci sınıftı,” dedi Southgate.

” Seçim her zaman verimlilikle ilgili olmayacak (Pazar günkü maçtan) bu nedenle, aslında konumsal olacak ve en çok korunmaya ihtiyacımız olduğunu düşündüğümüz yer olacak.”

Southgate’in seçimi takım başlığı ile Pazartesi günü açıklanacak. 6 gün sonra Hırvatistan’a karşı Avrupa Şampiyonu açılış maçı hazırlıklarına başlamak için St George’s Park’a.

Liverpool kaptanı Henderson denemek için zamanı kullanacak ve kasık cerrahisi tedavisinden geçtikten sonra 538 günlerde ilk kez bahis yaparak fiziksel uygunluğunu gösterin.

Golcü değiştirildiğinde Rashford’dan kaptanın kol bandı ve adım atıp gecenin 2. yükünü üstlenmek için çağrı yaptı.

Southgate, Calvert-Lewin’in üçüncü olacağına inandığını itiraf etti. e alıcı, dahil: “Video oyununun başında Marcus ve James Ward-Prowse seçilen 2 kişiydi.

” Açıkçası ikisi de çıktı, bu yüzden tahmin ettiğimi belirtmeliyim Dominic o noktada almak için. Hendo o sırada sahanın kaptanıydı ve seçimi yapan oydu.

” Grupla birlikte kampta son derece olumlu bir etki yarattı. Bugün fiziksel olarak onun için bir ilerleme, ki bu onun için bir ilerleme. yarışmada bir çeşit rol oynayabilmesi için gerekliydi.”

Harry Maguire ayak bileğinden iyileşmek istediği için ısınma video oyununa dahil edemedi. ligaman hasarı ve rekabetin bir aşamasına daldırma– ancak Southgate aynı şekilde Manchester United kaptanı şu anda koşarken gelişimini olumlu bir şekilde yükseltti.

Toolbox kanat oyuncusu Bukayo Saka, Avusturya karşısında maçın galibi oldu. Ancak Çarşamba günü, Southgate küçük bir endişesi olduğunu doğruladığı için takımda yer almıyordu.

İngiltere’deki işveren “Küçük bir kalça fleksör yaralanması var” dedi.

” Yani hafta ortasına kadar antrenman yapması gerektiğini umuyoruz ve ondan sonra her gün inceleyeceğiz. Endişe ettiğimiz bir şey değil.”

.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu