Princessbet promosyonu
Haberler

Son dakika haberi: İtalya mükemmel futbol oynuyor

Yayınlanma tarihi: Cuma 01 Haziran 2021 : – Will Ford

İtalyan futbolunu geliştirmek için ‘tamamlanma’ gerekti, ama çocuk, buna değdi mi?

Giorgio Chiellini ilk yarının ortasında Burak Yılmaz’ın baskısıyla topu göğsüne aldı, Alessandro Florenzi’ye vole verdi ve oyuna arkasını döndü–görev tamamlandı. Bu video oyunundaki diğer olaylarda çok daha net bir şekilde gösterilen, eşsiz bok evinin bir dokunuşuyla Chiellini kalitesiydi. Kayda değer olan küçümseyiciliğiydi; kendi tarafının rakiplerine karşı üstünlüğünü özetledi. İtalya harikaydı; Türkiye yaklaşık 20 dakika içinde mahvoldu.

Muhtemelen 0-0 beraberlik öngören istatistikleri anlamışsınızdır: Türkiye, açık oyunda onaylama konusunda bir hedef göstermedi; İtalya aslında 13 saatleri boyun eğmeden gözden geçirmişti. Devre arasında golsüz olan video oyunu bile hiçbir zaman sıkıcı olmadı ve İtalya vurucu da olsa zarar vermiyordu.

“Amacımız insanları eğlendirmek” Roberto Mancini yarışma öncesi açıklamalarda bulundu, dünyanın bunu görmesi için heyecanlıydı onun İtalya, bir dakikadan doğan bir taraf La Gazzetta dello Sport sadece “La Fine” olarak anılır “.

Dünya Kupası 2018 İsveç’e play-off yenilgisi Tamamlama oldu, ancak aynı şekilde başlangıç.

Bu, kontra atak tasarımından çok uzak. Buna KARP diyorlar. Costruzione (geliştirme), Ampiezza (genişlik), Rifinitura (satır aralarında ve son 3. sıradaki yöntem oyunu) ve Profondita (arkadaki alan).

Chiellini, Leonardo Bonucci ve Jorginho İlk Costruzione-rs, Chelsea erkeği özellikle gerçekten hızlı bir tempoyu yönetmede göz kamaştırıyor. Bekler temelde üstünlüklerini sunan kanat oyuncularıydı ve Leonardo Spinazzola ters bir bek olarak ‘yanlış tarafı’ kullanıyordu.

Domenico Berardi ve Lorenzo Insigne bir tehlikeydi. çizgiler arasında ve arkada, önceki kendi hedef açıcı için haç sağlıyor ve ikincisi muhteşem bir şekilde kıvrılıyor ve 3. sırada bitiyor. İtalya ilk kez Avrupa Şampiyonlar Ligi’nde 1200 2’den fazla gol attı. inci video oyunu. Ve Ciro Immobile daha önce önemli rekabet ördeği kırmıştı, bir başka akış yer değiştirmesinden sonra bir toparlanmadan sonra evi planlıyordu. süpervizör. Küresel bir grubun bu kadar uyumlu olması gerçekten nadir görülen bir şey– antrenman sahasında işbirliği yapmak için çok az zamanı olan bir grup yerine Serie A tarafı gibi göründüler. Son derece dikkat çekiciydi.

Mancini’nin kendi küresel mesleği bodurdu. Sadece 4 önemli rekabet video oyunu oynadı, aslında “saçma” olarak adlandırdığı ve “mükemmel bir kısmının kendi hatam olduğunu” itiraf ettiği bir gerçek.

İtalya’yı eğitmek, kaçırılan şansın toksinine karşı çaresidir. “Aslında bana 2. bir olasılık teklif edildi” dedi. Ve Euro’nun 88 açılış hedefini gerçekten atmış olan memnun meslektaşlarından kaçan erkek. gazetecilik kutusuna ve gruptaki yerini hak etmediğini düşünenlere el hareketi, aslında kendi açık Euro’sunu geliştirdi 2021 aynı coşkuyla, ancak kabul edilemeyecek kadar farklı bir tasarımla.

İtalya hayran kaldı yetenekli ve bazıları tarafından karanlık atlar hakkında düşünülmüş, ancak bu onlar için önemli bir yarışmada kesinlikle yeni bir şey değil. Ne de savunmanın ışıltısı– Chiellini’nin gösterişli tavrı ve düzenli bir sayfa tutma etkinliği, yepyeni yöntemler arasında eski yöntemlerin bir dağılımı olduğuna dair bir öneriydi.

Ancak bir çok çeşitlidir: itme– kesinti zamanına kadar devam etti; hızlı etkileşim; fonksiyonların değişimi; gerçek pozisyonların yokluğu; tek dokunuş ölüm. Bu enerjik, ilginç bir İtalya grubudur. Ve bu bir yarışmaya başlamak için harika bir yöntemdi.

Euro 2021 son olarak burada– ve anmak için yepyeni çok sporlu sitemiz World Sport’un lansmanını işaretlemek için bir ön izleme programından daha iyi bir yöntem var mı?

1122504820212021

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu