Princessbet promosyonu
Haberler

Solskjaer, Liverpool kriziyle ilgilenmiyor

Çıkış tarihi: Cumartesi 1. Might 2021 3: 35 – Haber Masası

Ole Gunnar Solskjaer, Pazar günkü “devasa, muazzam” Liverpool’un Şampiyonlar Ligi umutlarının yıkıcılığı yerine 2. bölgedeki kontrolünü sıkılaştıran Manchester United’a odaklandı. Old Trafford karşılaşması.

Jurgen Klopp’un adamları geçen sezon Premier League ihtişamına kavuştular 99 puan– üçüncü sıradaki Red Devils’tan daha fazla göz sulandıran 33.

Ancak, bu terim aslında önemli ölçüde değişti, United 2. sırada güvenli bir şekilde otururken gruplar doğrudan eve girerken Liverpool 6. sırada acı çekiyor.

Manchester City’nin şampiyonluğu kazanması yerine United, Klopp’un tarafını yenerek 3. turda Leicester’den 7 puan uzaklaşıp bir pos’a iniş yapabildiği zaman anlamına gelir. Ziyaretçilerin ilk dört özlemine önemli bir darbe.Guy Utd v Liverpool: Büyük bir video oyunu, 5 büyük endişe


“Oraya gitmiyoruz ( bunu göz önünde bulundurarak), sadece kendimizi kazanmayı düşünüyoruz, “Birleşik işveren Solskjaer dedi .

“Liverpool’a ne olursa olsun bizim sorunumuz olamaz. Sezon boyunca merakla beklediğiniz video oyunlarınız var ve evdeki bu Liverpool video oyunu sezonun en önemli video oyunları arasında yer alıyor.

“Biz fark etmezsek ‘birinci veya ikinci ya da üçüncü veya dördüncü – bu ne kadar büyük, devasa bir video oyunu olursa olsun. “

Liverpool’un bu projeyi bırakması hakkında soru soran Solskjaer, : “Sanırım bu sezon öncesinde hepimizin bu sezonun oyuncuları nasıl seçeceği konusunda endişelerimiz vardı.

” Aslında bu sezon kötü sakatlıklar yaşadılar. Bu sezon aslında çağdaş futbolun diğer sezonlarından daha farklıydı.

“Bu yüzden aslında kendimize konsantre oldum. Liverpool’un sezonu hakkında hiçbir şey söyleyemem. I Aslında kendi kulübüm ve sorunlarım ve engelleri olduğu için onları çok fazla beğenmedim ve onları takip etmedim. “

Saha dışı zorluklar öncesinde yüksek sesle ve anlaşılır hale getirilecek. Pazar günkü maç, 10, 000 United taraftarları, Avrupa Süper Ligi çilesinin ardından Glazer ailesine karşı çıkmak için Old Trafford’a inmeyi bekliyordu.

Solskjaer, bunun oyuncularına bir kesinti göstereceğine inanmıyor ve Roma’da Perşembe günkü Avrupa Ligi yarı final 2. maçında artık seçimini aklında tutmasına gerek kalmayan bir maça girerken yeni sorunlar yaşamıyor.


Roma çarpışması, Solskjaer’ın suscep konusuna yeniden odaklanmasına izin veriyor tible Liverpool


Old Trafford’da ilk maçta ilk yarıya 2-1 geride giren United, Giallorossi 6-2’yi yenmek ve bu ayki Gdansk’a doğru büyük bir adım atmak için geri döndü.

Solskjaer, “Tüm grubun görevi üstlendiğine inanıyorum, tabii ki Bruno (Fernandes) de buna aitti” dedi.

“Sorunların üstesinden gelmek ve sorunları yönetebilmek için bilgili bir grup seçtik.

” Benim için çok büyük bir artı oldu Bruno, Paul (Pogba ), Edinson (Cavani), Marcus (Rashford) – 2. yarıda yaptığı yarışlarda genç yaşta bile övgü alamayabilir, ancak önerisi istisnaydı.

“Liverpool’a karşı deneyime ihtiyacımız var, kaliteye ihtiyacımız var, iyi korumaya ihtiyacımız var, sahip oldukları kaliteyi anladığımız ve bu kaliteye karşı bu kaliteyi yakalayabildikleri için video oyununun her unsuruna ihtiyacımız var. biz qu ickly. “

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu