Princessbet promosyonu
Haberler

Sheff Utd, sözde McBurnie çatışma videosuna giriyor

Sheffield United, forvet oyuncusu Oli McBurnie’yi sokakta bir adamla karşılaşmada ortaya çıkardığını iddia eden bir videonun sosyal ağlarda yaygın olarak yayınlandıktan sonra incelemeye başladı.

Video, Aslında neredeyse bir milyon kez görülmüş olan, kısa bir çatışma ve bağırma sırasında bir akıllı telefonun daha önce birinin elinden düşmüş gibi göründüğünü ortaya koyuyor.

Küme düşen Premier Lig kulübü, bir beyan: “Sheffield United’daki yetkililer, sosyal ağlarda akan videoyu biliyorlar ve şu anda inceliyorlar.”


FONKSİYON: Asla şampiyonluğu kazanmamış en iyi PL ikincilerinin XI’si


Kuzey Yorkshire Yetkilileri, Knaresborough’da vurulduğu bildirilen olayın gerçekte memurlarına bildirilmediğini belirtti.

Bir sözcü şunları söyledi: “Bu olayla ilişkili herkesi bunu bildirmesi için motive edeceğiz. yetkililere, böylece olayı çevreleyen durumlar geliştirilebilir kaçtı ve kurbana destek sağlandı. “

İskoçya global McBurnie 2015 para cezasına çarptırıldı ₤ 28, 500 bir polis memuru onu yüksek güçlü Audi’sinde “aptalca” bir hıza ulaştığını fark ettikten sonra alkollü araç kullanmak için.

24 yaşındaki çocuk, Leeds Sulh Ceza Mahkemesi’nde görüldü ve burada suçlamayı itiraf etti ve 12 ay.

Yetkililer ₤ 175 milyon oyuncuyu durdurdu Siyah Audi R8 ile Ekim ayının erken saatlerinde Garforth, Leeds’deki evinin yakınında 2019.

McBurnie, imzalamadan önce Bradford’daki saflardan geçti Temmuz’da Swansea’yla birlikte 2015 Bir dizi ödünç büyüden sonra yöntemini Swansea’da 2017 / 18, 17 lig video oyunlarında 9 gol attı .

Scotsman, 22 nesnesine kaydolarak aşağıdaki listede Şampiyon yıldızı oldu. ives in 44 eşleşmeleri. Bu onu ağustos ayında Sheffield United’a taşınmasına 2019 yaptı.

Bramall Lane’deki ilk sezonunda 36 6 kez hedef aldı ve Bıçakların dikkat çekici bir dokuzuncu sıraya ulaşmasına yardımcı oldu.

Ancak forvet, şu anki sezonda çok daha az başarı elde etmekten gerçekten keyif aldı. Kaçışlardaki 23 bir Premier Lig hedefinin çetelesi ve hiçbiri yılın dönüşünün temelde özetleyeceğini düşünmüyor tüm sezonları

Blades, ilk uçuşa bir kalıpta geri dönecek. Norwich , gelecek sezon.

.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu