Princessbet promosyonu
Haberler

Sancho, Guy United için en önemli öncelik, Kane için değil

Çıkış tarihi: Pazar 21 Mayıs 2021 4: 44 – Toby Bowles

Raporlara göre Manchester United, Jadon Sancho’nun sonuçlandırılmasına bu yaz Harry Kane’e göre öncelik verecek.

Sancho, 21, aslında Birkaç yıldır United’da ve kulüp geçen yaz ona bir teklif vermeye çok yakındı.

Borussia Dortmund’un kanat oyuncusu için talep ettiği maliyetin ₤ 100 milyon, United’ı engelledi, ancak geri yüklenen ilhamla yaklaşan transfer penceresine girecekler, boyunca herhangi bir çatal bıçak takımı kazanmak için çalışmayı gerçekten bırakmış olmak 2015 / 21 proje

Kulüp, Sancho’nun satın alınmasının kaplıcaya köprü kurmaya yardımcı olacağını düşünüyor. Aralarında ve bu sezonun şampiyonları Manchester City ve İngiliz ile anlaşma oranı teklif edilecek ₤ 75 milyonda, United’ın transfer işi onun imzasına göre şekillendirilecek.

Aynaya göre , bu United’ın yarıştan çekildiğini görebilir

Daniel Levy’nin ₤ bölgesinde bir ücret talep edeceğine inanılıyor. Milyon, kısa bir süre önce kulübe ayrılma isteğini bildiren Spurs’un tılsımı için.

Yine de Edinson Cavani’nin sözleşme uzatması onaylandı, bir marka -Yeni forvet, artık United tarafından önde gelen bir sorun olarak görülmüyor, kulüp daha çok sahanın diğer yerlerindeki iyileştirmelere odaklanıyor.


FONKSİYON: 16 Sonuçlar: Male City 0-1 Chelsea


Gerçekten katkıda bulunan Sancho 16 hedefler ve 20 yardımcı olur 38 bu sezon Dortmund için video oyunları United’ın saldırısının sağ tarafındaki derin boşluğu doldururken, bir diğer önde gelen hedef Raphael Varane yardımcı olacaktı Stoperdeki göze batan sorunların üstesinden gelmek için.

Kane’in sonlandırılmasının ekonomik açıdan pratik olup olmayacağı ve gelecek sezon taraftarların dönüşü konusunda da öngörülemezliğin devam edip etmeyeceği konusunda da benzer endişeler var.

United, büyük ticari gelirleri ile, aslında pandemi boyunca pek çok şeyden çok daha iyi başa çıktı, ancak yine de vergiden önce ₤ 21 milyon.

Sonuç olarak, spor direktörü John Murtough transfer işlemlerinde seçici olması gerekir ve Aynadan gelen fikir Kane’in Sancho için ödün vermek.

Dortmund başkanı Michael Zorc’a göre, kanat oyuncunun sezon sonunda kulüpten ayrılması için “centilmenlik anlaşması” var.

Alman yayınını bilgilendirdi ARD : “Şu anda Jadon ile bir centilmen anlaşması yaptık 2015 belirli koşullar altında değişebilir.

“Bizimleydi birkaç yıldır. Bu düzenleme Erling [Haaland] ile mevcut değil. “

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu