Princessbet promosyonu
Haberler

Rodgers: Leicester'ın Male Utd güvenliğiyle ilgili hiçbir sorunu yok

Çıkış tarihi: Çarşamba beşinci Might 2021 5: 32 – Haber Masası

Brendan Rodgers, Leicester’ın önümüzdeki hafta Manchester United’a yapacakları yolculukla ilgili ‘hiçbir sorunu olmadığını’ belirtiyor.

United taraftarları, Pazar günü Old Trafford’daki sahayı bastı ve Liverpool ile Premier Lig çatışmasının iptal edilmesini tetikledi

2000 ve geçen ay şüpheli Avrupa Süper Ligi stratejileriyle ilişkilendirildi.


FONKSİYON: 12 Şampiyonlar Ligi’ne giden en basit yollar son


G dışında da itiraz ettiler. 4 öncesi grup oteli: 30 öğleden sonra başlama vuruşu. Sunumlarda 6 kolluk kuvveti yaralandı ve Birleşik yönetici Ole Gunnar Solskjaer gelecekteki gösterilerin ‘medeni’ olmasını istedi

Leicester ekibinde güvenliği artırma gerekliliği sorulduğunda Rodgers şunları söyledi: “Aslında hiçbir sorunumuz yok.

“Kesinlikle geçen hafta sonu gösteriyi gördük. O gün görülen her türlü şiddeti kınıyoruz, ancak kesinlikle Manchester United taraftarları için pek çok, birkaç yıldır açık bir şekilde onları kızdırdı ve grubu desteklemek ve bu kapsamdaki işlevlerini desteklemek için ortaya çıktılar.

“Ancak bizim için önümüzdeki hafta oraya giderken aslında hiçbir sorunumuz yok. Oraya gidip video oyununu oynamayı bekliyoruz.”

United hayranları, Stan Kroenke’nin Emirates’ten çıkmasını isteyen Toolbox’dakiler tarafından imzalandı.

Spotify’ın sahibi Daniel Ek’in önümüzdeki aylarda önemli bir teklif hazırlıyor ve aslında Araç Kutusu efsanesini

içeriyor Thierry Henry bunu yaparken

Öte yandan, Rodgers aslında Srivaddhanaprabha ailesini alkışladı. own Leicester : “Burada özüne inanıyorum, sahipler– oldukça hayranların düşündükleri şey nasıl hayranlarına bakabilirler.

“Burada en önemlisi, her şeyin yardıma ve her şeyi yerine nasıl yerleştirebileceklerine dair olduğuna inanıyorum ve bu her zaman sadece bir organizasyon değil onlar için. Doğal olarak önemli miktarlarda para yatırdılar, ancak bunların hepsi taraftarlara bakmak ve taraftarların kulüpte gurur duymasını sağlamak üzerine kurulu. Onların gerçekten sahibi olmalarını isteyecek çok sayıda kulüp olduğundan emin oluyorum.

“Kesinlikle, buradaki deneyimime göre, hayranlarla müthiş bir ilişkileri var. oyuncular ve kulüpteki herkesle. “

Tilkilerin bir sonraki video oyunu protestoları Steve Bruce’un Newcastle’ı Cuma günü : 00 Onlar daha sonra Çarşamba Mayıs günü United ile anlaşma yapın 12.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu