Princessbet promosyonu
Haberler

Rapor, Conte'nin Spurs'te gerekli olan önemli transfer harcama planını ortaya koyuyor

Antonio Conte, görünüşe göre, Spurs’le olan yerleşim yerlerinde denetim işi için ₤100 m’lik bir transfer harcama planı talep etti.

Bu aslında Conte’nin Inter Milan’dan ayrıldıktan sonra Tottenham’a imza atması muhtemel görünüyordu, Perşembe günü Spurs’ün önceki Chelsea menajerini seçme konusunda

önemli ölçüde olumlu olduğunu bildiren bir raporla

Bununla birlikte, geçen gün ‘her iki kutlamadan kaynaklanan sorunların’ anlaşmaları aksatması ve Conte’nin kulübün vizyonu ve harcama planı hakkında öngörülemez hale gelmesiyle görüşmeler çöktü.


Bielsa’dan Spurs’e; Salah ve Saka fena halde küçümseniyor


The Times, Tottenham’ın görüşmeleri bitirmesini 3 özel faktörün tetiklediğini belirtti: ‘takımı geliştirme ihtiyaçlarıyla ilgili sorunlar, genç oyuncularla ve arka oda personelinin büyüklüğüyle ilgileniyor’.

The Daily Mirror

Cuma günü Conte’nin aslında Spurs başkanı Daniel Levy tarafından yaz dönemi transfer piyasasına yatırım yapmak için önemli miktarda transfer fonuna sahip olacağının garanti edildiğini açıkladı.

Yine de, The Sun şimdi, ‘uygun olmayan ihtiyaçları kulübü parasal felakete sürüklemiş olabilir’ sonrasında Conte’ye yaptığı bir teklifte ‘Levy’nin sona erdiğini’ düşünüyor. .

‘Levy’nin aşırı ve muhtemelen İtalyanların yıkıcı parasal ihtiyaçları olduğunu düşündüğünden dolayı sofistike yerleşimler bozuldu.’

Raporda, ‘ yılda muazzam bir ₤ milyon gelir, Conte des büyük bir savaş sandığı ateşledi– ₤100 m–‘yi aştığı düşünülüyordu– yepyeni sonuçlandırmalar için.’

Tottenham’ın pandeminin finansal etkisi ile eşleştirilmiş yepyeni arenaları, Conte’ye istediği fonları sağlayamadıklarını gösteriyor.

Premier Lig kulübünden bir kaynak bilgilendirdi The Sun: “Conte ortaya çıkar çıkmaz onunla konuşma sorumluluğumuz vardı. Olağanüstü bir sicile sahip harika bir koç.

” Ancak Daniel, parasal ihtiyaçlarının sadece pratik olmadığını, aynı şekilde geleceğimiz için de muhtemelen yıkıcı olduğunu hissetti.

” Daniel istiyor herkesten daha etkili olacağız, ancak kulübün kendi harcamalarında değil.

” Yepyeni herhangi bir süpervizörün takımı geliştirmek için nakit paraya ihtiyaç duyacağını anlıyor ve özellikle onları tedarik etmeye özen gösteriyor.

” Ancak bir denge olması lazım ve tehlikeli bir durumda kulüpten çıkamaz.”

.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu