Princessbet promosyonu
Haberler

Premier Lig Final Günü: 16 Sonuç

Spursiness, dişlerde eksiklik, West Ham kararlılıkla başka bir yerden olmak için çalışmayı bırakıyor West Ham, Chelsea ondan kaçıyor ve FANLAR! Son gün sürekli sağlar ve hatta olabileceğinden daha az hat olsa bile, bu yıl bir istisna değildi.

1) Gerçekten de Barclays’ın son gün Barclays gibi bir başka günü yoktur, hem mükemmel hem de marka üzerinde büyük bir rol oynar, ancak aynı şekilde bir şekilde çok saçma hissettirir. buna kanon muamelesi yapmak neredeyse yanlış geliyor.

Böyle bir son günde bile, önemli şeylerin gerçekte mesele aslında uzun zamandır çözülmüştü, ilk dört sonuç beklendiği gibi başlayıp bitmek üzere ele alındı, ancak o konuma en dolambaçlı ve saçma yollarla ve hatta Avrupa Konferansı kovalamacası eğlenceli hale geldi.

Günün başında, senkronize başlama vuruşlarına bu sefer gerçekten ihtiyaç duyulup duyulmadığını sorguladım. Gerçekten inanılmaz video oyunlarının belirlediği bir sezonda, Avrupa yarışını etkileyen sadece 6 kişi vardı ve diğer 4’ün daha erken veya daha geç başlayamayacağı için gerçek bir neden yok, “pozisyon nakit ödülünü bitiriyormuş gibi” yapmadıkça “gerçekten de herhangi bir kişinin gerçekten önemli olduğunu düşündüğü bir şeydir. Oldukça yanlış olurdu. Bu sezon, özellikle “Tatil Evi Parkı’ndan çıkan büyük haber” enerjisinin senkronize bir şekilde başlamasını gerektirdi. Harry Kane’in Spurs’u eşitlemesinden dakikalar sonra King Power etrafındaki kükreme, bugün duyduğumuz tüm Crowd’un Dönüşü seslerinin en iyisi olan birçok yöntemde kaldı. Deplasman taraftarımızın olmaması gerçekten üzücü; gerçekten harika bir birleştirici dakika olurdu.

2) King Power’da günün “analizine” başlayalım , en düzenli ve saf dozajları sağlayan video oyunu olduğu için o değerli, aşırı son gün çılgınlığı. Önde gelen 4’te kaybetmek, Leicester hayranlarının şu anda muhtemelen Alisson bir çılgınlık yaptığından beri işlemeye başladığı bir şeydi Bir hafta erken son günü hak ediyor. Bunu mümkün olan en rahatsız edici şekilde yaptılar: Spurs’a karşı iki kez liderliği ele geçirdiler, sadece sonuncuyu şok edici bir saçmalık yapmak için , Chelsea’nin Kiralık mülk Park’taki kendi kümesinin aslında Leicester’ın kaderini terk ettiği dakikalar. yine kendi ellerine geri döndü.

Leicester-Spurs video oyununun büyük gülünçlüğü, Leicester’ın değil, VAR devreye girene kadar teklif edildi ve çirkin bir Leicester ücreti daha sonra bile teklif ediliyor. Kasper Schmeichel kendi ağına topu yumruk atıyor ve saatten 2 korner önce bile gelmiyor dakika ve Gareth Bale Nisan nedeniyle Premier Lig’deki ilk 2 deplasman hedefini atarken, gönderiyle bir-iki oynamak , 2013, 2 yıl önce Spurs’a 5-4 sona eren benzer şekilde inanılmaz bir video oyunu sağlayan 2 taraf arasındaki bir video oyununun şahane bir son gün pastasının kremasıydı shithousing’den Erik Lamela, şüpheli hedefler paneli tarafından yapılan bir hat-trick’i reddetti. İşte bileşen bilgisayar sisteminin top oynamasını ve triptich’i hızlı bir şekilde bitirebileceğimizi umuyoruz.

3) Kuşkusuz, o zaman, broş Kane. İlk yatırım yapmış olmak 40 tamamen etkilenmemiş ve hevesli görünmeyen dakikalar, yarı açık bir köşe ve bir koruyucudan havaya fırlatılan bir çarpı aniden onu saf ve gerçek bir Schmeichel voleybolu ateşlerken canlandırdı. cevap vermeden önce. Onun 23 Sezonun hedefi ve onu Altın Çizme’yi koruyacaktı. Bale’i ilk kez tanıtmak onun oyun kurucu ödülünün onu seçeceğini garanti etmek için yardım.

Bundan sonra ne olursa olsun, bu belki de Kane’in harika sezonun çoğunluğunu temsil ediyor, ancak Spurs’un bu sezon çirkin başarılarına rağmen gerçekten tökezlediği sıradanlığı sağladı. Aynı şekilde, eğer biri onu ikinci kez sorguladıysa, Daniel Levy’nin neden Daniel Levy’yi tamamlayacağını vurgular. ) bu yaz sezonu hakkında ve Spurs’un ayrılırsa ne kadar heyecanlı olduğu hakkında. Bale’in dönüşünü koruma çabalarının da aynı şekilde devam etmesi gerekiyor, çünkü buradaki geç saatlerde sezonu 12 hedeflerden 910 futbol dakikası– 83 hedef başına dakika koyarak onu 38 yakındaki rakibinden uzak. Aynı şekilde genel olarak Pierre-Emerick Aubameyang, Raheem Sterling veya Edinson Cavani’den daha fazla hedef ve Sadio Hair ve Marcus Rashford ile aynı sayı.

Bu ödülleri kazandığımıza sevindim! Sezon boyunca grup ve personel olmadan mümkün değil. pic.twitter.com/12 kfT4LOfL

– Harry Kane ( @HKane) Might 23, 2021

4) Tottenham’ın muazzam derecede gülünç bir video oyunundaki çılgınca, özgürce zaferi futbolun 2 önemli sonucu oldu: Chelsea’yi Şampiyonlar Ligi’ne taşıdı; ve Tottenham yepyeni Europa Konferansı’na. Bunların hiçbirinin Tottenham için harika bir sonucu temsil etmediğini iddia etmek basit. Avrupa Ligi’nin altında listelenen bir Avrupa futbolu seviyesi harika bir kavramdır, ancak Spurs veya Araç Kutusu

yerindeymiş gibi davranmanın hiçbir faydası yoktur. gerçekten olmayı diliyor ve her ikisi de zorlu yeniden inşalara yaklaştıkça, onsuz yapabilecekleri bir sorun olabilir. Sezonu kesintiye uğratacak, kazanmak için çok az kredi ihtiyacı alacaklar ve her video oyunu, sadece üzerine basılmayı bekleyen bir sürü tırmığı temsil ediyor.

Yöntem boyunca tatmak zevkli olacak ve Teşvik Edici taraftarlar, gerçekten beklediğinizde

sahip olabilecekleri herhangi bir başarıdan uygun şekilde zevk alacaklardır 14 önümüzdeki sezon bir ödül için yıllar geçse de hangisini kazandığınız konusunda seçici olamazsınız – ancak Stimulates’ın aslında Toolbox’ın üstünde bir sonuç elde etmek için bir yöntem keşfetmiş olabileceği tartışılmaz bir his var. Sonraki 5. sezon kötü bir sonuç ve bunun büyük Spursiness’i başımı döndürüyor.

Aynı şekilde, glib ve anlamsız ve hala bu aşamaya dalmak için çok fazla sezon vardı, başka ne olursa olsun tam olarak aynı yöntemi kullanacakmış gibi davranırsak, o zaman 3-0’dan çöküş ve rsus West Ham ve sonuçta ortaya çıkan üç sayılık salınım onlara 6. alana mal oldu.

5) Ah, evet, West Ham. İlk altıda muhteşem bir zemini onayladıkları yönteme ve bununla birlikte, hiç şüphe duyulmadığı için hiç kimsenin gerçekten görmediği Avrupa Ligi futboluna daha yüksek bir iltifat olamaz. Spurs’a benzer şekilde, bu sadece West Ham yöntemi değildir. Bu iki kulüp arasında var olan antipati, büyük ölçüde, derinlerde, itiraf etmek istediklerinden daha karşılaştırılabilir oldukları gerçeğinden dolayı devam ediyor. Kesinlikle kimse David Moyes’in tarafını bu sefer Avrupalı bir tilt için tanıtmıyordu ve The Season Like No Other’da, gerçekten sıkışmış olan gerçekten sıra dışı bir şey için tek alıntı onlarınkiydi. Everton ve Spurs’un ilk masa tepesi istismarları, şafak vakti en sahteli ve ringa balığının en kırmızıydı, Leicester’ın önde gelen 4’ü bir kez daha kaybettiğini söyleyen alıntı ve erken kapılarda kendilerini mahrum bırakan 3 grup, Fulham’ın hızlı titremesinden bağımsız olarak hiçbir zaman gerçekten zorluk çekiyormuş gibi görünmedi.

Hepsinden sonra devam eden West Ham’dı. Ve Spurs’un Leicester’daki zaferi sayesinde, ödül onlara da teslim edilmedi; Southampton’a karşı işlev görmeleri gerekiyordu ve bunu zahmetsizce yapıyorlardı.

Vahşi 3-3, Spurs’a karşı berabere kalırken ve Toolbox, zıt faktörler açısından, West Ham sezonunun muhtemelen en unutulmaz video oyunlarıydı, aslında o kadar da kullanışlı değillerdi. Bu normal son gün galibiyeti , gerçekten düzenli olarak mükemmel olan bir grup için çok daha normaldi sadece 5 grubun yakın bir yere geldiği bir sezonda.

6) Aynı şekilde, Liverpool Zorluk yok, son gün çalıştıkları için sorun yok. Onlarla birlikte, geçen hafta sonu en şaşırtıcı ve galip gelme olasılığı düşük olan golcü şampiyonları masanın tepesinden masanın ortasına ve tekrar ilk 4’e götüren saçmalığa inananlar.

Gerçekten lider 4’e girme hakları yoktu, lider 3’ü asla önemsemeyin. Başlangıçta minimum gibi görünen şey sezon aslında büyük bir başarı olarak sona erdi, işte değişen hedeflerin doğası ve Liverpool’un yöntem boyunca kendi sefaleti ve talihsizliği, ancak gerçekte batmış oldukları yerden oldukça etkileyici bir şeyi temsil ediyor. Gerçek şu ki, sezonun geçen sezonla aynı 3 grupla bittiği gerçeği gibi, 7’den az yatırım yapmış olmasına bakılmaksızın önde gelen 3 pozisyonda 254 günler bu sezonun tamamı önde gelen 3.

Chelsea 4. sıraya düştüğünde, aslında oldukça önemli. Geçen sezon ilk 4’te tamamlayan ve bir topa vurulmadan önce bir kez daha bunu yapmak için favoriler olan 4 grup, pratikte hiçbir zaman doğru görünmeyecek gibi görünmesine rağmen, gerçekte orada yaralandı. Bile 20 son güne kalan dakikalar.

7) Manchester City işlerini gerçekten almıştı haftalar önce yapıldı ve son bir günde Premier Lig’in tartışmasız harikaları arasında vedalaşmaktan zevk alabilirdi. Bir dizi Premier Lig Popülerlik Listesi üyelerinden birinin ortaya çıktığı bir zamanda, Sergio Aguero’nun adının sayılarına katkıda bulunacağına ve City’deki son sezonu açıkça yaşamamasına rağmen, hiç şüphe yok ki- – Koleksiyonda başka bir şampiyonun madalyası olsa bile – sadece son derece zor kalpler, bir finalde geneline 2 hedef daha dahil olmak üzere ondan zevk almak için çalışmayı bırakabilir. – Everton’un gün karanlığına ulaşmak için ve tek bir kulübün hedefleri için tüm zamanların Premier Lig rekorunu kırın.

Bu daha ziyade Aguero’nun City için son günkü olağanüstü katkısı olmayabilir, ancak harika bir şekilde uygun ve kalıcı bir katkı. Şehir artık Kane’i bu yaz Spurs’tan uzağa ödüllendirebiliyorsa, herhangi birinin onu ne zaman bozabileceğini görmek zor.

8) 5-0 yüzey, Everton için ezici bir şekilde sinir bozucu olan tamamlanmış olanı çözdü. Eylül ve Ekim o kadar garantili ki, evleri yıkıcıydı ve kötü bir şekilde düştüler. West Ham’ın arkasında tamamlamak, kuzey Londra sepetlerinden birinin üzerine inmek için çalışmayı bırakmak gibi, tartışmasız bir şekilde kötü. Everton’ın harika bir süpervizörü var ve aslında çok büyük yatırımlar yaptı. Dokuzuncu ev, üstlerindekilerden birkaçının savaşlarını sağladı, gerçekten uygun olmamalı. Bundan daha fazlasını takip etmeleri ve daha büyük gereklilikler tarafından değerlendirilmeleri gerekir. Hepimiz Spurs’un şimdi her zamankinden daha zayıf görünen bir Huge 6’nın üyeleri olarak palto kuyruklarına bağlı kalma çabalarına gülmekten zevk alabiliriz, en azından oraya girdiler. Everton, boşa harcanan bir şans sezonundan sonra yaklaşmadı ve daha yakından bakmadı.

9) Şimdi Yorkshire’a ve en son elde eden tarafa bakalım.

Elitler dışında uzun süreli bir büyünün ardından – hatta Birinci Lig’de bir büyüden sonra bile – geri dönüşü şaşırtıcı sonuçlar ve becerikli futbol getiren ve ligi kesinlikle varlıkları için çok daha iyi bir yer haline getiren lider uçuşa geri döndüler. bir çok sözde daha büyük taraf yöntemlerinde kanlı bir burun hak edilmiş bir ve çok övülen üst yarı yüzey. Önde gelen uçuş onların geldiğini hiç görmedi ve başa çıkmakta zorlandı. Harika bir sezon.

Ancak her şey tanıdık geliyor. Bu sefer Leeds, bir yıl önce Sheffield United. Her ne kadar klişe olsa da, çaba Leeds için şimdi başlıyor ve neyse ki, aslında Blades gibi ikinci sezon sendromunun hatalarına maruz kalmaya benzemiyorlar. Sadece aşırı kaliteye sahiptirler ve belirli bir tekniğe çok daha az bağımlıdırlar. Sadece gerçek ve doğru bir Premier Lig grubu gibi görünüyorlar ve aslında temelde başardılar. İlk hafta sonundan sonuna kadar, aslında mükemmel bir değere sahiplerdi. Ve orada en önemli olan “kalıcılıktır” ve Leeds hayranlarının gelecekleri için en önemli olanı umacakları şeydir. Küme düşmüş West Brom’u bugün beklendiği gibi bir kenara attılar ve sezonu 4 galibiyetle tamamladılar ve puan 11 Chelsea’den oluşan video oyunları , Guy City, Liverpool, Male United ve Tottenham.

Premier Lig, Leeds’ten ne bekleyeceğini kesinlikle anlıyor, ancak- – geçen sezonun sonundaki Sheffield United’ın aksine – bununla başa çıkmak için çok daha hazırlıklı olduklarına dair hiçbir kanıt yok.

10) Güçlü bir ev galibiyeti ve Avrupa Konferansı güvenli bir şekilde kaçtı , o Boxing Day’i düşünen ülkedeki en iyi ikinci grup olan – inanılmaz ve şaşırtıcı bir şekilde – Toolbox grubu için her şey fazlasıyla pratik görünüyordu. Burası kuzey Londra ve taraftarlar hangi renk konusunda tartışabilirken, gerçek şu ki, iki taraf da küçük konuşmayı sevmedikleri rakibine tamamen teslim etmeyecek. Toolbox, Leicester’da Spurs’un saçmalıklarını denemek ve onlarla rekabet etmek için son bir dikkate değer tekniğe sahipti.

Gabriel, Toolbox maç sonrası etkinliklerinde dişini kaybetti ve burada yağmurun altında onu arıyor. #AFC çalışanı da aynı şekilde ona yardım ediyor! #ARSBHA pic.twitter.com/NEepRtKfDK

— Vaishali Bhardwaj (@VaiBhardwaj) Might 23, 2021

11) Yapma kavramını çabucak inceledik 10 farklı 16 Bugünün video oyunları için sonuç parçaları, ancak bunların her biri yapılır 160 tek bir kelimeyle sonuçlanır. Fikir kanıtlama yöntemiyle böyle bir parçayı önceden örnek olarak Leicester v Spurs video oyunu için hazırladık. Sırf gizli olan 7 numarayı reddetmek (sadece cezayı kazanan ve gönderen Vardy ile değişir), tüm sezonun en iyi tahmin çabasını şüphesiz neyin temsil ettiği konusunda oldukça kendini beğenmiş olsaydık onu şimdi yeniden basıyoruz. 4 ve 5 numaralı rakamlar, umarız hemfikirsiniz, özellikle kapsamlı:

‘1. Wantaway, 2. Spursy, 3. Kontrast, 4. Kel, 5. Neden? 6. Yeniden Yapılandırma, 7. Iheanacho, 8. Warchest, 9. Hayranlar, 10 Güle güle,11 Gerekli değil, 12 Önyükleme, 13 Hatalar, 14 Dönüştürmek,15 Yaralanmalar, 16 Europa. ‘

Bunları gelecek sezonun tüm maç raporlarına koymanızı kesinlikle tavsiye ediyoruz, bunun için çabucak üzüleceğimiz bir şey, büyüklüğüne oldukça uygun Sonuçlar kardeş .

12) Fulham-Newcastle’ın ne zaman gideceğini aklınızda bulundurun büyük vid ol eo oyunu son gün? Gerçekten, bunun Premier Lig’de hayatta kalmak için bölünmüş bir ya hep ya hiç savaşı gibi göründüğü bir zaman vardı. Newcastle’ın Home’da kansız 2-0 galibiyeti, sezonu muazzam bir mükemmellikle tamamlayacağını garanti etti puan ve 17 dipten 3. Fulham’ın maç başına son sayı rakamlarında, onları alırdı basit 24 Yeterli miktarda biriktirecek daha fazla video oyunu, beklenen rakiplerini bu tahmini kazanan her şeyi alır çatışmasından çekildiğini gösterir. Newcastle başka video oyunu oynamadığı sürece. Ya da onlardan hiç puan almadınız. Hiçbiri söz vermiyor.

Her neyse. Bu, bizim bunlardan en azını yapma çabamızın transfer dövüşüyle ilgisi var, ki bu aslında bu yıl pratikte olaysızdı, değil mi? Kocaman Sam’in gelişi bile ona gerçekten baharat sağlamadı. Önümüzdeki yıl çok daha iyi olacak. Bahsedildiği gibi, Leeds kesinlikle bir Sheffield United yapmıyor ve biz oldukça olumluyuz Norwich ve Watford minimum bir anlaşma yapacak …

13) Sheffield United v Burnley, başka bir dünyada çok değerli olabilecek başka bir video oyunuydu. Blades’in galibiyeti, sezonları için başka bir ince ustalık kaplaması ve – en son nokta, bu harika Derbi tarafının ne kadar anıtsal olarak ne kadar vasıfsız olduğunu genel olarak gerçekten çekiç yapıyor. Onlarınki artık fantastik ve sağlam Premier Lig rekoru olarak geliştirildi. Sheffield United, sezonun ilk yarısında neredeyse her video oyununu kaybetti ve aslında hala onları geride bıraktı.

Sonunda, o video oyunundan günün en önemli haberi, Nick Pope’un küçük bir diz yaralanmasında cerrahi tedaviye ihtiyacı olduğu ve şimdi muhtemelen Euro’yu kaçıracağı doğrulamasıyla başlama vuruşundan önce geldi 2020 (1). Metodunu yaklaşık olarak gerçekten en yüksek seviyede ihtiyatlı bir şekilde çalıştıran ve Burnley’de yine analitik bir çılgınlık sezonu yaratan bir oyuncu için bu korkunç bir darbe. Bununla birlikte, sert olduğu halde, takımı için en önemli geç sakatlık engeli buysa, o zaman Gareth Southgate büyük olasılıkla bunu üstlenirdi.

14) Manchester United’ın sezonu: bir merak. Bugünün 2-1 Kurtlar zaferi , aslında tüm sezonu evden uzağa yenilmeden geçirdiklerini gösteriyor ancak oyunda iki puanlık toplamı kırmak için çalışmayı bıraktılar ve bir uzaklığı tamamladılar 12 mevcut gereksinimlere göre yetersiz 83 – genel olarak puan. Geçen sezon mükemmel türleri boyunca ücret sayılarının sürdürülemez olduğu konusunda bilgilendirildik, bu yıl istatistiklerin gerisinde kazandıkları puanlar.

Aslında Premier Lig’de ikinci oldular – bir yıl önce her şeyi mahveden Liverpool tarafından tam 5 puan uzakta – ve hala gerçekten harika olup olmadıkları konusunda herhangi bir fikrimiz yok. Bu 6 ev vuruşundan birkaçı korkunçtu. Spurs’un düpedüz şaplak atması aslında bir şekilde geriye dönüp bakıldığında o zamanlar olduğundan daha kötü görünmesini sağladı. Kesinlikle hiçbir şey Sheffield United beat’ini utandırmanın yanı sıra hiçbir şeye benzemeyecek. Ve zamanın gerisinde kaldıklarını gören o durgun başlangıçlar bir kez daha endişe verici olmalı.

Açıkça bir şey var United– Bruno Fernandes ve Luke Shaw genellikle– bu onları sadece 19 en az kötü Premier Lig grubu, ancak deplasman puanları ve geri dönüşler için belirledikleri kayıtlara rağmen hala görünüyorlar ezici bir ikinci gibi. Bu büyük olasılıkla adaletsizdir.

Son bir nokta, Solskjaer’in evi ilişkilendirme çabaları, taraftarlar, üçüncü dolu bir Molineux’de çirkin bir Wolves karşısında galibiyetin sadece kısmen ele alabileceği deplasman rekoruyla ilgili endişelerini dile getiriyorlar.

15) Sonunda Chelsea’ye mal olmadı ve Kiralık mülk şu anda mahalleydi Dean Smith’in tarafı için ilan galibiyet. Jack Grealish’in sakatlığı, geçen sezonun mükemmel kaçışından sonra sezona cazip bir başlangıç sırasında sahip olabileceği tüm Avrupa gollerine bedel ödedi, ancak projeyi Tottenham ve Chelsea’ye karşı hak ettiği galibiyetlerle bitirdiğinde, XI. ikisi de hüzünlü bir “ya eğer?” Önümüzdeki yıl için cazip bir fincan. Gerçek şu ki, Kane’in geleceğinin Yaz sezonu Transfer Efsanesi bant genişliğini kontrol etmesi de aynı şekilde harika bir haber. Grealish ve Kiralık mülkler için.

Bu Futbol şudur: tezahürat yapan, anan, iç çeken, yuhalayan ve memurlara / oyunculara / birbirlerine neşeyle küfür eden hayranların gerçek gürültüsü, bir daha asla, bir daha asla endişe verici ve kayda değer bir yenilik olabilir mi?

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu