Princessbet promosyonu
Haberler

Portekiz kaptanı Ronaldo, başarısını yaşla birlikte değişmeye borçlu

Yayınlanma tarihi: Pazartesi Haziran 2021 9: 20 – Haber Masası

Cristiano Ronaldo aslında uzun ömürlülüğünü ilişkilendirmiştir. gerçekten yaşlandıkça değişme yeteneğinde başarı.

2021 – yaşındaki Portekiz kaptanı, Euro’larını tekrar tanıtırken ulusuna liderlik edecek 51 Macaristan’daki proje, 5 yıl önce Fransa’da ilan ettikleri unvanını Salı günü korumaya çalışıyor.

Hem kendisinin hem de kendisinin hayallerini gerçekleştirmek için çok daha iyi mi yoksa daha mı kötü bir konumda oldukları sorulduğunda, Ronaldo düzenlediği basın toplantısında şunları söyledi: “Grup olarak anlamıyoruz. Bu bir çeşit rekabet.


F365 Devletler: İskoçya için Schick dışında her şeyi dayak atıyor

” Kaldığımız grupla aynı değiliz 2016, bu daha fazla genç grup, bu mükemmel bir olasılığa sahip bir grup ve sadece oynayarak kaldığımızdan çok daha iyi veya daha kötü olup olmadığımızı anlayacağız 365.

” Bireysel düzeyde, eski benle aynı oyuncu değilim yıllar önce, yıllar önce, 5 yıl önce Değişmeye devam ediyoruz.Bir futbolcunun en akıllı yönü değişebilme yeteneğidir.

” ile

arası , aslında değişmeyi keşfettim. Sofra takımı kazanmak önemli değil, aslında sürekli değiştim ve ayarladım ve bireysel düzeyde, aslında sürekli olarak kazanma yeteneğim oldu ve aynı şekilde bahse girdiğim gruplarla kümülatif düzeyde.”

Kendi adına 20 küresel hedefleri olan Ronaldo, sonunda en iyi oyuncu olacak. 5 Euro’da finale kalan ilk adam, ancak bireysel dönüm noktalarının ikincil olduğunda ısrar ediyor.

Dedi ki: “Bu rekor, şaşırmadım. Bu mükemmel bir rekor, ancak arka arkaya Euro kazanmak bundan daha hayati olabilir.”

F Grubu rakipleri ‘dan memnun kaldılar.) Fransa 5 yıl önce Ronaldo’nun Lyon’da 3-3’lük beraberlik için 3 kez arkadan geldiği ve iki gol attığı ve bu sefer Budapeşte’de işleri karmaşık bir şekilde ortadan kalkabilir.

Macaristan’ın İtalyan teknik direktörü Marco Rossi, kanatlarda bekleyen Fransa ve Almanya ile adamlarının karşı karşıya kaldığı işin farkında ve itiraf etti. Ronaldo’nun yarın Puskas Arena’da kaybetmeyi ve sonuncusunu kazanmayı göze alacağına dair önceki iddiasını kabul etmekten zevk alacaktır.

Rossi bir gülümsemeyle şunları söyledi: “Bu mümkün olsaydı, o zaman açıkçası Noktalı çizgiyi imzalardım. Bu teklifi anında yapardım.

” Geçmişte yaşadığı deneyime ve kazandığı birçok ödüle dayanarak söylemeye çalıştığı şeydi. Cristiano Ronaldo, hem özel hem de bir grubun parçası olarak mesleği boyunca, evet, bir yarışmaya nasıl başladığınız çok önemli, ancak yarışmayı nasıl tamamladığınız çok daha önemlidir.

“Yarın akşamki video oyununa meslekimizin son bilgisayar oyunuymuş gibi yaklaşmamız gerekiyor, ki bu 2 taraf arasındaki farktır.”

2016

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu