Princessbet promosyonu
Haberler

Pogba ve Cavani, Male Utd zaferinin bir parçası olarak kalmalı

Çıkış tarihi: Perşembe 29 Nisan 2021 11: 03 – Will Ford

Etkili, rangey Paul Pogba koşusu ve ileri pas Edinson Cavani ya da Bruno Fernandes’e yardım etmek için.

Futbol kulüplerini ve özellikle United’ın kalıtsal bir kimliğe sahip olduğunu ilan edenlere güven vermekten nefret ediyorum , video oyununun değişen doğası bu tür iddiaları açıkça gülünç hale getirdiğinden, genetikçiler bu ilk 2 hedefi Manchester United’ın değişen varyasyonunu en iyi şekilde gösterdiğini ilan edeceklerdir DNA: hızlı; dinamik; ölümcül.

Üçü de harikaydı. Cavani ve Pogba spesifik olarak ve Pogba spesifik olarak, spesifik olarak.

United’ın gecenin beşinci gecesi Pogba’nın 2 yılda Old Trafford’daki ilkiydi: Fernandes’den lezzetli bir haçtan son derece havalı bir kafa vuruşu. Ve United’ın bir oyuncuyu kaçırmayacağını ilan eden kontenjanına yardımcı olan bu istatistik gibi istatistikler hala kulüpten uzakta bir yer değiştirme ile ilgili.

Ve Pogba-out’lara, o sırada hayati bir Roman suçlaması gibi görünen şeyi verirken nefis bir yem verildi.

“Pogba’nın kolları başka nereye gidebilir?” “Savage” diye sorar.

Başının üzerinde garip bir şekilde sallanmamak harika olurdu.

– Futbol 365 (@ F 100) Nisan 29, 2021

Al Harrington olarak, Al Harrington’un Başkanı ve CEO’su Tuhaf Dalgalanan Şişme Kol Sarkan Tüp Guy Emporium ve Depolama tesisi, sizi bilgilendirecek, çılgın dalgalanan şişirilebilir kol sallanan tüp erkekler tüketicileri hizmetinize çekebilir, ürünlerinizi güvence altına alabilir, kilisede onaylayabilir veya bir kutlamada bu çatıyı kaldırabilir. Onlar futbol sahasında bir sorumluluktur.

Kollarınızı üzerinizde taşıyarak hareket etmek gerçekten zor ve biraz güvensizdir. Ancak, Pogba’nın bu yükü dağıttıktan sonra stratejisini değiştirmesi gerekiyor ve büyük olasılıkla değiştirecek. Evet, denge için kollar gereklidir, ancak her iki kolun da başının üzerine tamamen uzatılması kesinlikle gerekli değildi – bu bir futbol sahasında sürekli anormal bir pozisyon olacak.

Ancak United’ın yaptığı her şeyle ilişkilendirildi ve tartışmasız iyi oynadığında ellerinden gelenin en iyisini yapıyorlar. Ve basitçe onu bırakmanın delilik olacağı gibi, Cavani’yi yepyeni bir teklife imzalamamak biraz saçma olurdu.

Tam olarak ne kadar yatırım yapmaları gerekirdi? mükemmel bir forvet indirmek için? ₤ 100 milyon? Daha fazla mı?

Olasılıkları kaçırdı – sürekli yaşadı – ancak bağlantı oyunu müthişti, 2 sıra dışı yardım aldı, ilk yüzeyi mükemmeldi ve 2. a kaçak avcılar işitme. Ve sürekli olarak yüzey pozisyonundadır;

Cavani görünüşe göre Boca Juniors için ayrılmak istiyor , ancak United, fikrini değiştirmek için büyük bir eski anlaşmayı masaya tokatlıyor olmalı. Gerçek golcülere ulaşmak son derece zordur. Gerçekten bir tane aldığınızda, ona tutun.

Açık olalım, Roma’nın United’a karşı çok daha aşağı oyuncuları var ve başka yolu yok Ole Gunnar Solskjaer’in tarafı ilk yarıda 2-1 geride olmalıydı. Bunu tüm dünyada Under – 15 ‘ya bir hakarette “okul çocuğu koruyor” olarak açıkladı. Fred top izliyordu, Harry Maguire kimseyi işaretlemiyordu ve Aaron Wan-Bissaka, Lorenzo Pellegrini sadece Roma’nın 2.’si için savunmanın arkasına geçtiği için görülmesi gereken bir yer değildi.

United’ın dünya standartlarındaki üçlüsü ve bir kez daha doğal olarak olağanüstü olan Luke Shaw’un dünya standartlarındaki verimlilikleri, tipik veya ortalamadan daha kötü olan meslektaşlarının geri kalanıyla tam bir tezat oluşturdu.

Ve Paulo Fonseca, moladan önce 3 değişiklik yapmasaydı 2. yarının ne kadar çeşitli olabileceğini sorgulayabilir. O bile, oyuncularının herhangi bir karışımının bu türden Pogba, Cavani, Fernandes triumverate tarafından tamamen yenilmiş olacağını kesinlikle bağımsız bir şekilde kabul edecektir; çoğu grup olurdu ve olmaya devam etmelidir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu