Princessbet promosyonu
Haberler

Önceki ROI global Alan McLoughlin 54 yaşında hayatını kaybetti

Alan McLoughlin kanserle uzun bir mücadeleden sonra aslında pişmanlıkla öldü. İrlanda Cumhuriyeti’ni 1994 Dünya Kupası’na götüren hedefi attı.

Önceki Portsmouth orta saha oyuncusu Mart ayında ortaya çıkıp bir Bir böbrek tümörü ile tespit edildikten 9 yıl sonra, omurgasındaki bir tümörü ortadan kaldırmak için cerrahi tedaviyi takiben radyoterapi seyri.

Ölümü İrlanda Futbol Federasyonu tarafından yayınlanan bir bildiriyle doğrulanmıştır. eşi Debbie ve çocukları Abby ve Megan’a teşekkürleri.


İŞLEV: Büyük Hafta Ortası – Chelsea v Orijinal Madrid, De Bruyne, Arteta


“İrlanda Futbol Federasyonu, Bugün dünya çapındaki önceki orta saha oyuncumuz Alan McLoughlin’in 54 yaşında ölümünden sonra Debbie, Abby ve Megan McLoughlin’e en büyük merhamet.

” Alan, aslında bu aylarda, talihsiz ve talihsiz bir cesaretle kanserle ikinci bir savaşa girmişti. Onu anlayan ve ondan zevk alan herkese örnek. “

McLoughlin de Kasım ayında kanserin aslında kalan böbreğini enfekte ettiği konusunda bilgilendirildiğini belirtti. Bu sene daha önce omurgası parçalandıktan sonra boynu kırılarak aceleyle sağlık merkezine götürdüğü göğüs duvarı ve ciğerleri.

Orta saha oyuncusu mesleğine evde çırak olarak başladı. -town club Manchester United, ancak Swindon ve Southampton’daki büyülerden sonra, Portsmouth’da yedi yıllık bir konaklamada 350 görünümden fazlasını yaparak bir ev keşfetti.

İrlanda tarafından 42 kez zirveye çıktı ve Kuzey’e karşı bir Dünya Kupası elemesinde attığı ekolayzırla ülkenin spor folklorunda kendini besteledi Jack Charlton’ın erkeklerini şu yaz aylarında ABD’ye gönderen Kasım ayında İrlanda Windsor Park’ta 1993.

FAI başkanı Gerry McAnaney şunları söyledi: “Alan sürekli olmak yıllar önce Belfast’ta 18 bu amaç için akılda tutuldu, tüm ulusu ayağa kaldıran bir hedef.

“O İrlanda için müthiş bir oyuncuydu, birçok genç oyuncuya koçluk yapmış ve gerçekten mutlu evli bir adam olan harika bir futbolcuydu.

“Onu İrlandalı futbol ailemizden biri olarak gördüğümüz için şanslıydık ve anlıyorum Bu en zor zamanlarda Debbie ve ailesine sempati duyduğumda İrlanda futboluna dahil olan herkes adına konuşuyorum. “

Portsmouth’un ana Twitter hesabındaki bir gönderi şöyle diyordu:” #Pompey doğrulamak için talihsiz Alan McLoughlin’in aslında basitçe 54 Huzur içinde yat Macca’da öldüğünü. “

.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu