Princessbet promosyonu
Haberler

Neville, Glazers'a Manchester United'ı 'ayrıştırıcı' teklif etmeleri konusunda bilgi verdi

Gary Neville, “onurlu bir şey” yapmak ve Manchester United’ı teklif etmek için Glazer ailesiyle temasa geçti.

Glazer hanesi aslında istenmeyenlerini sona erdirmek için çok büyük bir fan baskısı altına girdi 16 – Manchester United’ın bir yıllık himayesi, çökmüş Avrupa Süper Ligi anlayışındaki işlevi, devenin sırtını kıran samanlık olduğunu gösteriyor.

Taraftarlar, haftalarda kulübün Carrington eğitim okulu ve Old Trafford dışında gösteriler düzenlediler ve binlerce Old Trafford’da bir araya geldiler Pazar günü ve planlanan video oyununun başlama vuruşunu acı rakip Liverpool’a karşı erteliyor.

Neville hayranların tamamen hak sahibi olduğunu düşünüyor görüşlerini yayınlayın ve Manchester United, Glazers altında “ayrışıyor”.

“Glazer hanesi aslında birkaç yıldır dirençli ve ısrarcı oldu,” Neville bilgilendirdi Sky Sports “Bu kulübün gerektirdiği parasal ihtiyaçları karşılamakta zorlandıklarına inanıyorum ve aslında uzun süredir sağladı.

“Girdikleri kulübü göz önünde bulundurursanız 2004, ülkedeki en iyi arenaya sahipti, büyük olasılıkla Avrupa’nın en iyisi. Ülkedeki en iyi eğitim okuluna sahipti, büyük olasılıkla Avrupa’nın en iyisiydi. Şampiyonlar Ligi çeyrek final, yarı final ve finallere rutin olarak giren ve her sezon, diğer sezonlarda ligi kazanan bir grubu vardı.

“Şimdi kulübe bir göz atın, bu arena – buranın mükemmel göründüğünü anlıyorum, ancak gerçekten sahne arkasına geçerseniz paslı ve çürüyen. Eğitim okuluna bakarsanız büyük olasılıkla değil şimdi bu ülkede ilk 5 arasında.

“10 yıl. Manchester United’da 8 yıldır lig kazanmadık.

“Yerin etrafındaki arazi gelişmemiş, pasif ve koşturuyor- diğer tüm kulüpler taraftar deneyimini ve merkezleri oluşturuyor gibi görünüyor.

“Glazer ailesi tatmin etmekte zorlanıyor. parasal gereksinimler ve hayranlar bunun yeterli olduğunu söylüyor.

“Benim görüşüm, sadece teklif ederlerse başarılı olacaklardır. Bu futbol kulübü. Şimdi satışa çıkarırlarsa, en iyi zaman ve yapılacak en onurlu şey olur. “

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu