Princessbet promosyonu
Haberler

Mourinho, 'dünyanın en iyi stoperi'ni seçti

Jose Mourinho, Ruben Dias’ın gezegendeki en iyi orta-yarı olduğunu düşünüyor.

Dias, FWA Yılın Futbolcusu tacını dahil ederek Manchester City ile akıllara durgunluk veren bir açılış sezonunun zirvesine çıktı ve Yılın PFA Grubunda bir Premier Lig şampiyonu madalyası, Lig Kupası ve bir Şampiyonlar Ligi finali için bir yer.

Benfica’dan yaklaşık ₤

için kaydolduktan sonra İngiltere’deki en iyi koruyucu m, unvan başarısının çok önemli bir parçasını oluşturuyor.

yaşındaki Portekiz’i fırlattı Might’ta 2018 ve aynı yıl Dünya Kupası takımlarına çağrıldı, ancak rekabete bakmadı.

Euro’da Fernando Santos’un savunmasının ortasında başlaması bekleniyor 1200 bu yaz sezonu, aslında yeni Roma süpervizörü Mourinho’nun onayını almış gibi görünüyor.

‘ Ruben Dias şu anda dünya çapındaki en iyi pivot,’ diye bilgi verdi The Sun ‘Manchester City ile Premier Lig’e taşınmasıyla, çeşitli seviyelerde anlayış kazanıyor.

‘ O harika bir stoper. Ve yanındaki Pepe, 38 yaşında bir çocuk. deneyim anlaşması. Bu, Portekiz için bir güç olabilir, çünkü o zaman hücumda çok yetenekli oyunculara sahipler.’

Mourinho da aynı şekilde İngiltere’nin futbolu hakkında fikirlerini verdi umutlar.

‘ Mükemmel oyuncularla dolu bir nesil. Takım inanılmaz’ dedi. ‘Gareth Southgate’in tüm ulusun seçenekleriyle aynı fikirde olması için oldukça zor olacak çünkü çok fazla seçenek var. nın-nin.

‘ Sadece bakmak. Arkalar. Arkadaki en iyi İngilizce kim? 2. en iyi kim? En iyi 3. kim?

‘ Takım harika, seçeneklerle dolu. Mükemmel bir XI başlangıcı yapabileceğiniz diğerleri gibi değil, ancak o zaman yarışmacılar boyunca bir sakatlık veya ceza ile sorun yaşamaya devam edecekler.

‘ Bu baskıyı yönetmek için zihinsel olarak gerçekten güçlü olmaları gerekiyor. Bunu yaparlarsa, büyük bir olasılıkları var. Grup aşaması evde. Yarı final ve final evinde.

‘ Şimdi olması gerekiyor, çünkü kaldı630 Euro değildi 96, gerçekten öngörülemeyen bir şey olan bir şarj atışından beri. Bu sefer neyle basarlarsa bassinlar.’

050940592021

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu