Princessbet promosyonu
Casino

Moirai Blaze

Moirai Blaze, şu anda çevrimiçi kumarhane sahnesinde bulunan en ilginç ve benzersiz oyunlardan biridir. Iron Dog Studio tarafından geliştirilen Moirai Blaze, bir zamanlar ikonik olduğu ve herhangi bir slot için gerekli olduğu düşünülen özelliklerin çoğunu ortadan kaldırarak slot türünü tersine çeviriyor. Bunu yaparken benzersiz ve çekici bir kumar deneyimi sunar. Bu derlemede, zamanımıza ve ilgimize değip değmeyeceğini görmek için Moirai Blaze’e kapsamlı bir göz atacağız.

Moirai Blaze Slotunun Sembolleri ve Kazandıran Kombinasyonları

Kazanan Kombinasyonlar Moirai Blaze, çevrimiçi kumarhane sahnesinde karşılaşmanız muhtemel diğer video slotları gibi değildir. Çoğu oyun 5×3 ızgarayı veya bunun bir varyasyonunu kullanırken, Moirai Blaze kalıbı tamamen kırar ve bunun yerine 7 × 7 ızgarayı sunar. Ayrıca, çeşitli semboller arasındaki farklı ödülleri de ortadan kaldırır. Moirai Blaze’de tüm semboller aynı yüz değerini taşır ve aralarındaki tek ayırt edici faktör renktir. Kazanan kombinasyonların oluşturulma şekli de normdan farklıdır. Moirai Blaze, ödeme çizgisine sahip olmadığınız ancak daha ziyade sembolleri birbirine yakın döndürerek kazandığınız Küme Ödemeleri formatını kullanır. Bu oyunda bir galibiyet elde etmek için, aynı sembolden 5 veya daha fazlasını döndürmeniz gerekir, böylece birbirlerine bitişik olarak bağlanırlar veya başka bir deyişle bir Küme oluştururlar.

Bu oyundaki ödemeler, bir Kümeye dahil olan sembollerin sayısına göre belirlenir. Minimum yeterlilik kombinasyonu, x2 kazandıran 5 sembolden başlar. Kapak tarafında, bir Kümeye 21 ile 49 arasında sembol koyduğunuzda maksimum ödeme x400 verilir. Benzer şekilde, 16 ila 20 sembolden oluşan bir Küme döndürmek x200 kazandırırken, 12 ila 15 sembolden oluşan bir Küme size x100 kazandırır. Temel olarak, ne kadar çok sembol döndürürseniz, ödül o kadar iyi olur.

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu