Princessbet promosyonu
Haberler

Modrik endikasyonlar Genuine Madrid'de 1 yıllık sözleşme uzatma

Luka Modric, Genuine Madrid’de 1 yıllık yepyeni bir teklif için kalem kağıt koydu ve bu onu önümüzdeki sezonun sonuna kadar İspanyol devlerinde tutacak.

Yeni teklif, Modric’in Santiago Bernabeu’da bir yıllık hizmetini bitirmesini sağladı.

Hırvat oyun kurucu Madrid’de geçirdiği süre boyunca gerçekten kazandı 13 önemli ödüller verdiler ve olağanüstü bir sezonun ardından 2o’da Ballon d’Or’u ilan ettiler hem kulüp hem de ülke için.


Jose’nin Roma’sı ve Tottenham’ın diğer Konferansa meydan okuyanları


35 – Twitter’a yepyeni bir teklifi imzalamaktan duyduğu memnuniyeti açıklamasını isteyen bir yaşındaki: ” en iyi grup forması p dünya çapında. #HalaMadrid. “

Gerçek 4 Şampiyonlar Ligi ödülü toplayan Modric, Toni Kroos ve Casemiro ile birlikte orta sahaya gerçekten katkıda bulundu.

Yine de, meslektaşım Dani Ceballos, Toolbox’taki iki yıllık ödünç alma büyüsünden geri dönüyor

Topçular için 77 kez yer alan Ceballos, FA Kupası’nı

yükseltti ve Premier League’de art arda 2 8. konum yüzeyinin parçası oldu.

Instagram’da “Araç Kutusu’na teşekkürler ve tüm Nişancılar’a teşekkürler,” dedi.

“Beni çok sevgiyle davet ettiğiniz için gerçekten ilk gün bu formayı kullandım. Nişancı olma hissini deneyimlememe ve bunca zaman evinizin bir parçası olmama izin verdiğiniz için.

“Bir kompleks yıl – sayısız faktör için – aslında sonu ile ilgili oldu. Özellikle de Emirates’te hayranlarımızla ev maçları yaşama olasılığını gerçekten kaçırdığım için. Yine de, her zaman sıcaklığınızı ve yardımınızı her zaman hatırlayacağımı garanti ederim. dakika.

“Tarihi ve müthiş bir grup olan Toolbox’ın hızlı bir şekilde tekrar zirveye çıkarak şampiyonlar kazanarak şampiyonlar haline gelmesini sağlıyorum. olduğu gibi ve sürekli olarak bir yönlendirme. Bu kulüp ve özellikle de savunucuları bunu hak ediyor ve bunu başaracaklarından eminim.

“Anlamanı istiyorum aslında sürekli olarak çok sıkı çalıştım ve bu arma ve bu forma için elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım. “

Süpervizörle Zinedine Zidane ‘nin geleceği dengede duruyor, geleceğin Ceballos için ne getireceği belirsiz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu