Princessbet promosyonu
Haberler

Manchester United şiddetliyse Solskjaer'ın gitmesi gerekiyor

Ole Gunnar Solskjaer, Antonio Conte ve Zinedine Zidane Avrupa Ligi’nin sıkıntısından sonra tamamen özgürse Manchester United’ın neden duygusuz olması gerektiğini gösterdi.

Ole Gunnar Solskjaer eksikliklerini göstermek için daha çok dakikayı seçti: bir video oyunları süpervizörü ve bir oyuncu koçu. Avrupa Ligi’nin son olarak, onun “net gelişmeyi” vurgulayan somut bir başarı sağlama noktası olan zirvesi olması bekleniyordu. onun yardımı altında yapıldı. Villarreal’e, birikimdeki pek çok kişi tarafından dikkate alınması için bir dakikalık ciddi faktör teklif edilmedi, ancak Manchester United’ın benzerlik olduğu zaman bu ilişkiden vazgeçmemek için asla kendilerini asla fazla romantik düşünmemesi gerektiğini gösterdiler . Antonio Conte veya Zinedine Zidane hemen temin edilebilir.

Aynı gün, Inter Milan’ın bir önceki solunda ve ikincisi görünüşe göre Orijinal Madrid’den ayrıldı , Solskjaer 2 şeye ulaştı. Manchester United’ın, Avrupalı süper güçlerin hiçbir zaman düşünmeyeceğini umduğu bir süpervizöre sahip olduğunu gösterdi ve yalnızca onaylı geliştirmelerden oluşan bir sezonun ardından anlaşmasını uzatmanın ne kadar aptalca olacağını vurguladı. Gerçekte son projeden avans alınmıştır – 66 belirtin 66; 3’ten 2’ye; Avrupa Ligi yarı finalinden sonuna kadar – ancak bir sonraki seviyeye geçmek, İngiliz şampiyonu olmak veya bir ödül kazanmak için gereken sıçrama çok büyük ve normale bağlı değil ‘2 veya 3 yepyeni kesinleştirme’

Unai Emery, Çarşamba gecesi varlığının belasıydı. Solskjaer, Avrupa Ligi’nin müttefiki olduğuna inanıyordu, ancak Şampiyonlar Ligi’ndeki çöküşle rakiplerini kucakladı. Zımpara doğdu, onun tarafından şekillendirildi. Şu anda bir erkek olana kadar marşı duymamıştı, zaten onun için ne kadar sağır olursa olsun hiçbir şey değildi. Suçlama çatışması Solskjaer’e ondan geldiği için ihanet etti.

Önceki Toolbox süpervizörünün eleştirmenleri var ve yorumları meşru görünüyordu 2. yarıda farklı noktalarda ve özellikle Edinson Cavani ‘nın ekolayzırına tepki gösterdiğinde dakika. Bu, Emery’nin şartlarına, La Liga’da bir Dominic Cummings Twitter başlığından daha az puanı olan bir kulüp tarafından belirlenen tempo ve temel stil üzerine oynanan son bir oyundu. Villarreal, savunmalarının düzenlenmiş olduğunu ve gerçekten ilgili olan kontra-atak riskini durdurmak için yeterince derin olduğunu anlamaları nedeniyle Manchester United’ın topa sahip olmasını istedi. Sahipliği kontrol ettiler, ancak Cavani’nin yaratıcılığı dışında kesinlikle hiçbir şey üretmediler, ancak gevşek bir topun yüzeysel yüzeyleri.

“Küçük bir şut oldu. ” Diye konuştu. ve şu ana kadar Villarreal, “BT Sport analisti Ian Darke’ın İspanyolların önderliğindeki yarı-mesaiyi tamamlamaya yönelik yaklaşımı, Parejo, Juan Foyth, Manu Trigueros, Yeremi Pino ve Bacca’nın entegre olduğu müthiş bir geçişin arka planıydı. başka bir amaçsız saldırıyı savuşturmak ve topu sakince kendi konumundan güvenliğe pas atmak. Oldukça yakın bir yer değildi, ancak olumsuz alt tonlara rağmen son futbolda verimli bir rekabet yaşandı ve Manchester United’ın hiçbir yanıtı yoktu.

VILLARREAL TARAFINDAN GERÇEK BİR PÜSKÜRTME VE KAVRAMA. https://t.co/OSVd7QLyrG

— Futbol 365 (@ F 365) Belki 26 , 2021

Bu video oyunlarında, sonuçla, yüce sonuca götüren yöntemlerle diğerlerinden daha fazla ilgisi var. Süpervizörler, Onları Kazanmak İçin Ne Yapacaklarını Anlama konusunda tüm meslekleri geliştirdiler. Villarreal nispeten mütevazı kaynaklarını sahada ve saha dışında artırdı. Manchester United, saygıyla çalışmayı bırakmaya devam ediyor. Emery, Solskjaer’den her zaman çok daha iyi bir koç değildir, ancak kesinlikle buraya baktı.

Solskjaer ve tarafı hakkında lanet bir iddianame. Maç için yaptığı ön hazırlık yöntemi kusurluydu ve 100 dakika boyunca neredeyse hiç değiştirilmedi, bu süreyi uygulayacağı süre boyunca oyuncularından pervasızdı ve oyun içi yönetim yetersizdi. Villarreal normal sürenin sonunda 5 alternatif yaptı ve bir sonraki süreye Paco Alcacer ve Alberto Moreno’nun daha iyisini yapması gereken büyük yer değiştirmeleri alarak başladı. . Çağdaş futbol tarihinin en aşırı yüklü sezonunun ilk video oyunu, her şeydi.

Bir ilkin baskısı.

Avrupalı son olarak Villarreal’i yeniden canlandırdı. Manchester United, bir grup ve bir iki yönetici gibi geçmişlerinden yararlanan bir süpervizörle aşırı yüklendi ve geri çekildi.

Solskjaer’ın bir saat sonra oyuncularının konsept eksikliğini görmesi gerekiyor – hedefteki kuğu şarkısı Cavani’nin şarkısıydı th dakika hedefi – yine de Juan Mata o kadar geç uyarıldı ki 3. dokunuşu çatışmada kaldı ve Donny van de Beek, ₤ 35 m Şampiyonlar Ligi yarı finalisti Ajax’ta ısrarcı savunmaları yıkma sanatı üzerine eğitim aldı, kaldı tezgah. Bu takımın derinliği hakkında tartışmaya değer tartışmalar olabilir, ancak İspanya’nın yedinci en iyi grubu için yenilginin sonuçları değil.

Süpervizör, özellikle suçlamalar için 5 alternatif bile yaptı, ancak aralarında en duyarsız olanı ihmal etti. Birkaç kişi David de Gea’yı bölgeden kaçırılacak tek oyuncu olduğu için suçlayabilir, ancak aslında Villarreal’in herhangi birini korumaya çalışırken daha az ikna edici görünmemiş olabilir çabalar.

Marcus Rashford, fiziksel geçiş ücreti bildirmeye başlamadan çok önce kötüydü, Paul Pogba olağanüstü bir şekilde başladı, ancak soldu ve Bruno Fernandes’yi Cavani’ye daha yakın oynama seçimi geri tepti. Scott McTominay olağanüstüydü, ancak başka hiçbir oyuncu aslında dışarıda kalmadı. Eğer yedek oyuncu, Solskjaer’in değişiklik yapma seçeneği kalmayıncaya kadar Manchester United’ın sağladığı şeyi biraz bile geçecek kadar güçlü değilse, bu, yedekte olanlara ve gelecek sezon Manchester City’de yer almaları beklenen işe alımlara korkunç bir şekilde işaret ediyor.

En önemli değişiklik, yapmaya inanmayacakları değişikliktir. Solskjaer güçlü bir süpervizördür ve aslında Manchester United’da beklentilerin ötesine geçerek Ferguson sonrası dönemde ilk sürdürülebilir kalkınma göstergelerini yönetmiştir. Bunun için alkışlanmalı, ancak bu yapılar üzerine inşa etme konusunda çok daha iyi bir koçun zamanı geldi. Solskjaer, başka bir yarışmadaki beceriksizliği nedeniyle bu rakiplere rastladı ve bundan sonra son zorlukta bir kez daha çalışmayı bıraktı. Gereksinimin daha büyük olması gerekiyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu