Princessbet promosyonu
Haberler

Manchester City, Kane için Ocak ayında reddedilen bir anlaşma yaptı

Çıkış tarihi: Pazar 10 rd Might 2021 10: 39 – Toby Bowles

Manchester City, Harry Kane’i Ocak ayında imzalama tekniği, ancak haberlere göre, ilerlemelerinin Daniel Levy tarafından reddedildiğini gördü.

Bugün daha önce Kane, Tottenham Hotspur’a Kuzey Londra’da henüz tatmin edilemeyen ödüller kazanma arzusuyla kulüpten ayrılma arzusu .

City, Manchester United ve Chelsea’nin hepsinin 27 için yeniden konumlandırma – gerçekten puan almış 165 Spurs için Premier Lig hedefleri ve edinildi 33 yardımcı olur.

Daily Star , City’nin Kane’e olan ilgisi, İngiltere forvet için bir anlaşmanın reddedildiği Ocak transfer penceresine kadar uzanıyor.

Kötü şöhretli ısrarcı hakem Levy, değerli mülkiyeti söz konusu olduğunda geri adım atmayı reddetti, bu nedenle Kane’in bu yaz sezonunu savaşsız terk etmesine izin vermesi muhtemel değil.

Kane’in hizmetleri için minimum ₤ 100 milyon tutarında bir ücret talep edecek, Dünya futbolundaki pozisyonunda en iyisi olmasa da, nişancı arasında kabul edildi.

Kane muhtemelen ilgili kutlamaları bir sonraki seviyeye taşıyacak olsa da, Sürdürülebilir bir temelde çalışma arzusu yeni buldukları için, özellikle City’nin durumunda mevcut ortamda, transferin kaynağı zor olacaktır.

Bununla birlikte, durum artık kamuya açık ve Kane tartışılmaz kendi konumunda Levy, yöntemiyle gelen herhangi bir anlaşmayı kabul etmeye itilebilir. Bu, Pazar günkü Leicester City Kane’in kulüpteki son video oyunu olacak.


FONKSİYON: Premier Lig’in son günü: 3 büyük video oyunu, 3 büyük sorun


Ryan Mason’ın tarafı eldeki işten uzaklaştırılamaz, ancak Avrupa Ligi’ne ulaşma özlemleri hala hayatta.

Leicester ise Şampiyonlar Ligi’nde bir alan için yarışacak, bu da kartların üzerinde hararetli bir yarışma olduğunu ima ediyor.

Mason şunları söyledi: Pazar günkü çatışma: “Her iki grup da bir şeylere bahse giriyor – şüphesiz aslında kendi özlemlerine sahipler ve bizde de var, bu yüzden her iki grubun da tamamen odaklanması gereken bir video oyunu olacak.

“İkimiz de birbirimize değer verdiğimizden emin oluyorum, onları bir futbol grubu ve bir futbol kulübü olarak takdir ediyoruz, ancak dikkatimiz üzerimizde olmalı ve n video oyununu kazanın.

“Belirtmiş olduğum gibi, Çarşamba [the 2-1 defeat to Aston Villa] acı verdi – sadece meydana gelme şeklini kabul etmek zor, ancak futbol, 3 veya 4 gün sonra başka bir video oyunumuz var, bu yüzden kendimizi seçmemiz ve ideal olarak gidip 3 puan alabilmek için doğru ruh halinde kalmamız gerekiyor. “

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu