Princessbet promosyonu
Haberler

Man Utd yeni Liverpool'dur; Ole, De Gea gaffe için kovulmalı

Yayınlandığı tarih: Perşembe 11 Mayıs 2021 2: 33 – Editör F 365

E-postalarınız gelmeye devam etsin editöre @ futbol 365. com…

Man Utd yeni Liverpool’dur

Ole’nin temel tasarruflarından biri, Ole’nin altında United’ın en azından izlemesi eğlenceli. Ancak bu performans Mourinho’dan daha kötüydü. Oyuncular özensiz, telaşlı, derinlemesine ve savunmanın nasıl kırılacağına dair fikirlerden yoksun görünüyorlardı.

Günün sonunda her şey düştü. Ole’ye ve Ole’nin onu bir kulübe uygun hale getirmeyen zayıf yönlerinin birçoğunu vurguladı başlıklar için rekabet etmeyi umuyor. Oyun içi yönetim zayıftı. Birbirlerine yakın Cavani ve Fernandes çalışmıyordu, Rashford ve Pogba ise baştan sona fakirdi. Yine de Ole, oluşumları değiştirerek veya zamanında ikame yaparak bu sorunları çözmek için hiçbir şey yapmadı. Ancak en önemlisi, cezalardan önce De Gea’yı değiştirememek oldu. Yanılmıyorsam, De Gea neredeyse yarım on yıldır bir penaltı kurtarmadı. Ole bu yedeği yapmamaya karar verdiği anda maçı Villareal’e devretti. Ve hepsi çok tahmin edilebilirdi ve düzeltmesi kolaydı. Tek başına bu kararda kovulmalı.

United’ın bulduğu birkaç şans Cavani’nin bireysel parlaklığından kaynaklanıyordu. Uzun toplar ve ortalar çoğunlukla zayıftı ve hiç kimse savunucuları geçmek için herhangi bir taktik duygusu ya da pratik koşular görmedi. Martial ve Rashford bu sezon geriye gittiler ve menajerden hiçbir yardım gelmiyor gibi görünüyor. Greenwood ham bir potansiyel gösterdi ama yine, örneğin City’de Foden gibi adım atmasına yardımcı olacak bir koçluk ekibi var mı?

United’ın savunması bir felaketti . Villareal maç boyunca United’a zar zor bakarken, United’ın savunması başından beri savunmasız görünüyordu. Yarı finalin ikinci ayağında Roma’nın yaptığı gibi daha iyi bir takım da onları kesinlikle cezalandırırdı. Maguire ile bile savunma sızdırdı, onsuz bu bir felaket. Hepsinden daha da kötüsü, United’ın bu sezon kendilerine defalarca mal olan set taşlarına karşı savunmadaki beceriksizliğidir. Yönetici, tüm suçu üstlenmese bile, temel konulardaki bir başarısızlık için paylaşmalıdır.

Ole altında ilerleme olmadığını söylememe gerek yok. Ölü odunlardan kurtuldu ve işe alım geçmiş yıllardan çok daha iyi oldu. Bununla birlikte, a) işe alma onun için işe alındığı şey değil (bir DOF bunu denetlemelidir ve b) kulübün şampiyonluk için bir sonraki adımı atmasına yardımcı olacak gibi görünmüyor.

Manuel Pelligrini, City ile şampiyonluğu kazandı ama bu onun yerine Pep’in gelmesini engellemedi. Hırslı kulüplerin alması gereken zor kararlar budur. En iyisine ve nezaketine sahip olmalısın, yoksa yeterince iyiye sahip olmayacaksın. Chelsea bunu defalarca yaptı, düşük performansın ilk işaretinde menajerleri kovmaktan kaçmadı. Bunu işe alım stratejilerinde de göreceksiniz. En iyisini belirleyin ve uygun oldukları anda onları elde edin. Aynı şekilde Real Madrid, Barcelona ve diğer elit kulüpler de var. Ole, Ferguson değil ve United gerçekten şampiyonluk hedeflerine sahipse, yeni bir menajere ihtiyaçları var. Bu karar, özellikle Pochettino piyasaya çıktığında çok daha erken alınmış olmalıydı. Ole’yi şu ana kadar işte tutan tek şey Woodward’ın beceriksizliği.

Takımda. Takımda hala göze çarpan bazı zayıflıklar var. Bu yıl düzeltilmesi gereken 3 pozisyon. İlk olarak, bir üst orta arka. Varane veya Jules Kounde ideal bir uyum olacaktır. Liverpool, çok iyi bir savunma oyuncusu iken, Konate ve Pau Torres’i çoktan ele geçirmiş gibi görünüyor, hala öğreniyor ve bu Birleşik savunmayı daha istikrarlı hale getirmek için gereken komuta varlığına sahip değil.

Orta saha oyuncusu olarak kime gidebileceklerinden emin değilim. Hala seçenek azlığı var. Declan Rice en çok tanınan isim olmaya devam ediyor ama ben ona ikna olmadım. Üçüncüsü ise, sağ kanat için Sancho, gelecek yıl Haaland’ı alma planıyla harika bir katkı olacaktır.

Özetle, United şampiyonluk için yarışmalı. gelecek yıl. Ancak bunun için Ole gitmeli ve işe alım sağlam olmalıdır. Onsuz, bu United ile eski Liverpool arasında bir fark yok, gelecek yılın her hayalini kuran ama her zaman çok yetersiz kalıyor.


Adeel

OGS’de oyun sistemi var mı?

OGS’nin ilerlemesi ile Klopp’un ilk iki buçuk sezonu arasında karşılaştırma yapmanın tamamen mantıksız olduğunu düşünmüyorum ve Ole, Nitz’in bu sabahki posta kutusunda yaptığı gibi United’ı bir sonraki seviyeye taşımayı hak ettiğini söylüyor. Ancak en önemli fark, Klopp’un kadroyu sadece parçalarının toplamından daha fazlasını yapabileceğinin açık olmasıydı. OGS ve ekibinden bununla ilgili herhangi bir kanıt görmüyorum (ancak aynı fikirde olmayan daha yakın United gözlemcilerinden haber almak ilginç olurdu).

Klopp yaptı iyi bir takım ruhu yaratarak, ona karşı oynaması zor olan tutarlı bir oyun tarzı sunarak ve zayıf bir kadroyu aşamalı olarak iyileştirerek, iyi – ancak süperstar değil – imzalayarak (Sane, Wijnaldum, Matip) ilerleme. Bunlar, gerçek fark yaratanlar için büyük para transferleri – VVD, Alisson ve Fabinho (ve Salah, ama o sırada herkesin bunu düşündüğünden emin değilim) sonunda eklendiğinde bir sonraki seviyeye sıçramayı sağlayan temellerdi. OGS, zaten iyi olan bir kadroya biraz birlik getirerek (yeterince adil, burnunu çekmeyecek kadar) ilerleme kaydetmiş gibi görünüyor, ancak aynı zamanda (şimdiden) büyük paralar kazanarak, aranan oyuncuların ilk iki yılında imzalarını değiştirerek ilerleme kaydetti. (Maguire, AWB, Fernandes). Takımı kadrodaki bireysel kaliteden daha iyi yapan bir sisteme sahip olduğuna dair çok fazla kanıt görmüyorum. Başka bir merkezi geri satın alıp Fred’i yükseltse bile, bunlar bir 95 – 95 puan takımı ve bir kereden fazla CL’nin son sekizinde yer alacak kadar iyi mi?

Shappo

Alex, Ole’yi Klopp’a benzetene kadar seninleydim. Bunlar çoğunlukla iyi noktalardı, ancak Utd ile ilgili olan şey, gerçekten ayırt edici bir oyun tarzı olmamasıdır. Gerçekten ilhamsız olduğunuzu ve sonra aniden bir kişinin stil olarak harika bir şey yaptığını saymazsanız. Ayrıca, bu sezonun bir anormallik olduğunu düşünüyorum, çünkü Utd geride kaldıktan sonra çok geri dönebildi ve tıpkı De Gea’dan bir insanüstü sezonun Mourinho’nun Utd’sini 2. sırada bitirmesine büyük katkı sağladığında olduğu gibi. Sürdürülebilir olduğunu sanmıyorum.

Ben #OleIn’im çünkü onun Man City’yi lig şampiyonluğuna taşıyacak bir menajer olduğunu düşünmüyorum. Utd taraftarları mutlu bir kadrodan memnunsa, garip final ve her sezon ikincilik veya üçüncülük için mücadele ediyorlarsa, o iş için adamdır.

Sen bile Ole’nin en büyük hayranısınız, kesinlikle gelecek sezon ya hepsi ya hiç değil mi? Çünkü ligde bir final kaybettikten ve ikinciyi bitirdikten sonra, yalnızca bir kupa kazanmak ve saygın bir başlık mücadelesi düzenlemek ilerleme olarak kabul edilebilir.

Joel, Epsom

Sefil Adam Utd

United’da yazdığımdan / yayımlandığımdan bu yana epey bir zaman geçti, ama dün geceki sefil gösteriler beni dışa vurmaya zorladı. Şimdiden özür dilerim.

Kayıt için, tüm sezon #OleOut oldum. Bu kulübü ileriye taşıyacak kişinin kendisi olduğunu sanmıyorum, en azından şimdiye kadar yaptığından daha ileri değil. Taktik olarak beceriksiz ve görünüşe göre hatalarından ders çıkarmayı reddediyor: set parçalarını savunmada Avrupa’nın en iyi liglerinde en kötüsü olmalıyız; Bizi McFred orta sahasından kurtaran tek şey Fred’in tam olarak formda olmamasıydı; oyun oynamak için çaresiz olan pahalı alternatifleri görmezden gelerek, nasıl oynamak istediğinin anahtarı olan oyuncuları gereksiz yere yok eder; ve ününün ne olmasına rağmen, şampiyon olduğu için övdüğü gençliğe gerçekten güvenmiyor. Kulübün devam eden yönetimi için bir dava açacak hiçbir kanıt göremiyorum.

Kazanmanın temelde üç yolu var: disiplinlisin , çok çalışın ve hoş olmasa bile sonuçları eziyet edin; kayıplara yol açabilecek ancak izlemesi harika olacak kapsamlı, yüksek riskli futbol oynarsınız; veya eutopia, kapsamlı futbol oynadığınız ancak sonuçları görmek için disiplini gösterdiğiniz ikisinin bir karışımı. Kupa kazanıyorsanız, taraftarlar genellikle stili bir süreliğine affederler (Mourinho). Harika bir hücum futbolu oynuyorsanız, taraftarlar genellikle bir süreliğine (Klopp, geçen sezon öncesi) kupa eksikliğini affedecek ve ikisini de yapıyorsanız hayranlarınız çok sevinecek ve Manchester City’siniz. Şu anda United, ilk ikisinin en kötü özelliklerini birleştirmenin bir yolunu bulmayı başarıyor: çok çalışmamak veya sonuçlarımızı ezip geçmemek ve kapsamlı yüksek riskli futbol oynamamak ve – en kötüsü – kupa kazanmamak. Bütün olarak iyi oynadığımız son oyunu hatırlayamıyorum 90 dakika – yapabileceğimizin en iyisi iyiliktir 45, genellikle geride kaldıktan sonra.

Benim için, Solskjaer’in saltanatının en acımasız iddianamesi “onun” takımıdır. Dün gece, başlangıçlardan sadece dördü Solskjaer tarafından imzalandı veya çıkış yaptı: Wan-Bissaka, Bruno, Cavani ve Greenwood. Aslında, başlangıç 11 çoğunlukla diğer menajerler tarafından imzalanan veya çıkış yapan oyunculardan oluşuyordu: Ferguson x1, Mourinho x4 ve van Gaal x2. Solskjaer, görev süresi boyunca on oyuncuyla sözleşme imzaladı (Maguire, James, Wan-Bissaka, Fernandes, Ighalo, Van De Beek, Telles, Cavani, Pellistri ve Diallo) ve yedek kulübesinde oyunculardan ikisine (Henderson, Williams ). Kabul edildi, Maguire oynamaya uygun değildi ancak yaklaşık £ vardı Kürsüdeki Solskjaer imzalarının sayısı ve sadece en fazla 5 dakika oynamış olanlar. Öyleyse, önceki transferlerinin çoğu bir maç almadığında, neden biri şampiyonluğa iki veya üç oyuncu uzakta olduğumuz önerisini tam olarak kabul etsin?

Sorun şu ki, £ 279 imza sayısı (Transfermarkt.co.uk’ye göre), bunlardan sadece dördü 10 önemli olduğu zaman başlamak için yeterince iyidir. Van de Beek’in kullanımı veya daha doğrusu eksikliği kafa karıştırıcı olmuştur. £ 33 Ronaldo ayrıldığından beri tam olarak güçlendirilmemiş bir pozisyonda, adına 5’ten az kıdemli görünüşe sahip bir çocukta olmak ve sonra onu zar zor oynamak çileden çıkarıyor. Gençliği savunmak için bir itibar kazanmak ve sonra eliniz sakatlanana kadar tekrar tekrar görmezden gelmek (Henderson, Williams, Tuanzebe, daha önce Gomes) saçma.

Sonra bok dün gece ortaya çıktı, bunun yerine Wolves ile karşılaşan takımı tercih ederdim. En azından genç oyuncuların ve takım oyuncularının o oyundaki performansıyla ilgili keyifli bir şey vardı – ve hatta oyunu kanlı bir şekilde kazandılar! Bu yaz olması gereken ana değişiklik Ole’nin gerçek bir futbol menajeriyle değiştirilmesidir . Ancak, F 365 dediği gibi, kazandı ‘ t olmaz. Önümüzdeki yıl daha çok aynı olacak: küme düşme adaylarına puan düşürüldü, ilk dört “rakip” e düşürüldü, en azından CL’den alçakça bir çıkış ve bir unvan atışı gibisi yok. Ayrıca, eğer başka birini imzalarsak, Euro’dan önce temelde hiç kimseyi (görünüşe göre ücretsiz Heaton dışında) imzalamamıza şaşırmam. United hayranı olmak için ne zaman.

Ted, Manchester

Man Utd ve yönetimsel problem

İşte önceki geceden sonraki sabah iki pensim.

Bunu istediğiniz gibi gerçekten çevirebilirsiniz. OGS’yi ne kadar sevdiğine bağlı olarak.

 • Ole finalde bir GK eksik vuruşunu kaybetti. OGS Girişi
 • Ole Gol veya uzatma süresinden sonra oyunu değiştirmedi. OGS Çıkışı
 • Ole derinliğe sahip değildi. OGS Girişi
 • Ole daha çok bireylere güveniyor (bence tüm takımlar kişisel olarak yapıyor, bu yıl Liverpool’a, önceki yıllarda Real Madrid’e bakın. Bu bir takım oyunu, ancak bazı kişiler sizi zirveye taşıyor, sonuçta onların “süperstar” olmalarının nedeni bu değil. ) Doğru. OGS Çıkışı
 • Ole bugün hâlâ hissettiğimiz korkunç bir transfer politikasının birikmiş yükü ile uğraşıyor. OGS Girişi.
 • OGS taktikleri tehlikeliydi ve zımpara doğru yaptı (aynı zamanda doğru değil ama zımpara kazandı, bu yüzden argüman için evet diyelim diyelim). OGS Çıkışı
 • Orrrrr… bunu bir şekilde özetleyebilirsiniz. Şımarık birleşik hayranların sorunu kazanmak ve para kuruyana / eskisi kadar (Covid bir sebep olmadan) gelmeyene kadar gerçekten ve gerçekten hiçbir şeyin değişmeyeceğini kabul etmektir. Performansın ne kadar şeytani ya da ne kadar iyi olduğu önemli değil. Bu sabahki posta kutusunda profesyonel Mourinho’nun geleceğini okudum mu? bu beni şaşırttı. Doğruyu söylemek gerekirse, Man Utd iyi durumda. Şampiyonlar liginde lig, Avrupa ligi ve kupalar yerine şampiyonlar ligi futbolu için oynadım. Taraftarın öfkesi iyi, oyunun bir parçası ve onu harika yapan şey. Ama sakin ol. Kulüpteki insanların lol yaptıklarından daha fazla önemsediğini fark ettiğinde kendini gereksiz acılardan kurtaracaksın. L’yi de basılı tutun.

  Deeno

  Yani son ve sabah posta kutusundan sonra her şeyi gözden geçirerek cıvıl cıvıl cıvıl cıvıl durmaya karar verdim.

  birikimden başlayarak. Bence OGS, EL’e biraz küstahlık ve saygısızlık gösterdi, onu daha büyük ve daha iyi şeyler için bir sıçrama tahtası olarak kullanmaktan bahsediyor. Sanki kendisinin ve United’ın EL için fazla iyi olduğunu düşünüyormuş gibi geldi, ama onlar oradayken onlar da kazanabilirler çünkü neden olmasınlar. Yine de Emery’nin röportajına gidin ve bu finalin kendisi ve Villareal için her şey olduğunu görüyorsunuz ve her iki durumda da bu benim görüşüme göre sahaya çevrildi, Villareal sadece daha fazlasını istiyor.

  Şimdi oyuna. Emery’nin oyun planında OGS’yi zekice alt ettiğini düşünüyorum, United’ın daha iyi oyunculara sahip olduğunu biliyordu, onların güçlü ve zayıf yönlerini biliyordu, bu yüzden ofsetten itibaren oyun planlarının olabildiğince berabere eşit olduğu ortaya çıktı, dolayısıyla cezaları aldılar. bu 50 / 50. Bu arada OGS, duruma çok tepkisel görünüyordu ve herhangi bir oyuncu değişikliği kullanmamasıyla dikkat çeken beraberliği değiştiremedi. Şimdi, bazıları bankı işaret etti ve ne kullanabileceğini söyledi. Ama benim için kolayca £ 100 o bankta oturan ve Villareal ekibinin tamamından daha pahalıya mal olan çok sayıda yetenek (kredi sabahı posta kutucuğu), yani ne yapabileceğini söylemek ya korkunç bir işe alım ya da OGS’nin bunları daha iyi kullanamaması anlamına geliyor. oyuncuları kadroya daha iyi entegre edin (büyük olasılıkla her ikisinin bir kombinasyonu).

  Onto United’ın kurulumuna. Rashford’un takıma çekildiğini görünce şaşırdım, Pogba son zamanlarda sol tarafta daha iyi oynamasına rağmen holding 2’den birine geri düştü. Esasen OGS’nin planı, sahada mümkün olduğunca çok sayıda hücum oyuncusu savunmalarına meydan okumaktı. Tuhaf bir şekilde bunu yapmak, olayların tazelenmesi gerektiğinde takımdaki hücum kadrosunu değiştirmenin kesinlikle gerçekçi bir yolu olmadığı anlamına geliyordu, Greenwood’un

  banktan çıkarken verebileceği zararı bir düşünün. yorucu bir Villareal arka hattına karşı. Bunun yerine tüm saldıran oyuncular da bu noktada tükenmişti. Benim için bu, OGS açısından taktiksel bir değerlendirme ve öngörü eksikliği.

  Özünde, insanlar United hakkında konuşuyorlar, bu beraberliği kazanmaya gerçekten çok yaklaştı, ancak bir ceza (ve bu arada bu ne büyük bir çatışmaydı!), ama gerçekte daha önce ölmüş ve gömülmüş olmalıydı 90 dakika sona erdi ve taktiksel olarak daha zeki bir yönetici bunu yapabilirdi.

  Şimdi bazı sabah katkıda bulunanlara cevaben:

  • Man United en iyi penaltı atıcılara sahip mi? Penaltı atışlarını kaybettikten sonraki gün kelimenin tam anlamıyla yapmak için biraz garip bir iddia.
  • Villareal’in Mourinho tarzı yaklaşımı hakkında şikayetleriniz mi var? Görünüşe göre bunun iki eşit arasında bir oyun olduğu kisvesi altında. Birleşik kadronun maliyeti 400 m’ye yakınken Villareal’in maliyeti £ 100 m. Bu eşitler arasındaki bir oyun değildi, bu yüzden Villareal kendilerine en iyi kazanma şansını vermek için yapmaları gerekeni yaptı.
  • Bir yedek kulübesinin olmaması – belki OGS oyuncularını bu takımda oynamak için daha iyi eğitmiş olsaydı, bu yedek daha uygun olurdu. VDB tüm sezon ihmal edilmemiş olsaydı, ikisinde McTominay ile oldukça iyi oturabilirdi ve Pogba solda, Rashford ise yedek kulübede kalırdı – böylece oyunu aktif olarak değiştirmek için seçenekler sunabilirdi. Kadroyu daha iyi kullanırsa oyuncular da yere düşmezdi.
  • Villareal oyuncuları ve hakem tarafından yapılan tüm dalışlar ve şikayetler mi satın aldı? Bruno Fernandes (Artık söylememe gerek yok).

  Ian G

  Ağır madalya

  Dün gece çoğu United oyuncusunun madalyalarını alır almaz kalıcı görüntüsü. “Bu kaybedenlerin madalyaları KAYBEDENLER içindir, benim için değil!” gök gürültüsünün arkasında ve kesinlikle düşünmüyor gibiydiler Tehlike – ifadeler gibi .

  Solskjaer’in pek çok başarısızlık ve zayıflığına karşın, itibar kazandığı oldukça sürekli pozitif olan, “ruh halini yükseltti / takımla bağlantılı / iyi adam -yönetici.” Ama bu doğru mu? Dün gece bazı göstergeler vardı:

  • Bruno artık tam bir prima donna gibi görünüyor, her zaman “önce ben”, Solkjaer’in hoşuna gideceğini bilerek (ve adil olmak için) katkıda bulunmak yerine hakemlerle uğraşan oyunları harcıyor biraz hoşgörü kazandı).
  • Pogba, beklenti ve profile göre neredeyse hiçbir katkıda bulunmuyor – Solkjaer’in sözde “omuz çevresi” yaklaşımı sayesinde Mourinho tarafından canlandırılırken olduğundan daha iyi mi?
  • İlk XI’de çoğu açıkça engellenemez, kenarlarda çoğu açıkça istenmeyen . Duymaya devam ettiğimiz harika takım uyumunun Solskjaer’in birincil mirası olduğunu hayal edemiyorum.
  • Tersine, kaleci durumunun etrafını sarmak ve dolaşmak muhtemelen her ikisine de kötü hizmet etti. Solskjaer’in en iyi niteliği (yani bir kulüp duygusallığı) en çok bu durumu ele alışında ortaya çıkıyor – bu yaklaşımın bedeli de öyle. Daha katı fikirli ve / veya özerk bir yönetici sadece bir arama yapar.
  • Bu sezon kaç kez “biz gelmedik” dediğini duyduk? – tamam, bu ara sıra tüm takımlara olur. Ancak Klopp, Pep veya daha yakın zamanda Tuchel bu konuma getirildiğinde, United’da olduğu gibi tekrar eden bir tema değil, hızlı bir şekilde tek seferlik bir tema haline geliyor.

  Tüm bunların net sonucu şudur: radyoaktif Mourinho ruh hali kızardı, değiştirilmek üzere – ne? Sık kullanılanlar için güzel bir ortam, hoşgörünün meydan okumadan daha önemli göründüğü bir yer, içi boş kamu pozitifliği, göze batan koçluk başarısızlıklarını ve en iyi İngilizceyle aralarındaki gerçek boşluğu (bazıları için) gizleyen veya uzaklaştıran sözde “maddi olmayanlar” battaniyesi ve Avrupa takımları.

  Ian, Dublin

  Bir adım geri atabilir miyiz

  Merhaba

  Birleşik hayran burada. Sadece bunu gönderiyorum, okuyucuların çoğunluğunun aklı başında olması ve posta sayfasında bir tür “normal, iyi ayarlanmış insan” olarak görünmesi umuduyla.

  Futbol çok eğlencelidir. Bazen iyi, bazen boktan olabilir. Dün gece izlemek, İlk 4’ün ortasında Mourinho’yu sürekli olarak izlemek gibiydi – 2000 ‘dır ve hala iki bankayı dörde nasıl parçalayacağına dair hiçbir fikrim yok. Açıkça görülüyor ki Solskjaer’ın Emery’nin arkasına yaslanıp Fernandes’yi geride bırakması, Wan-Bissaka’nın topa sahip olmasına izin vermesi ve hatalar yapıldığında sayıları kırması için bir yedek planı olmadığı açık – Mourinho’yu Eylül ayında geri almaktan neredeyse hiçbir ders alınmamış gibi.

  Kaybettikleri için hayal kırıklığına uğradım, ama aynı zamanda çok güzeldi. İspanya’nın küçük bir kasabasından, küçük bir bütçesi sıkı çalışma ve organizasyon yoluyla küresel bir kurumsal devi alt eden bir ekip. Harika, kesinlikle bir eğlence ürünü olarak ilgilendiğim konu bu. Ama bunu okuyorsanız ve sosyal medyaya ve yorum bölümlerine girerseniz ve en sevdiğiniz takım kaybettiği için herkese öfke ve kinaye vermeye başlarsanız, lütfen kendinize bir bakın. Bazen, ister Marcus Rashford’a gönderilen küstah DM’ler olsun, ister buradaki insanları beğendiğiniz bir oyuncuya karşı elverişsiz bir üslupla rapor etme konusunda önyargılı olarak nitelendiren öfkeli e-postalar olsun, bazı tepkiler beni şaşkına çeviriyor.

  Bu biraz saçma ama sanırım bununla ilgilenen bir kişiden bile durmasını istemeye çalışıyorum. Önemsiz bir Pazar lig maçında herkese bağıran ve diğerlerinin yumuşak vızıltılarını mahveden o delikanlısın. Vinnie Jones olduğunu ve bunun etkileyici olduğunu düşünen çılgın rakip oyuncusunuz. Kısacası, onu herkes için mahvediyorsun. Eğer futbol izlemek sizi kızdırıyorsa, gününüzü mahvediyorsa, sizi bu kadar nefretle dolduruyorsa – kendinize yeni hobiler edinmenizi şiddetle tavsiye ederim, çünkü futbol izlemek, ara sıra hayal kırıklığından uzaklaşmaktan daha fazlasıyla eğlenceli olmalı.

  Teşekkürler

  Jamie

  Laughing at Man Utd…

  En iyi 7. takıma kaybetti İspanya

  İngiltere’nin en iyi 8. takımı tarafından kovulan bir teknik direktör karşısında kaybetti

  Kaybetti bir şehirden sadece 50000, dolduracak kadar bile olmayan bir ekibe Old Trafford

  Tarihinde sadece 1 kupa olan bir takıma kaybetti… Geçen gece Avrupa ligi

  De Gea, Alisson’a sahip olsaydı belirleyici cezayı kaçırır

  Shiraz, Ole IN, Johannesbu rg

  Bir Villarreal perspektifi…

  Avrupalı koçların “acı çekmek” (“acı çekmek zorunda kaldık”) terimini kullandıklarını ve dün gece de kesinlikle bol miktarda olduğunu fark ettim. United’ın muazzam topa sahip olmasına rağmen, ilk yarının çok iyi geçtiğini düşündüm – Villarreal geride yeterince sıkı tuttu (8-2-0 dizilişi) ve rakiplerinden daha fazla şut, korner ve serbest vuruş yapmayı başardı ve golü aldı

  Sonra ikinci yarıda, bireysel kalitedeki uçurum farkedilir hale geldi, United’ın elinde nihayet bir şey olacakmış gibi görünüyordu ve Cavani bölgede bir langırt oynamaya başladı. Emery, 60 dakika, saldıran çıkış noktamızdan kurtulduğumuz için bittiğini düşündüm.

  Neyse ki, bazı yeni kanatların daha sonra tanıtılması ve Paco Alcacer, Villarreal’ın oyunda bir yer edinmesine yardımcı oldu ve (düşündüm) uzatmalarda kazanma olasılığı daha yüksek görünüyordu. Ama hayır, günün sözü “acı çekiyordu” bu yüzden ceza olmalıydı. Ve bu ne çılgın bir çatışmaydı!

  İngilizlerin oyunla ilgili haberinde eksik olan bir şey, Villarreal’in en iyi iki oyuncusunun Samu Chukwueze şeklinde eksik olmasıydı. (yaralı) ve Sergio Asenjo (“kupa” yedek oyunculuğu için düşürüldü) buna çok büyük saygı duyuyorlar. Hatta posta kutusunda bir United hayranının banklarından şikayet ederek komik bir şekilde okudum. Mutlu bir şekilde değiş tokuş ederdik!

  Taraftarların seyahat edip kadroyla bu galibiyetin tadını çıkarabildikleri için çok mutluyum – pek çok oyuncu uzun zamandır kulüpte kaldı ve Bruno ve Santi Cazorla’nın kulüplerinin de bazı ciddi gümüş eşyalar kaldırmasını izleyebilmeleri harikaydı!

  Joe (2 ‘L, 2’ R)

  Çığlık Oyunu

  Gerçekten başka bir takımın çığlık atma, bağırma, dalma ve nefes alması durumunda ceza talep etme eğilimi hakkında inleyen bir United hayranı var mıydı? Dostum, hiç Bruno’yu izledin mi? Çığlıkları uzayda duyulabilir. Belki de Portekizli Ralf Little tüm maçı hakemi işaretleyerek ve tekme atışı talep ederek geçirmemiş olsaydı, daha etkili olabilirdi.

  Daha ciddi bir konuda not, Charlie’nin Hillsborough ve adalet eksikliği hakkındaki e-postasına tamamen katılıyorum. Bu rezalet.

  Dan, Londra

  Dün geceyle ilgili küçük bir şey…

  Marcus Rashford, değiştirilmek için ne kadar bok oynaman gerekiyor? Mason greenwood, her şeyi yapabilecek gibi görünen tek kişiydi ve yine de boyun eğdi.

  Yarıda karıma, solskaer’ın greenwood’u alt edeceğini ve Rashford değil, ve bu yüzden kaybettiler.

  Ne zaman bir şey denediğinde, topu kaybeder ve Man U’yu her zaman arka ayağına koyar.

  Yani 1 soru: bir mbe sizi vazgeçilmez kılıyor mu?

  Ve bu 2 saniye boyunca devam edecek mi? Rashford, Kane ve Sterling ile İngiltere mi? Ben öyle düşünüyorum. Olmalarına rağmen her zaman oynayacak olan 3 engellenemez oyuncu 100% öngörülebilir.

  Gerçek çıkmaz sokaklar

  her seferinde kane-shoot

  Rashford – küçük devrilme ve yön değişikliği

  Basının yapabileceği tahmin edilebilir İngiltere oyuncuları mastürbasyon yapmayı bırak. Hiç kimse İngiltere oyuncularının PR baskısı nedeniyle oynadığını düşündü mü?

  Yani, halkla ilişkiler şirketlerinin covid aşılarını itibarsızlaştırmaya çalıştığı zaman, sanırım bir araştırmaya ihtiyacımız var

  Bir daha düşündüm, Kurtlar – üçüncü şahısların mülkiyet kurallarını hileli bir şekilde gizleyen Portekizli bir kreş mi bunlar? Demek istediğim, çocuklarımızın şansı olmadığından şikayet ediyoruz ama burada bir menajerin kucak köpeği, bunun yerine Portekizli çocuklara şans tanıyor. Deplasman formaları Portekiz renkleri bile. Kurt hayranları bu konuda ne düşünüyor?

  İyi günler

  Şişman adam

  Unai Emery

  Ahh, Stewie Griffin’in alışılagelmiş trolleriyle geri döndüğünü görüyorum Arsenal hayranları. Tamam, ısıracağım.

  Unai Emery için mutluyum, o bir Her zaman iyi bir adam ve yetenekli bir yönetici gibi göründüm. O yaptı, eminim hatırlayacağınız gibi, Arsenal’i bir Avrupa Ligi finaline götürdü ve burada Sarri’nin Chelsea tarafından iyice şaplak atıldı. Ertesi sezon, Arsenal’in 7 lig maçında galibiyetsiz gittiğini gördü ve daha önce bahsedilen Avrupa yarışmasının ilk birkaç maçına çıktıktan sonra, aniden kendi sahamızda mücadele edip, kaybettiğimiz bir takım olan Frankfurt’a kaybettik. Emery, ilk sezonunda onu yarı başarılı kılan her şeyi kaybetmişti. Çürümeyi durdurabileceğini düşündürecek hiçbir şey yoktu ve haklı olarak görevinden kurtulmuştu. Şimdi, bir an için Arteta’nın daha iyi bir seçim olduğunu, görmeyi bekleyen olduğunu söylemiyorum, ama Emery kalsaydı Arsenal’in daha iyi durumda olacağını düşünmeyelim.

  Yabancı düşmanlığına gelince, işte bunu hiç eğlenceli bulmayan bir Arsenal hayranı. Bu saçmalığın nerede ortaya çıktığını bulmak için spor medyasına ve ‘futbol heyecanı’ olan korkunç kara deliğe bakmak isteyebilirsiniz.
  Andrew

  Kırık bir rekor

  Yani Ole’nin kaybedilen finalden sonra gitmesi gerektiğini düşünüyorsunuz . Başyazınız davayı ortaya koyuyor. Ama olay şu. Futbola geldiği andan itibaren hep gitmesi gerektiğini düşünmüşsünüzdür 365 onu gitmeye ikna etmeye çalışıyordum. Her galibiyet şans, her kayıp onun başarısızlığı olarak görülüyor. Premiership’te ikinci, Ole’ye değil, başkalarına, ama Ole’den daha kötü bir sezonun ardından Klopp’un nereye gitmesi gerekiyor? Ole dışında başka birinin gitmesi için çağrılar nerede? Hepimiz olayları merceklerle görüyoruz ve görünüşe göre bir ABU yaklaşımı var. Tahminlerinizle ne kadar başarılıydınız? City ve Liverpool birinci ve ikinci, her iki durumda da, kesinlikle ikinci sırada United değil. Ancak bu Ole’ye bağlı değil.

  365 yeni bir yöneticiye ihtiyaç duyar. Gelip eski yazarları canlandıracak veya yenilerini getirecek biri. Bir kızgınlığa sıkışan ve bir nakil veya omuz çevresinde bir kola ihtiyaç duyan, hackleyebilen biri. Yeni bir oyun tarzı yaratan, hayranları yazdıklarından ve makalelerin zekasından memnun eden bir lider.

  Ne biliyorsun ihtiyacın var mı Bir Ole.

  Tim

  İlgili Makaleler

  Başa dön tuşu