Princessbet promosyonu
Haberler

Male City yıldızı Silva 'onaylanabilir' yaz mevsimi çıkışı

Avrupa kulüpleri, Guy City’nin yıldızı Bernardo Silva’nın Premier Lig şampiyonlarından ayrılmak için baskı yapması halinde transfer “verilebileceğini” düşünüyor.

– yaşındaki Monaco’nun Ligue 1 şampiyonluğu kazanmasına yardımcı olduktan sonra Premier Lig’e 2017 transfer oldu.

Silva Guy City için ₤43 m civarında olduğu düşünülen bir bedelle anlaştı. Fransız kıyafetleri.

Kulüp başına bir tane: Tamamen geri dönmesi gereken eski menajerler


Portekizli küresel, City’ye kaydolduğu için gerçekten parladı. Kulübün Yılın Oyuncusu ödülünü kazanırken 2018/24’da özellikle mükemmel bir sezondan zevk aldı. ödül.

Silva aslında bu sezon ligde pek yer almadı çünkü aslında daha yeni başladı 24 Premier Lig videosu oyunlar. Aslında hala tüm rakiplerinde 5 gol ve 9 asist elde etmeyi başardı.

Guy City’nin bu yaz transfer piyasasında hareketli olması bekleniyor çünkü değiştirmeyi hedefliyorlar Sergio Agüero

Telegraph aslında bir dizi Avrupa kulübünün Bu yaz Silva’yı hedef aldı. Bunlar arasında İspanya, Fransa ve İtalya’daki grupların “yeni bir zorluk yaşaması halinde yer değiştirmeyi onaylayacağını” düşündükleri yer alıyor.

Diğer Yerlerde, John Barnes aslında Jack Grealish’in Guy City’ye taşınmak yerine Aston Rental mülkünde kalmasını tavsiye etti:

” Aston Rental mülkünün zor zamanlar geçireceğine inanmıyorum Bence onu Tatil Evi Parkı’nda kalması gerektiğini düşündüğüm gibi tut.

” O çok özel bir oyuncu, bu yüzden daha büyük kulüplere gitmesi için daha fazla yapının olduğu ve orada Etrafındaki süper yıldız oyuncularsa, Jack bu harika oyunculardan öylece gidip topu isteyemez.

” Örneğin Manchester United’da bir eyalet, Jack gidip topu isteyemez Paul Pogba ya da Bruno Fernandes sanki asıl oyuncu o. Daha disiplinli bir görevde oynaması gerekecek. Bu onun için ideal mi?

” Cristiano Ronaldo, o zaman sen

” Tatil evinden ayrılacak olsaydı, Jack daha fazla para kazanabilir, daha fazla itibar ve birkaç ödül kazanabilir, ancak ben yaparım. büyük bir kulübe giderse oyunculuğuna çok şey katacağına inanmıyorum.”

.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu