Princessbet promosyonu
Haberler

Liverpool 1-1 Newcastle United: Premier Lig – gerçekleştiği gibi

14: 53

Steve Bruce, yine de büyük olasılıkla onun ruh halini düşünebilirsiniz. Ancak boşverin! Andy Hunter Anfield’daydı ve maç raporu geldi. O parmağınızı bir tıklama ile alın! Bu MBM’yi okuduğunuz için teşekkürler ve daha sonra ideal olarak West Ham v Chelsea için görüşmek üzere.

14: 50

Klopp’un görüşünü daha da vurgulamak için BT Sport bir özlü istatistik sağlar . Liverpool’da gerçekten vardı 146 Anfield’da 2021; aslında 4 kez gol attılar. Bu yüzde 2,7’lik bir dönüşüm oranı!

2 . 47 pm BST 14: 47

Asık suratlı ancak makul Jurgen Klopp yanıt verir. “Çok daha fazla fırsat, çok daha iyi fırsatlar geliştirebileceğinize inanmıyorum. Video oyununu tamamlamıyoruz. Yeterince oynamadık. Devam etmeliyiz, oynamaya devam etmeliyiz. Onları canlı tuttuk. Ve daha önce puan aldıklarından beri hedefe sahip olmalılar. Yepyeni yönergelerle bir başka, Wilson için talihsiz, ancak el topu ve biz bu hediyeyi bile almıyoruz. Bu seçimden dolayı şanslıydık, ancak başka bir fırsat daha sunduk ve bu hiç mantıklı değil. Aslında alması zor. Neden oluştu anlamıyorum. Nasıl göründüğünü gördüm: sadece topu tutman gerekiyor. Belirli bir yöntemde yeterince mücadele etmiyoruz. Sahibiz 70 topun yüzdesi ve sahip olması gereken 80, çok sayıda olasılık ürettik. Daha çok üretmek ve kullanmak zorundaydık. Şu an pek de iyi yapmıyoruz. Bir yenilgi gibi görünüyor. Eğer hak ediyorsan, hak ediyorsun. Önümüzdeki yıl Şampiyonlar Ligi’nde bugün oynamamız gerektiğini düşünmemiştim. Neler yapabileceğimizi göreceğiz. Birkaç gün içinde [laughs wearily] zor olacak Guy United oynayacağız. Keşfediyoruz … veya Şampiyonlar Ligi oynamıyoruz. Bu kadar.”

2. 35 pm BST 12: 35

Liverpool, 54 puan. Bu Spurs’tan bir önde, ancak yine de bu gece ek video oyunlarını oynayan Chelsea ve West Ham’ın gerisinde kalıyorlar. Liverpool artık son 2 video oyununda 4 değerli puanı geç teslim etti ve ilk dört umudu henüz tükenmemiş olsa da, bugün aslında büyük bir darbe oldu. Bu, ESL çöplüğüne bile ulaşmadan öncedir! Öte yandan Newcastle birleştirir 15 alan, 35 puan; artık dropzone’dan 9 tane uzaktalar, aslında ile aynı çeşitli maçları oynadılar. yerleştirilen Fulham. Steve Bruce için harika bir gün, Jurgen Klopp için pek değil.

14: 31

Liverpool’un sezonlarından bir şeyleri ilk dört yüzeyle geri getirme umutlarına bir son. Sayısız şansa rağmen, o hayati 2. hedefi elde edemediler. ve Newcastle onları hak ettiği şekilde cezalandırdı. Ev sahipleri, Wilson’un geç hedefini ortadan kaldıran tartışmalı geç VAR seçimiyle önemli bir cankurtaran halatını bile attılar, ancak bundan yararlanamadılar ve video oyununun son vuruşuyla dönerek gönderildiler. Newcastle’ın kahramanı Joe Willock, “Gruba yardımcı olmaktan zevk alıyorum” diyor. “Verdiğimiz dikkatsiz hedefin dışında, genç çocuklar bir kez daha başardılar. Sadece elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum. Newcastle’daki futbolumdan gerçekten keyif alıyorum. VAR seçiminden pek emin değilim, ancak biz özgüvenimizi kaybetmedi. Son 2 haftada gerçekte ne kadar büyüdüğümüzü gösteriyor. Sahada ifşa ettiklerimiz harika ve devam ederse kesinlikle güvendeyiz. “

14: 24

TAM ZAMANLI: Liverpool 1- 1 Newcastle United

Liverpool’da tüm bu fırsatlar vardı … ve şimdi bakın! Salah ıstırap içinde tünelden aşağı inerken, Willock büyük bir anı anıyor. Çok çeşitli faktörler için, her iki grubun sahip olması gerekenden daha büyük olmamalıdır.

joe willock celebrates scoring the late equaliser with manager steve bruce.
Joe Willock, süpervizör Steve Bruce ile geç ekolayzırı puanlamayı anıyor. Resim: Paul Ellis / Reuters

Yükseltildi

14 : 24

AMAÇ! Liverpool 1-1 Newcastle United (Willock 90 +5)

Burada ne dram var! Kolay uzun bir top temizlendi. Gayle, atışı Alisson’u geçip köşeye saptıran Willock’un rotasına doğru ilerliyor!

joe willock fires in the late equaliser.
Joe Willock geç ekolayzerde ateş ediyor. Resim: David Klein / PA

Yükseltildi

14: 23

90 dakika +4: Bu bir önemli ve Liverpool’un ilk dört yüzeye ilişkin umutlarını korumuş olabilecek bir seçenek. Büyük olasılıkla uygun seçimdi, ancak Newcastle için çok üzücü.

14: 22

AMAÇ YOK! Liverpool 1-0 Newcastle United

VAR Liverpool’u koruyor! Top Alisson’dan Wilson’un kolunun üstüne çıktı. Hedef not edildi!

14: 21

AMAÇ! Liverpool 1-1 Newcastle United (Wilson 90 +2)

Bu aslında geliyordu! Wilson ortadan fırlatılarak gönderildi! Kabak ve Alexander-Arnold’u yener ve savuşturan Alisson’a karşı çıkar. Top, paketleri yükleyen Wilson’a sesleniyor!

callum wilson bundles in, but not before it hits his arm.
Callum Wilson paketler, ancak koluna çarpmadan önce değil. Fotoğraf: David Klein / Reuters

Yükseltildi

14: 19

90 dakika +1: Ritchie. Willock 10 arka bahçeler. Liverpool burada tutunuyor.

2. 19 pm BST 14: 19

89 dakikalar: Murphy yöntemini sağda çalıştırır, yan çizgi ve ortada 3 takım arkadaşı için bir numara duruyor. Fabinho, ciddi bir baskı altında bir köşeye savrulur ve kesinlikle hiçbir şey set parçasından kaynaklanmaz. Dahil edilen 4 dakika olacaktır.

14: 18

88 dakika: Newcastle, Saint-Maximin aşağı hızlı bir karşı koymaya hazırlanırken arkadan ani bir sıçrama yaptı. Fabinho, tökezledi ve ideal negatif vücut kontrolünü gerçekleştirdi. Grup için programlamayı memnuniyetle alır. Newcastle, tahmin edebileceğiniz gibi mutlu olmaktan çok uzak.

14: 16

87 dakika: Liverpool bazı sterilize eşyalarla rahatlatıyor.

14: 15

87 dakika: Liverpool kutusundaki bazı endişeli kafa tenisi, ev sahiplerinin bunun henüz bitmediğini çok iyi anlamalarını tavsiye ediyor.

14: 15

86 dakika: Mesele şu ki, bu kesinlikle bitemez 1- 0 olabilir mi? Çok fazla şans, çok sayıda olasılık. Öncelikle ev sahipleri için, ancak Newcastle’ın aslında dakikaları var. O zaman bu hangi yönteme gidiyor?

14: 13

84 dakikalar: Almiron, Liverpool’un O gün Selhurst Park’ta dışarıdakilerin büyük bir titreme yapmasına izin verilir.

Yükseltildi

2. 12 pm BST 14: 12

84 dakika: Şimdi Almiron kramp geçirmeye güveniyor. St James ‘Park için toplu tuz siparişi verin, lütfen!

14: 11

81 dakika: Firmino, yöntemini sol iç kanalın aşağısındaki bir dizi engelden geçiriyor, ancak daha sonra Hair için yaptığı geçişte aşırı enerji var ve Fernandez bunu objektif bir vuruş için dışarı çıkarabilir.

14: 09

81 dakika: . .. Milner bir kez daha menzilden ateş ediyor, ancak Liverpool’un 21 doğrudan Dubravka’da yolculuk yapıyor ve güvenle ilan ediyor.

14: 09

80 dakika: Alexander-Arnold, emanet edilen Hair down harika bir tırmığı keşfeder. Saç aşağıya doğru vuruyor. Dubravka avuç içi geniş. Köşeden, Milner’ın şutu saptırılır ve bir köşeye doğru ilerler. Ve bundan sonra …

14: 08

78 dakika: Milner, Firmino ve Salah, Newcastle’ı aşağı doğru açmak için keskin bir şekilde entegre oluyor. Milner, altı yarda kutunun sağındaki alanda hassas bir şekilde uzak sopaya doğru talaş yapıyor, ancak bu, topu objektif olmaktan çok uzak tutan Hair için çok pahalı.

14: 05

77 dakika: Thiago , bugün gerçekten olağanüstü olan Jones’a yer veriyor.

14: 04

75 dakika: Alexander-Arnold’un tamamen serbest vuruşu duvardan ve bir köşe için dışarı çıktı. Roberson alır. Fernandez itiraf ediyor. Thiago, D’nin kenarına düşen topu tatmin ederek, liderin inç büyüklüğünde bir Le Tissieresque hatası atan Alexander-Arnold’a yastıklama yaptı. Çağlar için bir hedefe yakın!

Yükseltildi

14: 02

74 dakika: Longstaff sefil bir vicdan azabı oynuyor arkadan iousness. Saç, Salah’ı keser ve aşağıya doğru kaydırır. Salah pakete giriyor ancak yan ağları karıştırıyor. Eşyalarını bir kez daha ucuza teslim eden Newcastle, kesinlikle hiçbir şey öğrenemedi ve bu kez Thiago, Saint-Maximin tarafından durduruldu. Serbest vuruş, Alexander-Arnold Nation’da, sadece merkezin solunda, 25 arka bahçeler dışarı.

14: 01

73 dakika: Fernandez krampla aşağı iner, sonra eski bir masajdan sonra tekrar ayağa kalkar.

14: 00

71 dakika: Bir sükunet! Bir sükunet mi? Evet, bir sükunet. Olağandışı zamanlar.

1. 58 pm BST 13: 58

69 dakikalar: Ritchie, bu sefer ofsaytta olan Wilson için sola bir şans veriyor ancak Liverpool arka hattını açıkça rahatsız ediyor.

13: 58

69 dakika: Almiron konuları güzel bir Liverpool savunmasında ilk performansını alan Wilson için doğru. Ortada kimseyi bulamayan Ritchie için oyunu sola doğru genişletir. Alexander-Arnold bloklar ve temize çıkar. Bu, aslında bir süredir barışçıl olan Newcastle’dan çok daha iyi.

13: 56

67 dakika: Salah sevimli bir ters oynuyor, adım atması ve vurması gereken Milner’ı başlatmak için doğru kanalı veriyor, ancak özverili bir şekilde hızlı bir dönüş pasosu seçiyor. Yer değiştirme bozulur ve Toon hatlarını temizler.

13: 55

65 dakika: Liverpool Köşesi. Alexander-Arnold alır. Dummett temizliyor. Sonunda, bu video oyunu aslında biraz soğudu. Jon Collin şöyle yazıyor: “Bay Millings’i Randi Q. Sexhair’i oraya yerleştirmek için ‘en iyi XI’ anlamıyla hızlı ve gevşek oynadığı için övüyorum.”

13: 53

65 dakika: Willock Clark, Steve Bruce zıt sayısının orta sahayı güçlendiren saçmalıklarına tepki verirken.

12: 53

64 dakika: Robertson, Ne kadar genişlikte inç genişliğinde düşük çapraz bir atış yapar ve ıslık çalar. wcastle’ın sağ tarafı.

13: 52

62 dakika: Liverpool etrafta okşadı, ancak ilk yarının hızı ve doğruluğu. “Bakın, bu yüzden Süper Lig’e ihtiyacınız var,” diye başlıyor Paul Griffin. “Libpool, video oyununu kontrol ediyor, ancak ortadan kaldırmıyor ve onların savurganlığı, John W Henry’nin vergi, faiz, devalüasyon ve amortisman öncesi gelirlerinin riskini taşıyor. Önyükleme alanı kesinlikle aynı fikirde olacaktı.”

13: 51

61 dakika: Shelvey, Liverpool’un yarısının derinliklerinden Dubravka’ya garip bir pas veriyor! Kaleci, zıplayan topu kontrol etmekte zorlanıyor ve neredeyse Hair tarafından soyuluyor, ancak sıçrama Newcastle’a saygı duyuyor ve top güvenlikten uzaklaşıyor. Hepsi görece garipti. Newcastle kaptanı tarafından garip bir seçim.

13: 48

58 dakika: Bu yıl daha önce Everton’a Merseyside’da neşeli bir dansa liderlik eden Callum Wilson, Joelinton’ı değiştirdi.

13: 47

58 dakika: Jurgen Klopp işleri biraz daha sıkılaştırmayı seçer. Off, bugün aslında alışılmadık bir şekilde çapkın olan Jota’ya gider. Bir önceki Newcastle orta saha oyuncusu James Milner geliyor.

13: 45

57 dakika: Dolayısıyla devam ediyor. Alexander-Arnold. Top,. Dubravka iyi savaşır.

trent alexander-arnold in action against joelinton .
Trent Alexander- Arnold, Joelinton’a karşı eylemde. Fotoğraf: Clive Brunskill / EPA

Yükseltildi

13: 44

54 dakika: Ortada basit bir top ve Liverpool açığa çıkıyor. Joelinton bölgeye gider ve doğrudan Alisson’da alçak, sert bir atış yapar. Bu 2. yarı, ilk yarının bittiği yerde, istediğiniz gibi basketbol ritmiyle başladı.

1. 41 öğleden sonra BST 13: 41

52 dakika: . Alexander-Arnold hava zorluğunu kazanır, ancak bunu yaparken Joelinton’ı paketler. Newcastle yüksek sesle bir ücret talep ediyor, ancak bunun için asla bir ücret almıyorlar.

13: 39

50 dakika: Shelvey, Joelinton için iç-doğru kanalı veren harika bir fırsat. Anlaşıldı, ancak topa zamanında ulaşamıyor, Alisson ayağa kalkıp onu pençelemek için dışarı çıkıyor.

13: 38

50 dakika: Solda Saint-Maximin için bir alan var, ancak içeride arayacak kimse yok. Nihayetinde karayolundan yoksun ve Alisson’un minnettar kollarına giriyor.

12: 36

048 dakika: Salah, yöntemini sahada sağdan çalıştırıyor ve Newcastle D’nin sağ kenarında dönen ve aşağıya doğru şut atan Firmino’yu besliyor. Dubravka için basit bir iddia.

13: 35

Newcastle 2. yarıyı aldı. Değişiklik yok. İşte Shaun Wilkinson: “Digvijay Yadav’a tepki olarak, ilk 4-3 her açıdan bireylerin belirttiği kadar mükemmeldi. Öte yandan, sonraki sezondaki kötü bir video oyunuydu. Liverpool 3-0 öne çıktı. ter dökmeden video oyununun bittiğini seçin ve siz onu anlamadan önce 3-3’tü. 60 tahtada yaralanma süresi arttı, ancak bundan sonra 90 saniye, Liverpool gol attı ve hakem, Newcastle’ın yeniden başladığı kadar hızlı bir şekilde tam zamanlı olarak patladı. Yine de acı duymuyorum. “Hepimiz arka arkaya 3. 4-3 için hazırlanıyorduk, ancak daha sonra Prenses Diana bir gece önce vefat etti ve maç ertelendi. Son olarak birkaç ay sonra yeniden planlandığında daha sonra, Liverpool için 1-0 yorucu bir galibiyetti.

  1. 29 pm BST 13: 29

  Biraz daha yarı zamanlı ev eğlencesi, herkesin tercih ettiği Cumartesi sabahı erken düzen sayesinde Mac Millings. “Aslında bu iki taraftan en iyi XI’yı aldım ve döndüm bir Liverpool-Newcastle anagramı XI. Aslında hiçbir fikrim yok neden. Kimin kim olduğunu veya başka bir şeyi egzersiz yapabiliyorsanız bonus teklif puanları.

  • T-Rex kiracısı Alan Donald
  • Snort, Beardy
  • Ha, sahte bir tasarım
  • Anime soda

  Meme Salyangoz Jr.

 • Yank’ı Yendim
 • Randi Q. Sexhair
 • Ace W. Milyonlarca
 • Şeytanın Golf Fen
 • Max Animal-Stalin
 • Lone Joint

13: 19

YARIM ZAMAN: Liverpool 1-0 Newcastle United

Bu nasıl sadece 1-0 olur? Mantıklı bir açıklama yok. Liverpool aslında çok çeşitli olasılıkları kaçırdı … ancak Newcastle aslında 2 veya 3’ü kendi başına hızlı bir şekilde çentik atmış olabilir. Harika eğlenceli. Daha fazla lütfen!

13: 17

44 dakika +1: Jota,. Saçlar büyüktür. Bu eskiyor.

13: 16

44 dakika: 2 dakika daha olacaktır. O zaman 6 veya 7 fırsat daha için zaman. “Liverpool sezonunun doğası hakkında, Newcastle’ın 85 daha önce değilse bir dakika, “diye içini çekiyor Tony Barr. “En Muhtemel Shelvey 30 çimenler. Haçlardan kaçınmak için ona bir tavsiye verecektim, ancak bugün Athletico Mince dinleyicilerinin sayısı belirsiz. “

13: 15

42 dakika s: Salah ortada koşuşturuyor ve Alexander-Arnold’u. Alexander-Arnold, Hair’e doğru alçak bir çarpı kırbaçlıyor, tam tersi bir şekilde yana doğru düşüyor arka bahçeler. Başka bir büyük olasılık yalvarmaktır.

13: 12

42 dakika: Bu muhtemelen şu anda 4-3 olabilir, anladın.

13: 12

40 dakika: Liverpool’un gerçekten kaçırdığı çeşitli olasılıklar i çirkinleşiyor. Alexander-Arnold tarafından sağdan gönderilen Salah, hücum alanında Hair’ı canlandırmak için sahada yuvarlanıyor. Dubravka ile bire birdir ve çok ağır çekimde etrafını çevirmeye çalışırken açıklanamaz bir şekilde topu kaleciye sunar.

martin dubravka denies mohamed salah.
Martin Dubravka, Mohamed Salah’ı reddediyor. Resim: Paul Ellis / AFP / Getty Images

Yükseltildi

13: 10

38 dakika: Bu arada, Jota ve Murphy birbirlerinin üzerine düştükten sonra, Jota Murphy’nin kalçasına, Murphy ise Jota’nın göğsüne dayandıktan sonra düştü. Hakem dalgaları kullanıyor, ancak hadi bu savaşı izleyelim.

1. 09 öğleden sonra BST 13: 09

38 dakika: Uçtan uca ev eğlencesi. Bir uçta, Firmino neredeyse hedef üzerine bir başlık alıyor; Diğer taraftan Joelinton, Alexander-Arnold’un teleskopik ayağı tarafından Alisson’da yapılan ücretsiz bir gösteri reddedildi. Direkt olarak kaleciye bir şut atmadan önce Firmino ile ikişer ikişer ikişer vuran Jota için bir başka fırsat daha. Nasıl oluyor da bu hala 1-0 oluyor?

13: 07

36 dakikalar: Zor bir durumdan sol kanattan, Firmino çarpıcı bir topun ortasından Salah’ı objektif olarak başlatın. Salah, gerçekten gol atması gerekmesine rağmen asla topu kontrol altına almayı tercih etmez. Direkt olarak Dubravka’da çekim yapıyor, ancak yine de oldukça tasarruflu. Aslında olasılık sağlanmamalıydı.

13: 05

35 dakika: Liverpool gerçekten vardı 83 son 5 dakika içindeki eşya yüzdesi . Ve yine de Newcastle görünümü, ne zaman topa vurursa ve kırmak için çabalarsa güvensiz. Liverpool, Saint-Maximin’den endişe duymaya devam ediyor ve onları kim suçlayabilir ki?

13: 04

33 dakikalar: Jota, Hair ve Thiago ortada oldukça üçgenler çiziyor. Neredeyse Newcastle’ı açıyorlar, ancak ziyaretçiler arkadaşlık ediyor. Bu güzel, serbest akışlı bir video oyunudur, her iki taraf da diğerini rahatsız etmekten daha verimli görünüyor.

13: 02

31 dakika: Saint-Maximin başladığında esasen oynanamaz. İşte burada, etrafı 4 kırmızı tişörtle çevrili … ve yine de para atışını kazanıyor! O çok eğlenceli bir oyuncu. Liverpool onu sadece kol mesafesinde tutuyor.

allan saint-maximin is proving a challenge for the liverpool defence.
Allan Saint-Maximin bir engel gösteriyor Liverpool savunması. Fotoğraf: Paul Ellis / AP

Yükseltildi

13: 00

28 dakika: Gönderen 12 çimenler, Jota 3. fırsatını büyük bir hızla art arda kaçırıyor. Liverpool’un liderliğini ikiye katlamak için ne büyük bir fırsat! Clark, arkadan oyun oynarken, ev sahiplerinin eşyalarını hediye ederken büyük tasarımda eğlenirken oldu.

.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu