Princessbet promosyonu
Haberler

Leeds United v Manchester United: Premier Lig – canlı!

15: 45

86 dakika: “Bu video oyunu berbat, değil mi, kalitesi? Tanrım, “Sky’da Jamie Carragher inliyor. Bu tamamen gerçek değil – bu yarıda daha önce yaklaşık 4 eğlenceli dakika vardı.

15: 43

85 dakika: Rashford aslında tamamen sahadan çıkarıldı ve Cavani yerini aldı .

15: 41

83 dakika: Rashford şimdi ortada, bu onun için makul bir yer gibi görünüyor, Pogba ile. Cavani başlayacak, ancak bu, Rashford’u bir kez daha yerinden edebilir.

14: 39

79 dakika: Harika Greenwood lokasyonda, bölgeyi arıyor, ama aynı şekilde etrafında 4 oyuncu olan Leeds’ten harika olsa da, bir şekilde onu kirletmeyi önlüyor – Klich gelse de gerçekten yakın – ve sadece bir köşeyi açığa çıkarıyorlar ki bunu temizliyorlar.

15: 38

79 dakika: Harika Alioski’de Rashford’dan hindistan cevizi. Manchester denen adam topa geri dönmeden önce Struijk tökezlediğinde, kesinlikle hiçbir şey başaramaz, ancak ona büyük bir memnuniyet sunması gerekir.

14: 34

75 dakika: Leeds, Roberts için Robin Koch’u getirirken.

15: 33

76 dakika: Manchester’ın ilk değişikliği Paul Pogba’yı sahaya getirir ve James ayrılır.

ole gunnar solskjaer compliments daniel james as he is replaced by paul pogba
Ole Gunnar Solskjaer, Daniel James’e Paul Pogba tarafından değiştirildiği için iltifat ediyor Fotoğraf: Getty Images

Yükseltildi

15: 33

75 dakika: Henderson, konumunda 2 koruma yapıyor saniye! İlki, Bamford’un sağda Klich oynaması ve sol ayağını kesmesi, ancak biraz ürkek bir şekilde şut çekmesi ve Henderson’ın yakalamasına neden olur. Phillips, 25 çim falan.

15: 32

74 dakika: Leeds bir tür GBH bildiriyor Helder Costa’da Wan-Bissaka:

Leeds United (@LUFC)

Wan Bissaka tarafından desteklendikten ve sırtından bir sakatlık aldıktan sonra Costa değişti Klich. 0-0 pic.twitter.com/GPlpcPDxTp

Nisan 25, 2021

15 : 29

71 dakika: Helder Costa orta sahada düşüyor ve biraz fizyo ilgisinden sonra sahadan temkinli bir şekilde ümit ediyor. Klich onun yerine geçiyor.

15: 28

70 dakika: Bamford topu oyun dışında sürüyor Leeds ‘ Sol bek pozisyonu ve bu konuda o kadar hayal kırıklığına uğradı ki, topu seçip tribünlere koydu. O da ayrılmış.

15: 26

67 dakika: Leeds, Harrison için Poveda’yı getirerek günün ilk alternatifini yapıyor.

15: 25

67 dakika: Maguire, Roberts’a doğru kükredi, top çoktan gitti ve saklandı.

15: 22

63 dakika: Köşe, Rashford’a temizlendi ve Alioski kasıtlı olarak altını dışarı bastırarak kırılmasını durdurdu. Hakem, bu becerikli faul için ona hiç kredi vermez ve onu kaydeder.

15: 21

62 dakikalar: Sonra Helder Costa’nın saptırılmış atış döngüleri biterken Leeds yaklaşıyor bar!

15: 20

62 dakika: Başka bir harika olasılık! Alioski arkadan görünüp ayak parmağıyla topa yaklaştığında, top evini yönetmeden önce basitçe yerleşen James’e saha içi geçen Rashford için top yumuşak pedallı.

14: 18

60 dakika: Greenwood, Struijk’in arkasından orta topa doğru koşar ve Meslier’nin yakın karakolda koruduğu alçak, sert bir şutla dışarı gönderir. Birinin hızlı puan alabileceği düşünülemez görünmeye başladı.

14: 15

55 dakika: Fırsat! Büyük olasılıkla maçın en iyisi! Wan-Bissaka sağda başarılı olur, topu bir antrenman antrenmanında bir trafik konisi gibi Helder Costa’nın etrafından geçirir ve bundan sonra muhtemelen Struijk’in kendisini topa fırlatmasıyla yoldan çıkan Fernandes için geri döner ve şutunu savurur ve genişler.

15: 12

53 dakika: Leeds’in bir büyüsü var. Dallas, topu hedefin karşısında alçak çaprazla uçan Helder Costa’ya çeviriyor.

3 . 07 pm BST 14: 07

49 dakikalar: Greenwood, Fernandes ve / veya James aracılığıyla büyüleyici bir top oynuyor. James başlangıçta anlıyor, ancak ilk dokunuşu onu Fernandes’ye götürüyor. Onu bir kez daha geri bırakan Portekizlilere bırakıyor ve Manchester yerine, objektif Leeds’in şutunu çekmek için düzenli koşan bir oyuncunun olması mümkün.

15: 04

46 dakika: Leeds başladığında sahada 2 top vardı, bu yüzden hakem durur, topla Llorente’nin ayaklarının dibinde eğlenir, koşar, seçer topu ayak parmağına indirir, bir kez daha parmağına düşürür ve oyun devam eder.

3. 02 öğleden sonra BST 15: 02

45 dakika: Peeeeeep! Gruplar geri çıktı ve şu anda oynuyor!

3 . 00 pm BST 15: 00

Tek gerçek konuşma noktasından İlk yarı Luke Shaw hentbolu, bana güçlü bir şekilde görülen-onlara-verilen-ama-ben-yerine-onlar-değildi alanına düşüyor.

Leeds United (@LUFC)

Fikirler? pic.twitter.com/TQxWdDd8xF

Nisan 25, 2021

2. 47 öğleden sonra BST 14: 47

İlk yarı: Leeds United 0-0 Manchester United

44 + 2 dakika: Kesinlikle golsüz, golsüz bir yarı nokta.

2. 46 pm BST 14: 46

44 +1 dakika: Maguire, köşede bulunabildiği için pratikte durur ve işaretçi altı yarda kutuya doğru kaçar ve Maguire’ı 10 arka bahçeler. Barın üzerinde sürükleniyor.

14: 46

45 dakika: Korumak! Rashford’un serbest vuruşu hızlı bir şekilde vuruldu ve çubuğun altına daldı, ancak köşeye yakın bir yer yok ve Meslier ona yardım etmek için kolları sıvıyor.

ole gunnar solskjaer compliments daniel james as he is replaced by paul pogba rashford takes a free kick
Rashford tamamen serbest vuruş yapıyor Resim: Laurence Griffiths / AP

Yükseltildi

3. 12 pm BST

14: 45

44 dakika: Struijk James’i aşağı indirir, 25 çimler dışarıda. Aslında Leeds, hücum noktalarında serbest vuruşlar yapma konusunda oldukça deli görünüyor.

14: 42

41 dakika: Lindelof, Henderson’a geri sıçrayan rahatsız bir pas atar, ancak kaleci Harrison kükreyerek durur, Wan-Bissaka yöntemini kullanır ve top boşa çıkar.

14: 40

40 dakika: … Shaw herkesin üzerine kıvrılır ve oyun dışı kalır.

14: 40

039 dakika: Başka bir çekince, Roberts bu sefer Greenwood’a faul yapıyor. Manchester,.

14: 38

38 dakika: Manchester için bir başka sol kanat serbest vuruş. Bu kez Fernandes şut atıyor, ancak Bamford barın üzerinden geçiyor.

13: 37

36 dakika: Maguire, tam süratte tökezleyen ve Manchester forvetinin bacaklarına uçan Ayling tarafından kesinlikle elenen Rashford için sol taraftan topa vuruyor ve zorlukları için ayrılmış durumda.

2. 35 pm BST 14: 34

34 dakika: Phillips, koruyucu taç atışından sonra topu Fernandes’den alır. nd, 21 – yarder, Henderson’ın kollarına uçar. Hedefe 2. atış.

stuart dallas shoots at goal
Stuart Dallas objektif Fotoğraf: Peter Powell / Reuters

Yükseltildi

14: 34

33 dakika: Aslında şimdiye kadar hedefe bir atış yapıldı ve video oyunu basitçe sıkıcı geliyor. Korkunç bir koruyucu hata olmadıkça, hedefin olması gerektiği gibi görünmüyor.

14: 31

31 dakika: Fernandes, Leeds hücum yeri dışındaki bir dizi çim alana faul yaptı, ayağa kalktı ve barın üzerinden serbest vuruş başlattı .

14: 30

27 dakika: Lindelof topu kendi sahasında uzaklaştırma teklifinde bulunur ancak Dallas kurtarmaya gelir ve doğrudan oyun dışında bir pas atar.

14: 25

25 dakika: Fernandes, konumun sağındaki bölgeyi keşfediyor, ancak Greenwood’a geri dönüşü tıkalı ve kontrol altına alamıyor.

14: 24

23 dakika: Manchester için bir başka sol kanat serbest vuruşu. Bu sefer Shaw alır ve Ayling temizler.

14: 22

21 dakika: Leeds baskıyı devam ettirir ve Ayling’in düşük orta çizgisi temizlenmeden topu bir süre Manchester yarı sahasında tutar.

ole gunnar solskjaer compliments daniel james as he is replaced by paul pogba
Ole Gunnar Solskjaer, Luke Ayling topu oyuna sokarken arama yapıyor Resim: Jon Super / PA

Yükseltildi

14: 21

19 dakika: Harrison ortada Bamford’a geçmeden önce topu Manchester bölgesinin kenarına getiriyor – Helder Costa sağda tek başına kaldı, çok daha iyi bir hedef . Top Bamford’un hemen arkasına gider ve Shaw’un sol koluna vurur. VAR buna bir göz atıyor ve dahil edilmeye meyilli değil.

14: 17

14 dakika: Manchester, aslında video oyunu. Hala objektif olarak ilk iyi çabalarını arıyorlar, ancak tüm göstergeler bunun geleceğini gösteriyor.

14: 13

12 dakika: Ve başka bir olasılığa neden olur! Bunu yaptığı için şaşkın ve tamamen hazırlıksız görünen Maguire’a sıçrıyor ve top, kalçasından zıplıyor.

14: 12

10 dakika: Rashford bir serbest vuruş sol kanat kazandı, sadece bir çift

14: 08

7 dakika: Rashford, savunmadan uzun bir şutla koştuktan sonra bir atış fırsatı yakalar , ancak ilk dokunuşu kusurludur ve büyük olmasını gerektirir ve dönüşteki şut yanlıştır ve geniş yanar.

ole gunnar solskjaer compliments daniel james as he is replaced by paul pogba rashford shoots wide of goal
Rashford geniş kapsamlı çekim yapıyor Fotoğraf: Jon Super / PA

Yükseltildi

14: 06

4 dakika: Şimdiye kadar hedeflerin sinir bozucu yokluğu şimdi. Gruplar Old Trafford’da memnun kaldıklarında Manchester şimdiye kadar 2-0 öne geçti.

14 : 02

2 dakika: Erken bir olasılık, ancak Greenwood’un Fernandes’in serbest vuruş zayıftı ve gerçekten harika olmadıkça hedefi tehdit etmek için çok uzaktan.

14: 00

1 dakika: Peeeeep! Manchester topu yuvarlıyor.

scott mctominay is challenged by pascal struijk

scott mctominay is challenged by pascal struijk
Scott McTominay’e Pascal tarafından meydan okundu Struijk Fotoğrafı: Laurence Griffiths / Getty Images

Yükseltildi

14:

Manchester’ı tanımlayacağım Bu canlı bloğun geri kalanı için Manchester olarak United. Leeds, Leeds olacak. Açıkça, ikisi de Birleşik. Bunu yapalım.

13: 57

Gruplar kaçışlarında! Futbol yaklaşıyor!

12: 41

Ole Gunnar Solskjaer sohbet ediyor:

Bu özel bir video oyunu. Ligdeki en formda grup. Psikolojik, fiziksel ve taktiksel olarak sınırlama kontrol edilirsiniz. Aslında odaklanmalısın, aslında kafanı ve kalplerini dışarıda tutmalısın ve ciğerlerin kontrol edilecek. Ortaya çıkan 4 büyük video oyunumuz var. Aslında hepsinde optimal enerjiye sahip olmalısınız. Bugün Dan James’i seçtik ve muhtemelen Perşembe günü çeşitli bir seçim olacak. Onun hızı, çalışma hızı ve zihniyeti, harika bir sezon geçirdi. Geçen sezon ve bu sezonun başlarında kendini sorguladığında bir büyü vardı. Bir kez daha yola çıktı.

13: 38

Soğuk bir Bugün Leeds, besbelli. Buradan iyi görünüyor.

elland road, the leeds united stadium

Leeds United ve Manchester United arasında Elland Roadway’de oynanan Premier Lig futbol maçı öncesinde oyuncular ısınır. . Fotoğraf: Jon Super / AFP / Getty Images

13: 10

Opta’ya United’ın en son ne zaman sahip olduğunu sordum 14 hedefe atış ve tepki … davul lütfen … Şubat ayında Southampton’ı protesto etti. Bu, önsözümde kullandığım rakamı hayal ettiğimden daha az şaşırtıcı değil, ancak gerçekten son derece yanlış yapıyor.

a banner is flown over elland road.

Elland Karayolu üzerinde bir afiş dalgalanıyor. Resim: Jon Super / EPA

Yükseltildi

13: 05

Gruplar!

Gruplar aslında çağrıldı, ve işte isimler:

Leeds: Meslier, Ayling, Llorente, Struijk, Alioski, Phillips, Helder Costa, Dallas, Roberts, Harrison, Bamford. Subs: Koch, Poveda-Ocampo, Casilla, Hernandez, Berardi, Summerville, Greenwood, Klich, Shackleton.

Guy Utd: Henderson, Wan Bissaka, Lindelof , Maguire, Shaw, McTominay, Fred, Greenwood, Bruno Fernandes, James, Rashford. Subs: de Gea, Bailly, Pogba, Cavani, Mata, Alex Telles, Matic, van de Beek, Tuanzebe .

Hakem: Craig Pawson.

Leeds United (@LUFC)

Marcelo, Liverpool ile berabere kalan tarafın aynı olduğunu söylüyor, ancak Summerville ve Greenwood yedek kulübesinde çalışıyor

April 24, 2021

Manchester United (@ManUtd)

Grup haberleri zamanı …

#MUFC

# #LEEMUN

Nisan 25, 2013

12: 55

Merhaba dünya!

Leeds aslında bu sezon bazı çılgın sonuçlar aldı. Aslında 4-3, 5-2 ve 5-0 kazandılar, 4-1, 4-2 ve 4-3 kaybettiler, ancak Manchester United’da deplasmanda 6-2’lik mağlubiyetin yığının tepesinde durması gerekiyor. Aslında bu sezon sadece 3 lig video maçında gol atan Scott McTominay, 3. dakikada destek aldı. İlk yarıya 4-1 oldu. Manchester United’da 14 hedefe yönelik şutlar, sadece bu sezon tek bir video oyununda gerçekte sahip oldukları en fazla değil, ancak aslında bunu düşündükleri en çok şey 2013 – 14, incelediğim site bana uygun verileri sağlama yeteneğini bıraktığında. Marcelo Bielsa, takımının gol atmasına rağmen, “Performansımız yoktu; şanslarını attılar ve biz yapmadık” dedi 50 şutlarının yüzdesi hedefe ve sadece United’a 043%. En başından sonuna kadar çok eğlenceliydi. O gün MBM görevlerinde olan Rob Smyth, bunu “çok eğlenceli, neredeyse aşırı zevkli” olan “harika bir sülük festivali” olarak açıkladı.

Bir diğeri bunun gibi, lütfen! Teşekkürler!

.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu