Princessbet promosyonu
Haberler

Kiralık mülk, Toolbox yıldızı Smith Rowe için 3. anlaşmayı 'hazırlıyor'

Aston Rental mülkü, raporlara göre Toolbox saldırganı Emile Smith Rowe için başka bir fiyat teklifi “hazırlıyor”. En güncel ₤30 m kontratları geri çevrildi.

Norwich City’den Emiliano Buendia’yı transfer etmek için kulüp rekor ücretlerini kırdıktan sonra, Kiralık mülk, Smith Rowe’u imzalamak için bir kez daha serpmek istiyor.

Arsenal’li çocuk geçen dönem yükselme sezonunun tadını çıkardı. 37 gezilerinden 7 gol ve 7 asist aldı.


Chatter: ₤20 m

için yepyeni orta sahanın tamamını satın almak için Araç Kutusu

Gunners Premier Lig’i sekizinci sırada tamamladı, ancak Smith Rowe parlayan ışıkları arasındaydı.

Dean Smith’in tarafında şu anda 2 teklif var. bu yaz Smith Rowe için. İlki ₤20 m’yi hak etti ve ikincisi ₤

alanında kaldı. m.

Smith Rowe’un Aston Tatil Evi’nin ilgisi nedeniyle “havaya uçtuğu” belirtildi

Daily Mail aslında Villans’ın üçüncü bir teklif “hazırladığını” bildirdi. 20- yaşında. Şu anki Toolbox’ında 2 yıl kalıyor ve Londralıların ona yepyeni bir anlaşma yapmaya hevesli olduklarını da içeriyor.

Son zamanlarda, eski Villa işvereni Alex McLeish, bir önceki kulübünün Smith Rowe’u transfer etmesi için “kapının hala açık” olduğuna inandığını belirtti:

” Kapı hala açık gibi görünüyor, değil mi?

” Aston Tatil Evi’nin artan bir anlaşma ile geri döndüğünü gördüğünüzde, bu neredeyse yetersiz gibi. Biri yetersiz olduğunu söylerse, o zaman bu daha fazlasını sağlamamız gerektiği anlamına gelir,” dedi McLeish. ante.

” Şimdi birkaç kez gelişmiş bir anlaşma ile geri döndükleri gerçeği gibi görünüyor, aslında bunun yetersiz olduğunu belirttiler.”

Diğer Yerlerde, Nigel Winterburn, Smith Rowe’un teklif edilmesinin bir “felaket” olacağı konusunda kesin olarak ısrar etti:

” Onu bıraksaydık bu bir felaket olurdu, hayranlarımıza tamamen yanlış bir mesaj gönderirdi.

” Gelişim sezonunu geçirmiş genç bir oyuncu, son derece olağanüstüydü.

” Gerçekten bunun kulüp üzerinde çok olumsuz bir etkisi olacağını düşünüyorum, aslında harika bir genç hücum yeteneğimiz var ve onlara teklif etmemiz gerekiyor. başka bir Premier Lig kulübü tam bir felaket olur.”

.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu