Princessbet promosyonu
Haberler

Kiralık mülk sorunundan sonra hata payı yok, diyor Sam

İşveren Sam Allardyce, West Brom’un Aston Tatil evinde 2-2 berabere kaldıktan sonra Baggies ile transferin kenarında hata payı olmadığını itiraf etti.

Keinan Davis’in sakatlığı -zaman eşitleyici, Kyle Bartley’in hatasından sonra, Albion’un hayatta kalma umutlarına bir çekiç darbesi sağladı

Matheus Pereira’nın tekme atışı ve Tyrone Mings’in kendi hedefi Enver El Gazi’nin hücum açıcısından sonra Tatil Evi Parkı’nda neredeyse başarı sağladı.

İkinci sıradaki Baggies, Premier Lig güvenliğinden 9 puan, 5 video oyunu kaldı ve önceki maçlarından 5 galibiyeti hedefledi. Derbiye.

Allardyce şöyle dedi: “Bir sonraki ve bir sonrakine hatasız daha fazla önem veriyor. Aslında Leicester hayal kırıklığına yönelik eylemden memnunum. tehlikeli bir başlangıçtan sonra ruh.

“Son saniyeler dışında hepsi çok iyi çalıştı. 3 puanın bizim için çok önemli olduğunu anlıyorsunuz.

“Bu pozisyondan gerçekten ayrılan grupları ve bunların 6 tanesi ile ilgisi var. Ancak 5 veya 6 gruptan son çiftinizdeki video oyunu gerçekten bunu yaptı.

“Bireyler gruba bir göz atmış ve ‘batacaklar mı?’ Yapmadık.

“Ancak kalecileri ve doğrama işleri için 3. sırada yer alırdık ve bunu gördük. Ekolayzır için bizim hatamızdı ancak çok önemli olamam of the gamers. “

El Ghazi, Semi Ajayi Ross Barkley’i indirdiğinde 9 dakika sonra bölgeden tatil evini önden kovdu.

Ancak Baggies

Ezri Konsa’nın Ainsley Maitland-Niles ve Pereira’nın hücumunu attığı dakikalar.

Okay Yokuşlu öne geçti ve Pereira’nın serbest vuruşu, Albion’dan önceki ilk yarıda çıtayı vurdu. moladan 2 dakika sonra öne geçti.

Konsa, Sam Johnstone’un uzun mesafesini kontrol etmek için çalışmayı bıraktı ve Mbaye Diagne konuma geldiğinde, şutu Mings tarafından Emi Martinez’e çevrildi.

Kiralık mülk, ancak geri kazanılmış ve Johnstone, Bertrand Traore’nin ahşap işçiliğine dar bir açıdan çarpmasından önce Ahmed Elmohamady’nin voleybolunu korumuştur.

Martinez, Kons kaleci kendi yerine yöneldi ve kaleci de aynı şekilde Pereira’nın keskin çabasını tersine çevirdi.

Davis, blokaj süresinin 2. dakikasında seviye atlamaya 5 dakika kala direğe vurdu.

Forvet, Bartley, Albion’un direncini kırmak için Mings’in devrilmesini temizlemek için çalışmayı bıraktığında ilk Premier Lig hedefi için yakın çevreden para kazandı.

“En azından buna layık olduğumuza inanıyorum. işveren Dean Smith, 11.

“Gerçekten dövülmüş olsaydık bu bir rezalet olurdu. dakika Keinan, saygı duyulan ve sevilen bir oyuncu. Bu amaca ihtiyaç duyuyor ve aslında ona müthiş bir artış teklif etti.

“Saldırgan bizdik. Hala bize karşı suçlamanın neden teklif edildiğini sorguluyorum. Görünüşe göre dokunan bir ayak parmağı var. topuğunu, hakem görürse biraz kıymalı turta yemeli.

“Stockley Park’ta kim varsa, şüphesiz ona (hakem Stuart Atwell) ekrana bir göz attırmalısınız.

“Topu gerçekten iyi yönettik, iyi hareket ettirdik ve sorunları tetikledik. Jack (Grealish) oynamadığında bir grup olabileceğimizi ortaya çıkardık.”

.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu