Princessbet promosyonu
Casino

Irish Love

Emerald Isle, İrlanda dedikleri adıyla, şu ana kadar yüzlerce oyuna dahil edildi. Çoğu zaman, aşağıda ayrıntılı olarak ele alacağımız, güzel genç kadınlar, cüce cinler, bira ve bol şansla ilgili simgelerin kullanıldığı Irish Love’da bulduğumuz gibi semboller var. Irish Love, 1×2 Gaming aracılığıyla edinilebilen bir oyundur.

5×3 makaraların üzerinde 10 aktif hat olacaktır. Bu çok ödüllendirici bir oyun değil, en fazla 1.500 katına kadar ödeme yapıyor ve ortalamanın oldukça altında olan% 94 RTP ile. Orta volatilite iyi, ancak oyun etrafındaki en iyi sayılara sahip değil. Özellik açısından, aksiyonu ilginç kılmak için birkaç tür wild, scatter ve iki tür free spin kullanmaya çalışıyor.

Tema ve Tasarım

Irish Love slotundan İrlandalı ile ilgili bir tema almayı bekleyin. Çarkların üzerinde birkaç cüce cin ve güzel kadının varlığı bu oyunu özel kılacak çünkü çoğu slot en fazla birer tanesine dayanıyor, ancak aksi halde grafikler ve normal semboller hemen hemen beklendiği gibi. Altın saksıları, gökkuşakları, kemanlar, ayakkabılar, borular, yoncalar, at nalı ve mantarlar, bunlar makaralarda alacağınız sembollerin geri kalanı olacak.

Sonuç

Irish Love’ın ilginç yönleri olacak ama aynı zamanda orijinal bir hikayesi olmayan ve bir tane bile sunmaya çalışmayan bir slot türü olacak.

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu