Princessbet promosyonu
Haberler

İngiltere yıldızı Male Utd transferini 'beklerken' 'ev arama' başlar

Atletico Madrid’in koruyucusu Kieran Trippier, İngiltere’deki takım arkadaşlarına, haberlere göre bu yaz Male Utd ile anlaşacağına inandığını bildirdi.

Trippier Premier’den ayrıldı. Lig tarafı Tottenham Temmuz ayında Diego Simeone’nin Atletico Madrid’iyle sözleşme imzalayacak 2019 ve bu sezon yer değiştirmesinden dolayı ödüllendirildi, çünkü

İspanyollar La Liga şampiyonluğunu kazandı, Luis Suarez’in son günkü galibiyet golü sayesinde.

Belirli bir görünüm çeşitliliği yaparak, kendisini kulübe bağlayan 1 yıllık sözleşme uzatmasını da sağladı. kadar kadar 2023.


16 Sonuçlar: İngiltere 1-0 Hırvatistan


Trippier, görünüşe göre

bir şımarıklık yapan Guy Utd ile İngiltere’ye geri dönmekle büyük ölçüde ilişkiliydi ₤10 m alıntı, Atletico’nun sağ bekine ₤35 m.

‘ye daha yakın değer vermesine rağmen) ) Başka bir rapor p daha önce ilan edilen haftada Trippier, Red Devils’e kaydolmakla ilgilendiğini İngiltere’deki birkaç meslektaşına açıkladı.

Sadece İngiltere’deki iş arkadaşlarıyla bu konu hakkında konuşmadı. olası bir yer değiştirme, Futbol Uzmanı şimdi, bu yaz Guy Utd için ‘imzalamayı beklediği’ takım arkadaşlarını gerçekten bilgilendirdiğini düşünüyor.

Aaron Wan-Bissaka’yı sağ kanatta bazı rakiplerle birlikte sunmaya çalışan Kırmızı Şeytanlar için ‘önde gelen bir hedef’ olarak düşünülüyor.

Bir kaynak bildirdi Futbol Uzmanı ‘Trippier, İngiltere takımındakilerden oluşan iyi arkadaşlarına geri dönmek istediğini anlamasını sağladı. Premier Lig ve büyük olasılıkla Old Trafford’da sona erecek.’

Trippier’in Male Utd’ye transfer konusunda çok olumlu olduğu ve aslında Kuzey Batı’da ‘ev aramaya’ başladığı anlaşılıyor. İngiltere.

Atletico Madrid, takımları için minimum ₤30 m talep edecek. İspanyollar ₤ m’lik anlaşmalarını reddettikten sonra Premier Lig kulübüyle ‘gelişmiş bir teklifle geri dönmesi bekleniyor’.

Trippier harika bir görüntü sergiliyor çünkü İngiltere, Avrupa Şampiyonu’nun Wembley’deki ilk maçında Hırvatistan’ı 1-0 yendi ancak Male Utd hala ‘olası değil’ koruyucunun hızla dönmesiyle 35 talep oranını ödemek.

Gareth Southgate, sol bekte Trippier oynayarak birkaç kişiyi şaşırttı. Pazar günü ise Atletico’nun sağ bekinin “yetersiz” olduğunu düşünüyor.

İngiltere menajeri şunları söyledi: “O gerçekten değeri bilinmeyen bir oyuncu. İnsanlar hala Atletico Madrid’de olan ve son birkaç sezonda bir savaşçı gibi oynayan oyuncuya değil, birkaç yıl önceki oyuncuya bakıyor.

” son birkaç yılda yaptıklarımızın büyük bir kısmı ve o gerçekten büyük bir verimlilik sağladı.”

.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu