Princessbet promosyonu
Haberler

İngiltere 1-0 Avusturya: Euro 2020'de kendine güvenen oyunculara puan verin

Jack Grealish ve Jude Bellingham, İngiltere’nin Avusturya’ya karşı iddialarını paylaşanlar arasındaydı. Bazıları şansın onları geçmesine izin veriyor.

JORDAN PICKFORD

Kulüp yöneticisinin hala Carlo Ancelotti olduğuna inanan biri gibi oynadı. Pickford’un şu anki barışçıl dirilişi, psikolojik aşırılıkları
aslında büyüleyici, sessiz bir rave tarafından değiştirildiği için eğlenceliydi. Ben Godfrey’in özverili bir şekilde bir saatten sonra konsantrasyonunu kontrol etmeyi seçmesi de dahil olmak üzere, baştan sona sakin ve uyumluydu. Sabitzer’in obüsünden hemen sonra kırma konservesi, orta saha oyuncusu gerçekten vurduktan sonra kendini ayarlamak için bir flaş kullandığı için daha da mükemmeldi. Sirkülasyonu olağanüstüydü, özellikle İngiltere’nin kendi yarı sahasında savunmanın etrafından pas verdiği ve Pickford’un Grealish için orta sahaya sert ancak ideal bir top ile kolektif Avusturya basınını kırmasını istediği ilk yarıda.


TRENT ALEXANDER-ARNOLD


Kulübü için dikkat çekici bir şekilde yürüttüğü aylarca yorucu söylemin
ardından ihtiyaç duyduğu açıklama ekranı. Alexander-Arnold, Tottenham forvetinin pas verme kabiliyetini objektif olarak kazanmadan önce, Kane için bir damga vurarak erkenden dahil edildi. Daha sonra Trippier ve Saka’ya birkaç büyüleyici pas attı, ancak yarım saat sonra hücum performansıyla ilgili olarak soldu. Avusturya erkenden mutluydu ama Alexander-Arnold defansif olarak video oyunu haline geldi ve pozisyon farkındalığının olmamasının 2. yarıda derin bir ortadan geri direğe girmesine izin verdiği bir dakikaya izin vermedi. Eğer bu geç sakatlık
bir hamstring, dörtlü veya benzeriyse, bu çok yazık çünkü şu anki çöpün merkezinde aslında tepki gösteren bir oyuncu var. mükemmel zorluklara karşı mükemmel ve çok daha iyi olmalı.

CONOR COADY

Bir arkaya ait değil 4. Gerçek yetenek açısından takıma gerçekten ait değil, ancak yönetim grubu bir şeyler çok yüksek sesle bağırıyor. Önemli bir müsabakaya giden herkes oynamaz ve kulağa ne kadar aşırı gelse de İngiltere aşkına Coady’nin önemli olduğu zaman oynamasına gerek yok.

TYRONE MINGS

İlk yarı çaprazından önce Kalajdzic’te cehennemden çekici bir çamaşır ipine çarptı Tüm VAR kamçılamaları ile önemli bir rekabete hazırlanırken büyük olasılıkla bu kadar kötü rutinlere girmemenizi tavsiye ederim. Bence bu, forvette takırtının tamamen pratik bir strateji olduğunu seçmeden önce aldığı görüntü. Mings bana Paolo Maldini’yi bu şekilde tavsiye ediyor, özellikle onun iyi bilinen şu sözü: aslında şu anda kaymış,” ilk 8’i göz ardı etmeyi teklif etti ve ondan sonra 11 inci kelimeler.

KIERAN TRIPPIER


Bu hakka sahip bir oyuncu var. Trippier harika değildi ancak bilinmeyen bir pozisyonda güçlüydü ve sağ bek tartışmasının aslında onunla ilgili olmadığını gösterdi; Southgate, Diego Simeone’nin
vesayeti altında gerçekten bu kadar uzun süre yatırım yapmış birini dışarıda bırakmayı hiç düşünmedi kuşkusuz. Özellikle sol kanatta daha az ilerleme sağlıyor, ancak Alexander-Arnold tam tersi olduğunda denge için bu şart. Bellingham’ın işaretsiz başlığının köşesi, berbat bir kılavuzun istisnası olmasına rağmen, sabit parçaları ideal olarak 2018 Dünya Kupası seviyelerine yükselecektir. gönderiler.

JUDE BELLINGHAM

Bir oyuncuyu saçaktan tam gelişmiş saç stiline kolayca taşıyabilecek türden verimlilik. Bellingham’da sadece kalite sergileyen bir şey var ve onun topla ilgili kararları bir genç için gülünç. Avusturya’nın onu elinden almak için uğraştığı nadir olayda bile, orta saha oyuncusu hemen sonra geri aldı. Hedef için yer değiştirmeyi başlatan da orta hatta yaptığı anlaşmaydı.

DECLAN RICE


Hakkında hiçbir not yok. Oynadığı kesin. Belki de etkisinin ve etkisinin en iyi ölçümü, Avusturya’nın tesadüfen 11 çevresinde harika ve tehlikeli görünmeye başlamasıdır. 2. dakika.

JESSE LINGARD

Pek çok kişi, a) hakim olan anlayıştan 02224034 bağımsız olarak, başlangıç kadrosuna eklenmesine doğal olarak performatif olarak kızdı. saat önce
, b) senaryolarda tamamen makul bir seçim ve c) diğer yerlerde geç yaralanma kendisinin veya bekleme listesindeki bir başkasının aslında gerekli olabileceği ve bu nedenle onların çalışması mantıklıydı. Bonus teklif puanları için 5 saniye sonra birine faul yaptı ve genellikle telaşlıydı. Saka’nın hedefi için yer değiştirmeyi tamamlamaya yönelik geçişi harikaydı ve özellikle ustaca, tek dokunuşla oynadığı türden bir oyundu.

JACK GREALISH

Gezegendeki tüm Karen’leri, süpervizörün konuşmaları için hazır olmadığı bir satışa çağırabilirsiniz ve yine de neredeyse bir tüketiciniz olmaz. Grealish kadar zor. 2 koruyucudan eş zamanlı fauller çekerek üstün türüne ulaştı ve bu oyuncular arasında kazara meslektaşının tek golü atmasına yardımcı oldu. Ya Ward-Prowse kalp çarpıntısı yaşatmak için yeterli serbest vuruşlar kazanarak ya da Making Things Occur’u tüm maça yatırın. Umarım bu sıcacık çekim için yanında fırın eldivenleri vardır: O harika.

BUKAYO SAKA

Büyük olasılıkla ülke çapındaki marşla ilgili olarak en zayıf kanıt, ardından ilk 2 dokunuşu taçlarla sonuçlanıyor. Saka daha sonra arka direğe bir vole attı, ancak göründüğünden çok daha zor bir yarı şanstı. Kane’in kaçırdığı ilk yarı şansını geliştiren şey onun enerjisi ve baskısıydı. Setin bu mücadeleyi bir kenara koyduğu ve Saka’nın odağını daha çok bir amaç yapmaya odakladığı geç saatlere kadar Grealish ile rekabet halindeyken savaşı faulle tuttu. Bu yüzey aslında çok da karmaşık değildi. Bahis yapmasaydı Toolbox sahip olduğu müthiş yetenek için daha da değerli olurdu.

HARRY KANE


Aslında sadece 3. Premier Lig Altınını kazandı Boot ve İngiltere’nin tüm zamanların önde gelen golcüleri listesinde 6. sırada, ancak bazı durumlarda sürekli olarak mikserde top beklemek yerine nane olmak için geri çekilme yöntemi birçok kişi için bir çekişme noktası olmaya devam ediyor. Kesinlikle hiçbir şey yapmadan, Kane Alexander-Arnold için fantastik bir dönüş ve orta saha çizgisine yakın bir pasla erken bir olasılık geliştirdi, ardından Grealish’i derinden başka bir müthiş top ile ilk yarı durdurma zamanında yöntemine koydu. Avusturya savunmasında panik tetiklemek için bir noktada zayıf ayaklı bir orta vole ile uğraşması nedeniyle objektiflikten uzak olduğu kesin. Grealish onu oynadığında gerçekten gol atmış olmalıydı. Hedefe giden yolda çok önemli bir rol oynadı, ancak hücum alanına göre oynamalıydı.

DEĞİŞİMLER

JAMES WARD-PROWSE (Rice için, 2018 )


Büyük ihtimalle hisse artışını set olarak görecek Alexander-Arnold’un takımdan ayrılması gerekiyorsa parça seçimi. Bu harika bir argüman, ancak Grealish’in bu yaz kazanacağı sayısız bin serbest vuruşu almak için sahada olması gerektiği gerçeğini göz ardı etme eğiliminde. Yarım saat boyunca pek koruyucu bir güvenlik sağlamadan topun üzerinde düzgün bir şekilde durdu, bu nedenle bu bir promo için bağıranlara güçlü bir hmm.

BEN GODFREY ( Mings için, 11)


Neredeyse Kendi Hedeflerine Sahip Olur ve Gaffesd, aslında asla unutmasına asla izin verilmeyeceği bir dakika ile tamamen unutulur. Küresel futbola ilk dokunuşu için güçlü bir başlangıç. Pickford’un önünde bir Sabitzer çabasını savuşturmasının hemen ardından ve bölgede Avusturyalı bir oyuncu olmadan bir dakika sonra oldukça memnun olan Godfrey, bu sefer kesinlikle emin olmak için onu tribünlere attı. Bir dizi haçla savaştı. Tek yöntem buradan.

DOMINIC CALVERT-LEWIN (Kane için açık, )

O kadar sıçrayabilir ki Son derece yüksek. Aynı şekilde kanalları dikkatli bir şekilde yönetebilir ve bir aşamada hedef boyunca alçak bir top fırlattı, ancak Calvert-Lewin tamamlanabileceğini garanti etmek için yanlışlıkla kendini klonlamayı unuttu.

OLLIE WATKINS (Lingard için açık, 11)


Resimler veya oluşmadı.

Ah. Adil oyun. Muhtemelen çok koştu.

BEN WHITE (Grealish için açık, 02205934 )


Birdenbire en iyi haykırış gibi görünüyor gerekirse çağrılır. Girişiyle orta sahaya oldukça iyi yerleşti ve bundan sonra Southgate’in tek zayıf noktasının esneklik olduğunu anladığı için zahmetsizce savunmaya geçti. Bir atış yaptı ve ardından hepsini yapabileceğini daha fazla vurgulamak için bir başkasını çizgiden çıkardı. Büyük ihtimalle şu anda Hırvatistan’a karşı kaptan olacak.

.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu