Princessbet promosyonu
Haberler

Guy United, 86 milyon sterlinlik Sancho teklifi için Ballon d'Or şartı 'teklif etti'

Guy United aslında Jadon Sancho’nun teklifinin bir parçası olarak bir Ballon d’Or “önerdi”, ancak haberlere göre Borussia Dortmund “ilgilenmedi”.

Sancho’nun aslında uzun süredir Old Trafford’a transfer olmasıyla ilgili. Geçen yaz onlarla Premier Lig’e geri dönmeye hazır görünüyordu.

Kanat oyuncusu The Red Devils ile bireysel şartlara karar verdi, ancak onlar ve Dortmund bir transfer ücretini kabul etmeyebilirler. Alman tarafı, ₤75 m.


Almanlar masayı değiştirirken Manchester United Sancho’ya ‘zorbalık’ etti


Sancho aslında bu sezon Dortmund için etkilemeye devam etti. Bundesliga’daki kaçamağından 8 gol ve 11 asist yaptı.

İngiliz kadroya giriyor Yazan Guy United bu yaz bir kez daha. Transfer maliyeti, yerine getirilmesiyle ilgili teklifin tek bağlayıcı noktası olmaya devam ediyor.

Athletic Aslında Male United’ın bu yaz Sancho için yaptığı açılış anlaşmasının gerçekten girdiğini bildirdi. Eklentilerle, aslında Dortmund’a *75 m.

civarında sağladılar Bundesliga kıyafetleri bir ücret arıyor. Bu yaz sezonu Sancho için ₤86 m ile daha ayrıntılı.

Değerlendirmedeki alanın “aşılabilir” olduğu düşünülüyor. çünkü her iki taraf da olası bonus tekliflerinden bahsediyor. Guy United aslında bir Ballon d’Or hükmü “teklif etti”, ancak Dortmund ilgilenmiyor.

Raporda şunlar yer alıyor: “Görünüşe göre bu teklif artık çoğunlukla bonus tekliflerinin doğasına uygun. son rakamın bir kısmını oluşturan eklentilere açıktır, ancak makul olarak mümkün olmasını isterler. Belirli ödüller yerine grup başarısı üzerinden kulüp kazancına dayalı ödülleri isterler.

” örneğin, aslında United tarafından önerilen ve Sancho’nun yıllık ödülde ilk 3’te yer alması durumunda etkinleştirilecek olan bir Ballon d’Or hükmünü düşünmek.

” Tamamen aynı Şartname United tarafından Anthony Martial ve Bruno Fernandes dahil olmak üzere tekliflere yerleştirildi. United önceden daha garantili para sağladığında buna rıza göstermek.”

Euro 2020 nihayet burada– bir Yepyeni çok sporlu sitemiz World Sport’un lansmanını kutlamak için bir ön izleme programından daha iyi bir anma yöntemi var mı?

.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu