Princessbet promosyonu
Haberler

Foxes 25 milyon avroluk gelişi mühürlerken Liverpool, Leicester kahramanını hedef alıyor

Liverpool, Foxlar’ın Boubakary Soumare’nin kesinleşmesini sözde imzaladıktan sonra Leicester Şehri kahramanı Youri Tielemans’ın yer değiştirmesiyle ilişkilendirildi.

Kızıllar Haziran sonunda Georginio Wijnaldum’u, şu anda kulüpteki son maçını Crystal Palace’a karşı oynadıktan sonra anlaşması sona erdiğinde kaybedecek.

Hollandalı döndü 31 bu yıl ve finansal olarak daha ödüllendirici şartlar konusundaki anlaşmasını uzatmak yerine ayrılmasına izin vermek, Jurgen Klopp’un ödülünün yeniden büyümesindeki ilk büyük yer değiştirme. kazanan takım.


Liverpool? Gerçek ‘kötü şampiyonlar’ Manchester City’dir


Klopp’ta olası bir boşluk bırakacak Orta saha, bu yaz mevsimini Flaman gazetesi ile doldurmaya çalışabilir Het Nieuwsblad Leicester orta saha oyuncusu Tielemans’ın Liverpool menajerinin kısa listesinde yer aldığını açıkladı.

Foxes bu ay daha önce FA Cup’ı kazanmak için Chelsea’yi yenerken Belçika’nın global oyuncusu galibiyet golünü attı, ancak Brendan Rodgers tarafı Şampiyonlar Ligi için onay almak için çalışmayı bırakarak sezonu düşük bir şekilde noktaladı.

Premier Lig sezonunun son gününde Şampiyonlar Ligi’ni almayı başaran Liverpool, Het Nieuwsblad , Tielemans’ın Pazar günkü son düdükte gözyaşlarının bu yaz sezonundan ayrılabileceğinin ‘farkına vardığını’ açıkladı.

Rapor, Liverpool’un ‘dönebileceğini de içeriyor. Guy için Tielemans alternatiflerinden birine Utd da aynı şekilde tartışılmaktadır.

Ve Leicester şu anda yerinde RMC Sport basın muhabiri Mohamed Bouhafsi’nin yerine geçebilir, Lille ve Tilkilerin gerçekte bir ‘genel düzenlemeye’ ulaştığını açıkladı. Soumare’in Premier Lig’e transferini görecek.

Bouhafsi, bunun bir ‘EUR 25 olduğunu içeriyor. Lille orta saha oyuncusu aslında beş yıllık bir anlaşma imzalamışken ‘tıbbi’ gelecek hafta ‘olacak.

Genel düzenlemeye ulaşıldı Boubakary için Lille ve Leicester City arasında # Soumaré – EUR 25 m teklif, önümüzdeki hafta tıbbi, 5 yıllık anlaşma bekler

– Mohamed Bouhafsi (@mohamedbouhafsi) Might 26, 2021

Öte yandan, Liverpool’dan ayrılan orta saha oyuncusu Wijnaldum Pazartesi günü itiraf etti Liverpool’dan ayrılmasının tek pişmanlığı bir ödülü tamamlayamayabileceğidir. .

Wijnaldum kulüp sitesine bilgi verdi.

“Aslında yine de durumu tersine çevirip Şampiyonlar Ligi’ni ele geçirdiğimiz için çok mutluyum.”

“Sanırım bu Bu kulübün sahip olması gereken bir şey, hayranların layık olduğu bir şey – ve aynı şekilde oyuncular da – ancak diğer tarafta, aynı şekilde talihsiz ki, bu benim son video oyunum olacak gibi görünüyor.

“Muhtemelen sahip olacağım tek pişmanlık, bir unvana veya ödüle güvenemeyeceğim, bu gerçekten benim için, hayranlar ve herkes için gerçekten harika olurdu.

” Ancak sezon boyunca yaşadığımız durumları herkes anlıyor. Gerçekten zorlayıcıydı – gerçekten zorlayıcıydı.

“Ancak, birkaç hafta önce bunu nasıl değiştirdiğimize bakarsanız, pek çok kişinin son olabileceğimize inanacağına inanmıyorum. Üçüncülük ve Şampiyonlar Ligi’ni kazanın. Bu harika.

“Liverpool’u Şampiyonlar Ligi’ne getirebileceğimiz için çok mutluyum ki bu ligden ayrılırken genellikle onları mükemmel bir yere koyuyorum.”

.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu