Princessbet promosyonu
Haberler

Fernandinho: City, CL son yolculuğunda gerçekten yepyeni zirvelere ulaştı

Yayınlanma tarihi: Salı 25 Might 2021 10: 53 – Haber Masası

Manchester City kaptanı Fernandinho, kulübün en son Şampiyonlar Ligi için yöntemlerinde yepyeni şartlara ulaşmasını tavsiye etti.

Brezilyalı, Cumartesi günü Porto’da Avrupa kulüp futbolunun en önemli ödülü için Chelsea’yi idare eden City’nin aslında Avrupa’da yıllarca süren şiddetten sonra olgunlaştığını düşünüyor.

Bu aslında City’nin 10 Şampiyonlar Ligi’nin başarısıydı ancak proje, reg önemli bir iç üstünlükten dolayı, daha önce son 4’e bile ulaştılar, 2016.


Premier Lig 2020 / 21 kazananlar: Guardiola, Bielsa, West Ham


Fernandinho aslında Guy City yöntemin her eylemi 2013 ancak kendi bireysel misyonu daha da geriye gidiyor, Shakhtar Donetsk ile seçkin rakipler 2006

36 – yaşındaki çocuk şöyle dedi: “Hâlâ Grubun aslında hiçbir zaman sonuna kadar ulaşamadığı, bu rakiplerde vasıfsız olduğumuza dair önyargı, ancak bu sezon grubumuzun gerçekten yüksek bir gereksinime ulaşmak için başardığına inanıyorum. teknik düzeyde ve deneyim açısından ve diğer birçok açıdan.

“Sezon boyunca pek çok sorundan kurtulduk ve şimdi aslında, muhtemelen bu grubun ulaşmayı başardığı en büyük gereksinimlerden biri olan bir gereksinime ulaştı, özellikle Pep’s ( Guardiola ‘nın) yönetimi.

“Hiç şüphe yok ki eşsiz bir his. Şahsen benim için, aslında bir süredir Avrupa’da oynadığım için, aslında çok sayıda Şampiyonlar Ligi sezonunda oynama olanağım oldu ve City ile yarı finallere, Shakhtar ile çeyreklere kadar geldim. asla sonuncusunu yapmadım, bu yüzden gerçekten ödüllendirici.

“Gerçekten memnun edici bir dakika, büyük bir onur ve hiç şüphe yok ki sizi daha çok yapar ilham verdi. “

City, aynı şekilde, ikna edici tasarımda Premier Lig’i kazandıktan sonra video oyununa zirvede girdi. Geçen ay toplanan Carabao Kupası ile aslında şu anda unutulmaz bir sezon oldu, ancak Fernandinho şu anda rahatlamanın mümkün olmadığını belirtiyor.

aslında sürekli olarak teklif vermeli 100 yüzde 100 ve bunun gibi bir video oyununun 200 yüzdesi kazanmak için yeterli olmayacak.

“Bu nedenle, en iyi şekilde yapabiliyoruz ki, Cumartesi olduğunda iyi oynayalım, verimliliğimiz ve karakterimiz için tüm sezon yaptığımız şeyi yapalım ve her iki grup için de büyük bir olay olacak bu video oyununu kazanmaya çalışalım. “

Anlaşması Cumartesi günkü video oyununun ardından sona eren ve henüz geleceğini belirleyemeyen Fernandinho, artık rutin bir başlangıç değil.

Yine de, Paris St Germain’e karşı yarı finaldeki 2. maçtaki komuta verimliliği ne kadar önemli olduğunu gösterdi.

“Hiç şüphe yok ki ben bir kaptanım ve kulübün en kıdemli oyuncuları olduğum için, Bazı durumlarda bir bireyin büyük bir gerilim veya baskı altındayken kafasını kaybetmesi basit olduğu için, adım atmayı ve grubun iyiliği için bir şeyler düzenlemeye çalışmayı gerektirir.

“Oyuncuların bu tuzağa düşmesini engellemeye çalıştım, grubun verimliliğine zarar vermemek için, çünkü bu seviyede bir video oyununda böyle bir oyuncuyla oynamak büyük bir ayrım. “

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu