Princessbet promosyonu
Haberler

Ex-Spurs koruyucusu Levy'ye bu yaz sezonunda 'nakit yatırım yapmasını' tavsiye etti

Önceki Spurs koruyucusu Alan Hutton, Daniel Levy’yi “para yatırmak” için motive etti, böylece kulüp ‘dev 6’ rakibiyle rekabet edecek.

Tottenham ile anlaşma öngörülemeyen bir yaz mevsimi. Harry Kane’in kulüpteki geleceğiyle ilgili şüpheler var.

Forvet kısa süre önce Spurs’e ayrılmak istediğini bildirdi. kendisine grup ödülleri kazanmak için çok daha iyi bir fırsat sağlamak istediği için.

Paulo Fonseca Tottenham süpervizörü olarak meh

[Levy’s] Kane, son haftalarda Male United ve Guy City benzerliği ile ilgiliydi.

Spurs hala bir süpervizörsüz [Levy’s] Paulo Fonseca’yı yepyeni menajerleri olarak atamaya kararlı görünüyorlar.

Önceki Roma süpervizörü sezon sonunda kulüpten ayrıldı ve aslında eski- Tottenham() tarafından değiştirildi. süpervizör Jose Mourinho.

Hutton gerçekten bilgilendirdi

Futbol Uzmanı Levy’nin önümüzdeki birkaç yıl içinde Spurs’ün nereye girdiğini göreceğini seçmesi gerekiyor:

” Alıp almak yok, [Levy’s] işin tarafı. pazarlama, arena ile ilgili, inanılmaz.

” Ancak bir başkan olarak, kulübün nereye gittiğini görüyorsunuz? Kulüpten ne istiyorsunuz? Premier Lig için mücadele etmek ister misiniz? Önde gelen 4 için mücadele etmek mi yoksa sadece Avrupa Ligi için var olmak mı istiyorsunuz? Nerede olmak istiyorsun?

” Bu ligin zirvesi için zorluysa, nakit yatırım yapmalısın. Kimse oyalanmaz. Gerçekte sahip olduğumuz yerde bu tür bir bakış açısına sahip olmak için en iyi eğitim okulunu aldık, küçük çocukları yetiştiriyoruz, bu bir görev.

” Gelecek için birkaç çocuk yetiştireceğiz, bu beş yıllık bir iş. Antonio Conte bunu yapmak istemiyor. Şimdi kazanmak istiyor, Mourinho’nun şimdi kazanmak istediği gibi.

” Bu, Daniel Levy’nin çıkıp taraftarlara ve dahil herkese yanıt vermesi gerekeceği endişesi. Nerede? Bu grubun bir sonraki sezona ya da 2. sezona girdiğini görüyor musunuz? Yüksekte görmek istiyorsa nakit yatırım yapması gerekiyor. Gerçekten bu kadar kolay.”

Euro sonunda burada– ve anmak için yepyeni çok sporlu sitemiz World Sport’un lansmanını işaretlemek için bir ön izleme programından daha iyi ne olabilir? ?

.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu