Princessbet promosyonu
Haberler

Dyche: Burnley, Leeds yenilgisinde 'tıbbi son' olmadı

Sean Dyche, Burnley’nin Leeds’e karşı 4-0’lık ev mağlubiyetinden ‘tıbbi sonun’ olmamasının suçlanacağını belirtiyor.

Clarets, Grass Moor’da coşkuyla başladı, ancak pozitifliklerini ödüllendirme hedefi bulamadı.

Leeds sonunda skoru 44. Dakikada açtı. Mateusz Klich ileriye doğru koşarken Burnley geri çekildi ve orta saha oyuncusunun alt köşeye harika bir yüzey kıvrılmasına izin verdi.


GÖRÜŞ NOKTASI: Adriano: İmparatorun yepyeni düzyazı etkili ve en iyisiydi


Aradan sonra Burnley seviye atlamak için harika bir fırsat yakaladı. Matej Vydra, Illan Meslier ile topu alıp tek başına gitmeyi başardı.

Ancak genç kaleci, şutunu çekti ve şutunu çekti. bir köşe.

O andan itibaren Leeds sınıflarını gösterdi. Jack Harrison evden bir Ezgjan Alioski çekimi yaptı ve daha önce 2 kez çekti Rodrigo, göz kamaştırıcı bir hızlı ateş atağı attı

Öte yandan, James Tarkowski ve Johann Berg Gudmundsson, 2. yarıda ev sahibi için dönüşüm için çalışmayı bıraktı.

Yenilgiden sonra konuşan Dyche, bilgilendirildi BT Sport (aracılığıyla BBC Sport ): “Bilimsel oldukları yöntemde şiddetliydi, işe yaradı

“İyi başladık ve bunu durdurduk, onların tercihlerine bir hedef sağladık. Önde 2 alırlar ve altın fırsatlarımız oldu ve onları kaçıramazsınız. Leeds reytingle birlikte sonuç veriyor ve aslında bunları kaçırmamalıydık.

“Bu olasılıklar, video oyunu, kaleci 2 harika durak yapıyor.

“Oyuncularımdan daha fazlasını sormak zor, psikolojik bir videomuz var Pazartesi günkü maç ve büyük bir sonuç, gerçekten yaptığımızdan daha fazla hareket etmemizi bekliyordum, ancak fiziksel olarak hala işindeydik.

“Tıbbıydılar, mükemmel bir sezon geçiriyorlar ve harika bir sezon geçiriyorlar. Sadece sezonu sonuna kadar görmeye çalışıyormuşuz gibi görünüyoruz – oyuncularım gerçekten çabaladı.

“Zor video oyunları, tüm video oyunları çeşitli faktörler için zordur. Bizim için düzeliyor, aslında korkunç yaralar aldık ve zeminde biraz zayıf kaldık, ancak bizden hiçbir çaba sarf etmedik, sadece tıbbi sonun yokluğu. Şüphesiz onlar mükemmel bir kıyafet Leeds. “

Sonuç, Leeds’i liderlik arayışında tutuyor 10 yüzey, Burnley ise 15 39 puan.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu