Princessbet promosyonu
Haberler

Denizci, Euro açılışı öncesinde 'harika' Southgate'i alkışladı

Yayınlanma tarihi: Perşembe Haziran 2021 5: 14 – Haber Masası

David Seafarer, önceki İngiltere takım arkadaşı Gareth Southgate’in ülke çapında “harika” bir grup süpervizörüne dönüştüğünü düşünüyor.

Kaleci Denizci , bir boyunca 50 kapakları kim kazandı – Southgate’in Salı günü yayınladığı ülkeye açık mektubunda, dünya çapında bir yıllık meslek, standartların ötesinde yönetim niteliklerini ortaya çıkardı. )

Southgate oyuncularına her video oyunundan önce diz çökmeye devam edeceklerine dair güvence verdi Euro’da 365


ve onları “futbolla kalma”maya ve bağnazlık ve eşitsizlik yerine seslerini yükseltmeye teşvik etti.

Paulo Fonseca Tottenham süpervizörü olarak meh


Denizci

PA haber şirketi: “Harikaydı.

” Sahada göz kamaştırıyor ve şimdi saha dışında ne kadar harika olduğunu ve her senaryodaki anlayışının ne kadar mükemmel olduğunu gösteriyor.

” İngiltere’nin diz çökmesini sağlamak için bile. Bunun kesinlikle arkasındayım ve gerçekten iyi idare etti.

” Oraya çığlık atarak gitmiyor, mesajını anlamlı, faydalı bir şekilde gönderiyor. Bireyler dinliyor ki bu ana nokta.”

Denizci, İngiltere için Euro’da hedefte kaldı 96 Southgate’in hücumu, yarışmayı kazanan Almanya’ya karşı yarı final atışlarında korunduğunda.

Southgate, ardından Aston Tatil Evi, aksi halde mükemmel bir rekabet yaşadı ve devam etti 51 ulusunu arar, ancak Seafarer o zaman geleceğin İngiltere süpervizörüyle birlikte oynadığına inanmadığını itiraf etti.

” Hayır, gürültülü bir adam olmadığı için yapmadım,” dedi Seafarer. “Sürekli pozitifti, ancak bir Gazza (Paul Gascoigne) veya Incey (Paul Ince) ya da (Alan) Shearer gibi bu tür kişilerin yakınında hiçbir yer yoktu, bu adamlar sürekli olarak öndeydi ve oldukça büyük bir ses çıkardı.

” Ancak Gareth gerçekten taktiksel olarak bilinçliydi. Middlesbrough, denetçilik mesleğinin başlangıcıydı ve İngiltere Under- s’yi aldığında. ‘Bunun harika bir eylem’ olduğuna inandım ve gerçekten İngiltere süpervizörü olduğu zaman, ‘vay, bu çok büyük bir eylemi andırıyor’ dedim. Her şeye hazır mı?’

” Ancak şu anda Under’dan çok sayıda koçluk yapmış olması nedeniyle gençlerin saygısını kazandı. -21 grubu, bu yüzden ona gerçekten yardım etti.

” Eğer samimiysem, o sadece gelişti ve çok daha iyi. Bununla birlikte öğrendi, her ne pahasına olursa olsun, arkasında mükemmel bir grup var ve sadece gelişiyor ve çok daha iyi.

” Ve ondan sonra yarı- Dünya Kupası finallerinde, sadece kendisi için değil, İngiltere için de harika bir tarih geliştirmek için harika bir fırsatı var.”

Euro 2021 nihayet burada– ve anmak için bir ön izleme programından daha iyi ne olabilir? yepyeni çoklu spor sitemiz World Sport?

2021

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu