Princessbet promosyonu
Casino

Crystal Sevens

Oyun

İlk iki makarada iki kristal alırsanız, kalan üç makarayı tekrar döndürecek başka bir dönüş elde edersiniz. İstediğiniz şey daha fazla kristal veya 3x vb. alabilirsiniz.

Oynayın ve ekranın herhangi bir yerinde 5 kristal alırsanız, sayı bonusunu oynayabilirsiniz.

Sayılar Bonusu, yukarıda listelenen oyunda ilerlemek için oynamanız gereken şeydir. Sayı bonusuyla, bir oyun tahtası 1’den 9’a kadar sayılarla bir tic-tac-toe’a benzer. Makaralar dönmeye başlar ve onları durdurmak için döndürme düğmesine basarsınız. Açık olduğu sayı ne olursa olsun yanar. Amaç, dikey, yatay veya çapraz olarak bir çizgi çizmektir. Bir çizgi yaparsanız, bu mini progresif olacaktır, daha fazlasını yaparsanız daha yüksek progresiflere geçeceksiniz. Tüm masayı doldururken, yavaş yavaş en iyiyi kazanacaksınız.

Döndürmelerinizi 5 makarada bitirseniz bile, yine de şanslı olabileceğinizi ve oyunun size BONUS dönüşleri aldığınızı söylediğini unutmayın. Bu, sayı tahtasında bir satırı doldururken çok yardımcı olabilir. Ne kadar çok BONUS döndürürseniz, panoyu doldurma şansınız o kadar artar. İşte Crystal Sevens slotunun bir özeti.

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu