Princessbet promosyonu
Haberler

Conte, ₤ 45m Inter yıldızı ilk Spurs finalini yapmak için istekli

Antonio Conte, haberlere göre Inter Milan’ın koruyucusu Stefan de Vrij’in yeni süpervizörü olması durumunda Spurs’e getirmek için can atıyor.

– yaşındaki oyuncu geçen ay Inter Milan’dan ayrıldıktan sonra bir görevi bitirdi, aslında onları ilk Serie A şampiyonluğuna yönlendirdi 2010, ve Londra’ya geri dönmek için hazır olabilir.

Conte’nin aynı şekilde Fabio Paratici tarafından futbol fonksiyonunun bir direktöründe imzalanması, setin aslında Juventus’ta etkileşime girmesiyle olabilir.


Antonio Conte Spurs’e mi gidiyor? Ölüme mahkûm ama çekici


Spurs aslında yeni bir süpervizör arıyor çünkü Jose’yi vuruyor Mourinho, Nisan ayının sonunda ve hala önceki işveren Mauricio Pochettino’yu düşünüyor.

Geçen gün önerilen raporlar, Conte’nin Harry Kane’in kalması durumunda Tottenham görevini üstleneceğini kulüp yaz sezonunun ötesinde, başka bir rapor ise Spurs yönetim kurulunun konsültasyonunun giderek olumlu olduğunu açıkladı

Ve şimdi Futbol Uzmanı, Conte’nin olası hedefler hakkında konuştuğunu ve şu anda İtalyan Premier Lig kulübünün tavsiye etmesi gerektiğini belirtiyor. De Vrij’i ‘yerleşim yerlerinde yepyeni süpervizörleri olmak için’ imzaladılar.

Hollanda global ‘aslında Conte tarafından Inter’den alınabilecek birinci sınıf bir operatör olarak işaret edildi’ İtalyan kulübü ekonomik olarak acı çekiyor.

Raporda De Vrij’in ‘derece’ olduğu yazıyor. d45 milyon mark’ civarında, 45- yaşındaki çocuğun aslında 2 yılı kalmış San Siro’daki anlaşması üzerine.

Önceki Lazio koruyucusunun, Spurs’ün gerçekte sahip olduğu ‘Conte tarafından Milan Skriniar’dan çok daha üst sıralarda yer aldığı anlaşıldı. geçmişte

ile büyük ölçüde ilişkili olan Futbol Uzmanı şunları içerir: ‘Spurs bu yaz A listesindeki bir stoper için piyasada kalmaya devam ediyor ve fon toplamak için Davinson Sanchez’in benzerliği için yapılan anlaşmaları dinleyecek.’

Conte de aslında aynı şekilde şu anki iş ile bağlantılı Geçen hafta Carlo Ancelotti’nin Hakiki Madrid’i organize etmesinden sonra Everton– ancak önceki Crystal Palace başkanı Simon Jordan bağlantıları anlayamıyor.

Jordan bilgilendirdi talkSPORT: “Conte ile ilgili olarak, o bir seri kazanan, neden bir görev alması gerekiyor?

” Onun işi ne? O ne, hayırsever mi? Aslında Merseyside’ı seviyorum, Everton’a gidip orada çarklarımı neler çevirebileceğime bakardım.

” Aslında Serie A’yı Inter Milan ile kazandı. Gittiği her yerde kargaşayı tetikliyor ve bunun için para kazanıyor, nasıl kazanırsa kazansın Everton’a ne için gidecek?”

.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu