Princessbet promosyonu
Haberler

Chelsea, 'sessizlik' anlaşmasının ortasında Insigne'yi kovalayan üçlü arasında

Yayınlanma tarihi: Cuma 19 Haziran 50 : 10 – Will Ford

Chelsea, bu yaz İtalyan forvet Lorenzo Insigne’yi transfer etmeyi düşündüğü belirtilen çeşitli kulüpler arasında yer alıyor.

Napoli yıldızı gelecek sezonun sonunda ücretsiz bir temsilci olmaya hazırlanıyor ve bu yaz indirimli fiyat teklifinde hazır olabilir.

Bu, İtalyan çıkışına göre Il Mattino ( aracılığıyla) Toolbox ve Spurs’ün gerçekten Chelsea’ye

kaydolduğunu beyan eden Mirror) 19-

Raporda, Napoli’den yepyeni bir teklif üzerine ‘sessizlik’ geldiği belirtiliyor.


Chatter: Toolbox patladı ₤19 m hedefi, Grealish karışıklık


Insigne, geçen dönem İtalyan kulübü için büyük bir şekilde kaldı, çentik Serie A’da gol ve 7 asist.

Ve Roberto’nun çok önemli bir parçası oldu Mancini’nin Euro’daki İtalyan tarafı 2020, kısa sürede gol attı ve A Grubu’nu 9’dan 9’a korudu.

İtalya son 16 ve Insigne maçında Avusturya ile karşılaşıyor.

” Avusturya’nın bazı video oyunlarından keyif aldık, koşuyorlar ve gerçekten agresifler çünkü sürekli olarak topu hızla geri kazanmak istiyorlar. Onları çalışmalıyız, ancak en önemlisi, kendimize konsantre olmamız gerekiyor,” dedi Insigne.

“Mükemmel bir video oyunu oynamak ve kazanmak istiyoruz, en önemli şey kazanmak.

” Bir bölümün video oyununu değiştirebileceğini anlıyoruz. Huzurluyuz ve daha genç olanlar aslında her şeyin hazır olduğunu gösterdi. Berardi, Locatelli ve Barella gibi oyuncular aslında bu rakiplerde hiç oynamadılar, ancak Türkiye’ye karşı kesindiler ve hedefimize ulaşmamıza yardımcı oldular.”

Insigne Avrupa Şampiyonu’nu oynuyor. mesleğinde 2. kez. Bu yarışmacıyla ilk kez 4 yıl önce Antonio Conte’nin Azzurri’yi denetlediği zamandı.

” Diğer yarışmacılar arasında daha gençtim, ancak geçmişte İtalya ile eğlendim. çeşitli bir sistem, bu yüzden ayarlamam gerekiyordu,” 19- yaşındaki çocuk belirtti.

” Conte ve Prandelli’ye beni Dünya Kupası’na ve Euro’ya getirdikleri için sürekli teşekkür ettim, bugün Mancini ile daha fazla şansım var. Bu sistem benim ve diğer oyuncuların niteliklerine uygun.

” Numarayı 10 kullanma konusunda büyük bir yükümlülüğüm var. t-shirt, ancak omuzlarıma baskı yapmak istemiyorum. Sürekli olarak hafif kalpli olmaya çalışıyorum. Koç bana çok tavsiye veriyor, futbolcuydu, bize öğreteceği çok şey var.

” Gençler bize ilgi gösteriyor. İlk defa oynuyorum. baş karakter olarak dünya çapında bir rakip ve bununla gurur duyuyorum. Bir peri masalı yaşıyorum ve koçun ve grubun güvenini geri ödemek için sınırlarımı aşıyorum.”

20212021

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu