Princessbet promosyonu
Haberler

Chatter: Male Utd Varane yarışında Prem rakibinden geri çekiliyor

BAYERN NAGELSMANN İLE AÇIK KONUŞMALARI

Pazar Tottenham için harika bir gün değildi. Onlar, Wembley’e gelmekte zorlanarak çatal bıçak takımı fırsatlarını kabarttılar. Ana denetim hedeflerinin Bayern Münih ile görüştüğü ortaya çıktı.

Daniel Levy, Julian Nagelsmann’ı işverene istiyor Önümüzdeki sezon uyarıyor ancak başkan 33 yaşındaki çocuğu Londra’nın kuzeyine taşınmaya ikna etmek için itirazı açmanız gerekecek. Nagelsmann aslında RB Leipzig’e yaz aylarında ayrılmak istediğini bildirdi, ancak The Independent , Bayern’in şu anda şu anda ile görüşmeler başlattığını bildiriyor. koç Hansi Flick’i

değiştirmeyi amaçladıkları için, Levy için bir hafifletme: ₤ 26 milyon Hedef Leipzig arzusunu uzlaşma olarak belirtir – rekor bir tutar bir gözetmen.


Male İl 1- 0 Mahmuzlar: 16 Carabao Kupası Son Sonuçlar


CHELSEA KURŞUN VARANE YARIŞI
Bazıları bugün Manchester United için de endişe verici fısıltılar. Açıkçası, Red Devils artık Rapahel Varane’yi imzalayan liderler değil.

United’ın Orijinal Madrid koruyucusuna kalıcı bir ilgisi var, anlaşmasının son yılına yaklaşıyor. Red Devils’in Varane için kesin bir yer değiştirme yapması bekleniyor, ancak görünüşe göre bir Premier Lig yarışmacısı aslında onlara doğru bir yürüyüş yaptı.


Mundo Deportivo , şu anda ana koruyucuyu indirmenin favorileri Chelsea. Hikaye, Blues’ların aslında Real’in


talep ettiği ₤ 61 milyonu ödeme isteklerini belirttikleri yönündedir. – yaşında.


F 365 Devletler: UEFA kimseyi kandırmıyor – zorbalara karşı koymalılar


ALET KUTUSU WORRY GERÇEK VENGEANCE ODEGAARD ÜZERİNDE

Hem United hem de Chelsea, Süper Lig’e kaçışlarının bir sonucu olarak, eğer varsa, büyük olasılıkla hangi yankı uyandıracaklarını bulmayı bekliyorlar. Araç kutusu da, Florentino Perez’in sinirlerini kaybettikleri için onlardan bireysel olarak intikam alabileceğinin vurgulandığı belirtiliyor.

Gunners, Martin Odegaard’ı imzalamaya istekli. bu yaz ancak Mikel Arteta, oyun kurucu için makul bir maliyet istemek için Orijinal’e güveniyor. The Sun , Perez’in Toolbox’ı veya diğer yılanlardan herhangi birini, herhangi bir iyiliği yapacak durumda olmadığını ve bunların fiyatını düşürebileceğini belirtir. Norveçliler için bir yer değiştirme.

Bu komik görünebilir, çünkü ESL’nin bir şey olduğu tüm faktör, Genuine ve Barca’nın parasız olmasından kaynaklanıyor.

.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu