Princessbet promosyonu
Haberler

Chatter: Liverpool, Roma orta saha oyuncusu ile ilgili

Liverpool, sadece ₤ 24 m. Ve Toolbox için çok ihtiyaç duyulan mükemmel haberler var …

REDS TO RAID ROMA

Inbound Roman menajeri Jose Mourinho şu anda yepyeni orta saha oyuncuları işe alma arzusundan bahsetti. Bu Liverpool için harika bir haber olabilir …

Kızıllar aslında Lorenzo Pellegrini’yi uzun süredir izliyorlar. ve özellikle Mourinho, Roma’nın motor alanını restore ederse, bu yaz küresel İtalya’yı kapabilir.

Pellegrini, başkentte yepyeni bir teklif imzaladı ve serbest bırakıldı tedarik düşük kalıyor, yaklaşık ₤ 24 milyon. 24 – yaşındaki – yaza kadar yepyeni terimler yazmazsa, Roma ile satışa açılacaktır. Ayna , Liverpool’u Gini Wijnaldum’un yerine geçecek bir yer ararken sıranın önüne koyuyor.


F 365 İçerir: 12 İngilizce Şampiyonlar Ligi son verimlilikleri


MOURINHO DESIRES DE GEA REUNION

Mourinho aslında Pierre-Emile Hojbjerg ve Nemanja Matic gibi sadık teğmenlerinden birkaçı ile ilişkili.

David De Gea hayret ederken Manchester United Geçen gece Avrupa Ligi’ne bilet ve İspanyol kaleci daha geri dönüşü olmayan bir şekilde Roma’ya geri dönebilir.

De Gea, Old Trafford’dan ayrılabilir bir yıl sonra 1 numaralı alanını Dean Henderson’a kaptırdıktan sonra. Todofichajes , Roma’nın kaleci için taşınacağını açıkladı, kim sadece ₤ 23 milyona teklif edilebilir.


Solskjaer, ‘olağandışı’dan sonra De Gea’yı alkışlıyor Roma’ya karşı yarı final


ALET KUTUSU HALA KURŞUN BISSOUMA YARIŞI

Yves Bissouma. Perşembe günü, Manchester City’nin Tottenham, West Ham ve Everton arasında baskı yaptığı bildirildi.

Ancak Ekspres Araç Kutusu’nun hala Brighton orta saha oyuncusu için hattın önünde.

Mikel Arteta’nın ‘hizmetlerini korumak için yarışta çoğunluğundan daha yakın olduğu anlaşılıyor’. Ve Tanrı anlıyor Nişancı menajeri bazı harika haberler istiyor

Bu rapor Bissouma’nın değerini yaklaşık olarak gösteriyor ₤ 40 milyon, bu, Brighton için, ortalarında dolaşan ₤ 40 milyondan daha lezzetli görünüyor Şehrin ilgisi.

.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu