Princessbet promosyonu
Haberler

Carragher ve Fowler, Melwood'da futbolu sürdürmek için işbirliği yapıyor

Daha önceki Liverpool oyuncuları Robbie Fowler ve Jamie Carragher, web sitesi için yepyeni bir ortak akademi ortaya çıkararak futbolun kulübün eski Melwood eğitim okulunda devam etmesini garantilemek için işbirliği yaptılar.

Kızıllar, Ağustos ayında şehrin West Derby bölgesindeki kalıcı evlerinden ayrıldılar ve yakınlarda kendi akademilerinin web sitesinde ₤ 50 milyon amaca yönelik inşa edilmiş bir merkeze taşındılar. -Kirkby tarafından.

Yeniden büyüme grubu Torus, Melwood’un sahipliğini aldı ve mahalle bağlantıları ile karma kullanımlı, uygun maliyetli ve sürdürülebilir bir emlak planı için hevesli bir hazırlık yaptı.


MEDIAWATCH: Liverpool yenilgisi için Fred veya Bailly’yi değil taraftar gösterilerini suçlayın


Bunun bir parçası olarak, Fowler-Carragher Akademisi, tüm süreç boyunca çocuklar için yepyeni eğitim ve öğretim şanslarını kullanan bir koleje ev sahipliği yapacak olan mevcut yapı için işlevsel görevi yerine getirecektir. şehir ve broade r alanı.

Yüzün! Olimpiyatçılar Steve Parry ve Beth Tweddle liderliğindeki Beth Tweddle Gymnastics, aynı şekilde, merkezden bir spor merkezini serbest bırakacak.

“Melwood’un tarihindeki yepyeni bir döneme başlamak için Torus ile ortaklık yapmak çok güzeldi. Fowler-Carragher Akademisi için doğal uygun ve bölgesel çocuklara ve gençlere çabalama ve başarılı olma şansı sağlama hedefimiz, “Melwood’da uzman meslekleri desteklenen ve oluşturulan Carragher ve Fowler.

” Spor bilimi uzmanları tarafından desteklenen uzman bir futbol programının yanı sıra harika bir eğitimin özel fırsatını sunmaktan büyük heyecan duyuyoruz.

“Melwood, anlaşmamızı genişletme ve ülke çapında bir işaret üretme şansı sunacak. 2015 ‘da geliştirmek için yola çıktığımız kalite. “

Tweddle şunları içeriyordu:” Melwood’un spor mirasının Liverpool’un kalbinde güçlü bir konuma sahip olduğunu anlıyorum. neden bu görevle ilişkilendirilme fırsatını yakaladık, jimnastik ve yüzme önerileri birinci sınıf bir merkezdeki bölgesel mahalle için g. “

Torus, aynı şekilde, eski futbolcular için Melwood’da desteklenen gayrimenkullerden oluşan daha fazla seçeneği kontrol etmek için Uzman Futbolcular Derneği ile ilgileniyor. demans ve diğer bakım gereksinimleri.

PFA başkanı Gordon Taylor, “Gereksinimdeki önceki üyelerimizin işlerine özel olarak bakma konusunda bu işi konsept olarak desteklemekten mutluluk duyuyoruz” dedi.

“Melwood’un bu tür desteklenen emlak işleri için ülke çapında bir plan olmasını umuyoruz.”

.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu