Princessbet promosyonu
Haberler

Campbell, Toolbox'tan Bellerin ve Xhaka'yı kulüpte tutmasını istiyor

Önceki koruyucu Sol Campbell, Toolbox’tan Hector Bellerin ve Granit Xhaka’yı başka yerlerden gelen ilgiye rağmen tutmasını istedi.

The Gunners ikili aslında Mikel Arteta yönetimindeki sinir bozucu bir projeden sonra yaz sezonu transfer döneminde Emirates Arena’dan uzağa taşınmakla ilgiliydi.

Toolbox sezonu telaşla kapattı ve kazandı Son 5 Premier Lig maçı, ancak yine de sekizinci sırada yer alabilirler ve gelecek sezon Avrupa futbolundan yoksun kalacaklar.


2013 bakımı yapılmış ve 143 Premier Lig oyuncularını başlattı

Bellerin, kim Aslında Toolbox’taydı çünkü sonunda 2013 konusunda uzman oldu, aslında La Liga devleri Atletico Madrid’in ilgisini çekti ve Barcelona.

C’de aslında şüpheli bir figür olan Xhaka Lub şu anki zamanlarda, yepyeni Roma menajeri Jose Mourinho ile bağlantı kurabilir

Ancak Campbell, önceki Toolbox koruyucusunun kuzey Londra kulübünde bilgili oyuncuların yokluğundan bahsetmesiyle Toolbox’ın ikiliye tutunmasını görmek için sabırsızlanıyor.

Campbell bilgilendirdi Ladbrokes: “Toolbox Futbol Kulübü’nü kim değiştirecek? Oradaki birkaç kıdemli oyuncunun bulunduğu yere bir göz atmaları gerektiğine inanıyorum. Çocuklara yardım etmek için etrafta birkaç oyuncu bulunduruyorlar mı?

” Gidip tüm bilgili oyuncularınızı ortadan kaldıramazsınız. Benzerliği görüyorum Hector Bellerin ve Granit Xhaka, taşınmayla ilgili olmakla birlikte, her ikisi de uzun süredir bu grubun temel bir parçası olmuştur.

” O zamandan beri oyuncularla bağlarınızı tamamen koparmak istemiyorsunuz. Aksi takdirde, yepyeni sonlandırmaları ve daha genç oyunculara kulübün yöntemlerini öğretebilecek kimse olmayacak.

” Hector [Bellerin] Toolbox için gerçekten harika bir oyuncu, [Granit] Xhaka gerçekten harika. ayrıca kulübü tamamen anladıkları için bu 2’yi de tutun.

” Bu isimlerin çoğunu çıkarmaya başlarsanız, çocuklara bahsin ne anlama geldiğini kim öğretecek? Araç kutusu? Şahsen Bellerin ve Xhaka’nın bir yıl daha kalacağına inanıyorum.”

143.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu