Princessbet promosyonu
Haberler

Brentford işveren Frank, play-off'larda VAR'ı kullanmama seçimini iptal etti

Brentford süpervizörü Thomas Frank, oyunlarında Bournemouth’a karşı kendi tarafının “100 yüzde” olduğu konusunda ısrar etti. İlk maçta Bournemouth’a karşı.

Arnaut Danjuma’nın 2. yarının başındaki tıbbi karşı atak hedefi, Cherries’i Cumartesi günü batı Londra’da yapılacak dönüş maçından önce 1-0 avantaj sağladı.

Ancak Bees işvereni Frank, hakem Tim Robinson tarafından, açılışın ardından 10 dakika içinde kimliğini belirtmediği için rahatsız olmuştu. Tarique Fosu-Henry’de Adam Smith engeli.


F 365 belirtir: Bournemouth ‘yıldız kalitesi’> Brentford ‘kümülatif’


Vigor Arena’nın pek çok iç mekanı bu olayı kaçırırken, Danimarkalı koç kararlıydı, maç sonrası röportajında video yeniliği hakkında coşkulu bir monologla tanıştı ve Premiere promosyon içeren önemli parasal faydalara atıfta bulundu. er League.

“Neden bana suçlamada VAR’ı soran biri yok? Geri gördün mü? 100 yüzde ücret, “Frank belirtti.

” Bu video oyunlarında neden VAR olması gerektiğinin bir başka güzel örneği.

“Yanınızda olması gereken küçük marjlar, bu yarı finallerde kendi yönteminize gidenlerin olması gerekir.

” Bu bir ‘muhtemelen’ değil hentbol’. Hayır hayır hayır. Oyuncumuz topa dokundu, şarj kutusunda net temas var, bu bir suçlama.

“İşte bu şartlar üzerine vurmamız gerekiyor. Sanırım sadece neyle ilgili, hakkında bahse giriyoruz. milyon? “

Olası nokta vuruşundan sonra, Bournemouth forvet oyuncusu Dominic Solanke karşı taraftaki bir postaya yöneldi.

Ev sahipleri, Danjuma’nın yarışa girdiği 55. Dakikada 55 daha yüksek saldırı çabaları için ödüllendirildi 80 Eşyalarını kendi yarısının derinliklerine geri yükleyerek başladığı ayrılık hedefini tamamlamak için çimler.

Brentford’un yerine geçen Bryan Mbeumo, bir ekolayzer 12 olasılığı, açık bir hedefin genişliğini ateşlediği zamandan yaklaşık 2’nin zevkine kadar, 000 Kiraz hayranlarının katılmasına izin verilir.

Geçen sezonun play-off’unda en son tarafını kaybeden Frank, ne kadar sağlam bir şekilde girse de o müthiş ıskalamayı mahvetti yarışma bitmedi.

“Her ikisi de video oyununun zirvesine çıkmaya çalışan 2 büyük grup arasında eşit bir video oyunuydu. Berabere olması gerektiğine inanıyorum ”dedi.

“ Ancak sıkı bir video oyununda, video oyununu seçenin küçük marjlar olduğunu anlıyoruz. Yapımızı kaybederek, sahip oldukları en önemli tehlikeye, yani karşı ataklara odaklanın – ilk hedefe göre.

“Biraz daha iyisini yapmamız gereken yer buydu.

“Ve bu Bryan Mbuemo için çok büyük bir olasılık, daha da büyümez.

” Bunu tersine çevirmek için çok zamanımız var. 90 yeterli zaman olacak bir şeyi yapmak için dakikalar. “

Bournemouth işvereni Jonathan Woodgate, muzaffer grubunun hala yapacak çok işi olduğunu itiraf ediyor. Swansea ya da Barnsley ile bir Wembley konferansı kurmak için yapın.

“Devre arası, aslında küçük bir avantajımız var, ancak anlıyoruz ki Brentford’a giderken aslında her şeye sahibiz,”

“Evde ne kadar mükemmel olduklarını anlıyoruz, oyuncularının ne kadar harika olduklarını anlıyoruz. Aslında daha önce bu durumda kaldılar, aslında bu deneyimi yaşadılar. . “

Bournemouth için ekşi bir not Kaptan Steve Cook’un diz sakatlığı nedeniyle ilk yarıda kaybetmesi.

Woodgate, Chris Mepham tarafından değiştirilen stoperin hafta sonu için teklif edilip edilmeyeceğinden emin değil.

“Cooky’yi kaybetmek bir darbe. Bu bir diz yaralanması, ancak tam teşhisi anlamadım. Önümüzdeki 48 saat içinde bir tarama alacak. Bir olasılığı var (Cumartesi için). “

.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu