Princessbet promosyonu
Haberler

Birmingham yöneticisi Ward, Aston Rental Property'nin kontrolünü ele alacak

Çıkış tarihi: Perşembe 20 Might 2021 8: 40 – Haber Masası

Mevcut Birmingham City Kadın süpervizörü Carla Ward, bu yaz mevsiminde yepyeni Aston Tatil Evi Kadın işvereni olacak.

Ward, Birmingham’ı Bayanlar Süper Ligi’nde güvenliğe yönlendirdi. 2020 – 21 Ligdeki en küçük harcama planına bakılmaksızın sezon, bir video oyunu kalmadan ayrılmadan önce.

Tatil Konutu aslında 37 – kulübün yüzeyini gören yeni tamamlanan projenin ardından grubun kontrolünü ele geçirecek yaşında 10 th.


Her Premier Lig kulübünün sezonun analitik oyuncusu


Ocak ayında geçici süpervizör olarak kontrolü ele alan Marcus Bignot, teknik direktör Gemma Davies ile birlikte görevinden ayrıldı. – Bignot’tan önce denetleyen– ve asistan Jenny Sugarman. Sportif direktör Eniola Aluko da aynı şekilde Los Angeles kulübü Angel City için tatil evinden ayrıldı.

Kiralık emlak beyannamesi kontrol edildi: “Aston Tatil evi, Carla Ward’ın marka olmayı sonlandıracağını doğrulayabilir -Yeni Aston Tatil Evi Kadın Sorumlusu.

“Gelecek ay görevini tamamlayacak ve zamanı geldiğinde resmi olarak sağlanacak.”

Geçen Ağustos’ta Birmingham’ın kontrolünü ele geçirmiş olan Ward’ın sorumlu sezonu engelsiz değildi, City’nin ekibi kulübün hiyerarşisine Nisan ayında bir mektup göndererek erkeklere sunulan yardıma kıyasla onlar için bir yardım olmadığını vurguladı.

Sorunların taban ücretinden daha az kazanan oyunculardan, incinen oyuncular için tedaviyi geciktirmelerinden, antrenman alanı fitness salonuna erişimin olmamasından oluştuğu bildirildi. ve mekânları değiştirmek ve uzaktaki bileşenler için bir gezi planları yapmak, Birmingham’dan kulübün fethedilişe adandığını belirten bir deklarasyonu tetikliyor.

Ward aslında Sheffield United’ı da yönetti ve yılın WSL süpervizörü seçildi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu