Princessbet promosyonu
Haberler

Aston Rental mülkü, 4. FA Gençlik Kupasını kazanan en iyi Liverpool

Aston Rental mülkü FA Cup Gençlik Kupası’nda Liverpool’u 2-1 yenerek en son Vacation home Park’ta ilk kez ödülü kazandı 2002.

Ben Chrisene ve ilk 11 dakika içindeki bir Brad Young hücumu hasara neden oldu, ancak skor çizgisi tam adalet yapmaktan kaçındı Melkamu Frauendorf’un voleybolu 15 dakika sonra Seb Revan’ın dışında saparken, biraz geç baskı oluşturdu, ev sahibi bunu başardı.

6 of Kiralık Mülk , birinci takım baş antrenörü Dean Smith ve arka oda personeli John Terry ve Craig Shakespeare tarafından görüntülendi, Liverpool’un FA’daki ilk dizisine karşı başladı Bir Covid’in ardından Ocak’ta kupa yenilgisi – 19 yaşlı vatandaşları kenara itti.


Liverpool’un aslında ‘kötü şampiyonlar’ arasında olduğu yer …


Bu deneyim, ilk aşamalarda bir grup olarak ortaya çıktı. Aslında 5 berabere gol atmış 26 hedefleri, gerçekte sadece 3 kez – ve hiçbir zaman iki kereden fazla – sonuncusuna giden yolda rakiplerin etrafında halkalar dolaşıyordu.

Liverpool’un açılış 25 dakikalarıyla ilgili bir panik bileşeni vardı ve bu, tek Reds oyuncusu olan stoper Billy Koumetio için harika bir büyü değildi. Birinci takım deneyimi, Aralık Şampiyonlar Ligi’nin ölü kauçuk maçında Midtjylland’a karşı gerçekten 45 dakika oynamış.

Kiralık mülkün kalmasını sağlayan bir köşe verdi. Son 3. maçta top ve Arjan Raikhy’den alçalma, tıbbi olarak Chrisene tarafından gönderildi.

Koumetio daha sonra Young’ın yanlış tarafını yakaladı, aslında hedeften kaçmayı azaltıyor ve aslında yanlışlıkla oyuncu tarafından kırpılıyor. iyileşen koruyucu. Canlı telli forvet, 11 inci dakika hücumunda olduğu kadar kendini seçti.

Her iki golcü de aynı gönderiyi vurdu. Halsiz Carney Chukwuemeka orta sahada ipleri çekerek rakiplerini alt etmekle tehdit eden farklı saldırılarda.

Liverpool’un en iyi 3 olasılığı oyun kurucu Mateusz Musialowski’ye kalmıştı ancak hepsi hedefi ıskaladı.

İlk yarıya sadece 2 gol gerilemek Liverpool için bir başarı anlamına geliyordu, ancak yerine Frauendorf’un deflektörlü şutu sonucu değiştirmek için çok geç kaldı.

“I ilk yarının şaşırtıcı bir verimlilik olduğuna inanıyoruz, “dedi Kiralık emlak koçu Sean Verity. “Harika fırsatlar geliştirdik. 2. yarıda son 10 dakikada baskı altındayken karakter vardı.

“İdeal olan, onlar için yolculuğun tamamlanması değildir. Bu onlar için harika, ancak hedef ister burada ister başka bir yerde birinci takım futbolu olmalı. “

Liverpool koçu Marc Bridge-Wilkinson:” Bizim için memnun değiliz ancak aslında mutluyuz çocuklar harika bir yol izledi ve ikinci yarıda yöntemimizle savaşarak video oyununa geri döndü. “

.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu